Yöneticiler Bakabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peri123

Banlı Kullanıcı
Gizlimabet in yöneticilerine söylüyorum, ' ben ne zaman buraya üye olsam sürekli yasak geliyor sonra hesabım kapatılıyor, önceden de üye oldum başka bi nickle yine yasak geldi. bişey yaptığımda yok sadece konu açanları okuyup herkes gibi normal yorum yapıyorum.Kullanım bildirilerini de okudum . Ama yasak bi bana geliyor , neden acaba??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hatırlamıyorum sildiğim için mesajları ama kurallara uymadı ise gereğini yapıyoruz. Keyfimize göre değil yani. Sorular bölümü yerine sorularınızı başka yere açıyorsanız vs. 3 gün yasakladım forum kurallarını okuyun ve yeni üyelik almayın ve yasak süresiniz bitince forum kurallarını okuyun dedim. 3 günde 3 ayrı hesap aldınız. Ya yazılanları okumuyorsunuz ya da cidiye almıyorsunuz. Size niye bir tek yasak gelsin, ne gibi bir özelliğiniz var diğer üyelerden farklı olarak. Kuralları okuyan biri ve özel olarak uyarılmanıza rağmen ikinci üyelik almak yasak için siz niye üç tane üyelik alıyorsunuz. Sonra da birde komik bir şekilde hesap sorar gibi konu açıyorsunuz. Hoş bu mesajı onaylamazdım ama sizin gibi pek çok arkadaş var. Aldığı diğer hesaplar yasaklanıyor ve uyarılıyor ama hala devam ediyorlar yapacaklarına. Forum kuralarınız sabit ve değişmiyor bir zahmet okuyunuz okurken de anlayınız ve anladıktan sonra kurallara uyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...