Aşırı terleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wontstop

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba arkadaşlar benim küçüklüğümden beri ırsi olarak aşırı terleme hastalığım(hiperhidroz) var.Bazı kaynaklarda hipnozla tedavi gibi bir şey gördüm.Acaba bu can sıkıcı hastalığın parapsikioloji yoluyla herhangi bir tedavisi olabilir mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Parapsikoloji yoluyla eft'nin etkili olacağını düşünüyorum.Ayrıca akupunktur yoluylada tıbbî bir tedavisi vardı.Ter bezlerinin aktifliği azaltılarak terleme önleniyordu.Bu ikisi aslında aynı sistemin iki farklı kollardan tedavisidir.Zira eft'de de akupunktur noktaları uyarıldığından aynı kapıya çıkıyor.:)

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Evet mümkündür çünkü her hastalığın psikolojik bir sebebi vardır ve bu psikolojik sebebi bulmak lazım. Bu sebepler bazen bizim bulabileceğimiz bir aşamadayken bazı zamanlar ise bizi aşan sorunlar vardır ve buradada devreye uzman el tarafından uygulanan hipnoz giriyor.

asterix

Kayıtlı Üye
Genel bir tahlil yaptırın troid hormonları vitaminler vs baktırrın,çabuk heyecanlanan sempatik bir tipseniz bu çok görülüyor,bazı kişilerin metabolizmları çok hızlı.

Wontstop

Kayıtlı Üye
Tahlil falan ne kadar test varsa yaptırdım.Irsı bir geçiş olduğunu söylediler.Babam ve amcamda çok fazla terliyor.Yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.Eft yaptım biraz azalma oldu.Normalde bu hastalığın tedavisi klipsli ets ama çok masraflı bir ameliyat olduğu için şimdilik eft gibi tedavileri uygulayacağım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...