Ayahuasca hazırlamada ki adımlar?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar elimde yaklaşık 1 yıl önce getirdiğim ayahuasca durmakta. Yani parçaları şuan tek ihtiyacım olan bir dmt içeren bitki akasya ağacını bulamadım fakat yaşadığım yerde çok fazla kargı kamışı var. Takılı kaldığım konu bu yapraklarını mı koyucam ısıtma işleminde yoksa kamışı mı. Türkçe sayfalar da neredeyse hiç bir detaylı bilgi yok yabancı forumlardan da anlam çıkartmak çok zor. Dil bilgisi olan birisi var ise veyahut bu konuda bilgili neresini koyucam ne kadar süre kaynatıcam bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 8461

Getirdiğim ayahuasca özü bu

Takılı kaldığım kargı kamışında da

Ekli dosyayı görüntüle 8462

Yapraklarından ciddi miktarda kopartıp getirdim tam kaynatıcak iken elimde çok fazla ayahuasca kalmadığı için tekrar bir araştırma yaptım ve sanırım kamış bölümünü kullanıcam emin değilim o yüzden size de danışmak istedim.

Bir ekleme de yapiyim dmt için üzerlik tohumu ve dmt içeren bitki ile ayahuascaya yakın bir dmt oluşumu izlenimi var. Benim bildiğim kadarı ile şuan tek ihtiyacım olan dmt içeren bitki. Elimde ayahuasca mevcut olduğu için sanırım üzerlik tohumuna ihtiyacım yok?

fako

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim yaprakları kaynatılır. Düzce de biri yapıyordu şaman ayinleri eşliğinde bir kaç kişi gidiyor. Ancak aman dikkat, kendim bir kere kandırılmış biri olarak doğru işlemleri yapın yoksa bildiğiniz uyuşturucu madde tepkileri ile karşılaşıp aman yarabbi neden çenem kitleniyor derken yığılırsınız yere.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Benim denememdeki amaç diğer boyuta ulaşmak açtığım bazı konulardan nedenini anlayabilirsiniz benim o boyuta ulaşmam gerek internetten bir tarif buldum da emin olamıyorum ayahuascayla akasyayı 3 saat boyunca pişiricem kaynatmak olmuycakmış kısık ateşte sonrasında bir tülbent vb. ile süzdürme işlemini yapıcam dolaba koyup sabaha kadar çökmesini bekledikten sonra bir kez daha süzücem ve içime hazır olucak tabi ne kadar doğru bilmiyorum fakat şuana kadar ulaştığım en yararlı konu bu sanıyorum eğer bir bilgisi de olan birisi var ise gerçekten hora geçer

fako

Kayıtlı Üye
Benim denememdeki amaç diğer boyuta ulaşmak açtığım bazı konulardan nedenini anlayabilirsiniz benim o boyuta ulaşmam gerek internetten bir tarif buldum da emin olamıyorum ayahuascayla akasyayı 3 saat boyunca pişiricem kaynatmak olmuycakmış kısık ateşte sonrasında bir tülbent vb. ile süzdürme işlemini yapıcam dolaba koyup sabaha kadar çökmesini bekledikten sonra bir kez daha süzücem ve içime hazır olucak tabi ne kadar doğru bilmiyorum fakat şuana kadar ulaştığım en yararlı konu bu sanıyorum eğer bir bilgisi de olan birisi var ise gerçekten hora geçer
Tarifi verip sorumluluk kabul etmek istemiyorum. Ancak özü kaynattıktan sonra ateş söndürülüp kaynayan su soğuyana kadar akasya yaprakları suda bekletilir diye biliyorum.

fako

Kayıtlı Üye
Bir tutam ayırsam kaynadıktan sonra bekletsem?
Her şaman ın kendi tarifi vardır şamana veyahut yapan kişinin bilgilerine göre etkisi değişebilir. Genelde övülen çay nesilden nesile aktarılan tarifler ile sürdürülür. Ancak sizin yapacağınız çayın etkileri umduğunuz gibi olmayabilir belki daha az etkisi olacaktır. Bense ne şamanım nede bilgin, sadece öğrendiğim tarifi uygularım ve bu tarifide paylaşmayı mantıklı bulmuyorum. Şimdi neden bunları anlattım kısacası yaptığınız size basit gelecek en ufak tarif değişikliği bile yaşayacağınız deneyimi etkileyecektir 3 saat yerine daha fazla kaynatırsanız etkisi azalacaktır örnek olarak verdim, o yüzden tarifinizde bir değişiklik yapmadan önce hesaplayın tartın ve karar verin malum kolay bulunmuyor kaliteli bir öz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Şuan şöyle bir yöntem deniyorum bir forumda okudum ve dediğiniz gibi herkesin kendi bir tarifi var bense akasya karkı kamışı ve ayahuascayı aynı tencerede kaynatıyorum fokurdamıyacak şekilde bunu yaklaşık 3 saat kısık ateşte rengini alana kadar ki şimdiden renk değişimi olmaya başladı kaynatma işlemine devam edicem. 3 saat sonrasında bir tülbent ile ayrı bir kaba süzücem. Ayrı bir tencerede beklettiğim sırada temiz su ile tülbentteki karışımı tekrar kaynatıcam sonrasında ikisini birleştirip bir süre daha kaynatıp suyunu belli bir miktar çekene kadar bekledikten sonra bir şişenin içinde dolaba koyucam. Bu aşamadan sonra yarın dolaptan çıkarttığımda sanırım tekrar süzmem gerekicek onu tekrardan ısıtmam gerekiyor mu bu konuda takılı kaldım diyebilirim.

fako

Kayıtlı Üye
Şuan şöyle bir yöntem deniyorum bir forumda okudum ve dediğiniz gibi herkesin kendi bir tarifi var bense akasya karkı kamışı ve ayahuascayı aynı tencerede kaynatıyorum fokurdamıyacak şekilde bunu yaklaşık 3 saat kısık ateşte rengini alana kadar ki şimdiden renk değişimi olmaya başladı kaynatma işlemine devam edicem. 3 saat sonrasında bir tülbent ile ayrı bir kaba süzücem. Ayrı bir tencerede beklettiğim sırada temiz su ile tülbentteki karışımı tekrar kaynatıcam sonrasında ikisini birleştirip bir süre daha kaynatıp suyunu belli bir miktar çekene kadar bekledikten sonra bir şişenin içinde dolaba koyucam. Bu aşamadan sonra yarın dolaptan çıkarttığımda sanırım tekrar süzmem gerekicek onu tekrardan ısıtmam gerekiyor mu bu konuda takılı kaldım diyebilirim.
Hayır ısıtmanıza gerek yok

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Şuan kaynatma işlemini tamamladım süzüp diğer tencerede bekletip tekrardan temiz su ilave edip bir 3 saat daha kaynatıcam

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8463

Kaynatma işlemimiz tamam şuan soğutma aşaması için dolaba koydum yarın gece de içişimi gerçekleştiricem. Rengi olmuş gibi görünüyor sanırsam kıvamı da tutturduysak sonuçları ayrıntılı bir şekilde yazarım tabi tek başıma deneyeceğim için açıkçası merak etmiyor değilim eğer ki olumlu bir sonuç alırsam..

Ashina

Kayıtlı Üye
Hadi bakalım merak ediyorum bende ölüp gitmezsen haber et bizde deneyelim :D

Furking

Kayıtlı Üye
Abi kafası nasıl :D Cidden ben de çok merak etmeye başladım sonucu sabırsızlıkla bekliyorum :)

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Henüz bende bilmiyorum arkadaşlar bu gece içicem sonuçları yazarım :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyük bir hata yapıyorsunuz. hele hele birde kafası nasıl durumları hiç hoş değil. ruh molekülü çalışmaları öyle kafanıza göre hadi kaynattım hadi bir şeyler deneyeyim diye yapacağınız bir şey değil.

Dmt aldığınızda mideniz bulanacak, yoğun mide ağrıları çekeceksiniz. Beden kontrolünüzü kaybedeceksiniz düşünce algılarınızı toplayamayacaksınız. Gerçek ve gerçek olmayanı ayırt edemeyeceksiniz. Hareket edebilir ve nerede ne şekilde hareket edeceğinizin farkında olmadınız için camdan bile atlayabilirsiniz. Kalp atışlarınız anormal bir seviyeye gelecek. Nefes alışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.

dmt içeren maddeler tek başına alındığında işe yaramaz. dmt içeren iki ayrı bitkiyi birleştirmek dmt oranını yükseltmez. dmtnin bedende çözülmesini karıştırılması gereken başka bitkiler vardır. İnternetten öğrendiğiniz her bilgi ile yola çıkılmaz. şamanik ayinlerde kullanılan tarifler gizlidir. Şaman ruhundan başka bir şaman ruhuna aktarılır.

Ayini bir şaman yönetir. Bu ayinde amaç bir kaç şey içmek değildir. İçip içmemekte önemli değildir zaten. Hiç bir deneyim de ulu orta anlatılmaz. şaman ayini dışında alınan dmt fiziksel sorunlar çıkarmanın dışında, beyni etkileyecek seviyeye gelirse zaten bilinçaltı senaryoları ortaya çıkar. Bilinçaltı çok derin okyanus gibidir. Uzman ellerin dışında çöplükten farkı yoktur. Yaşanıldığı sanılan her deneyim sadece sandırır.

Hele hele diğer boyutlara yolculuk, astral Seyahat yapma, ruhani varlıklarla iletişim gibi anlatılan etkiler şaman ruhu taşıyan kişiler içindir. bir içecek içtiniz diye size evrenin kapılarının öylece açılayacağını sanıyorsanız ciddi bir yanılgı içindesiniz. Genetik mirası olan, sürekli insan ya da insan olmayanlardan eğimler alan tüm yaşantısını diğer aleme adamış kişiler boşuna uğraşıyor o zaman. İçelim ve ilahi olan sistem bize açılsın.

Seçimler size ait, size tek önerim kesinlikle yetişkin, güçlü ve midesi sağlam ve ayık olan bir kişi ve saçma sapan bir şeyler söyleyerek kod atmayacak biri yapacağınız deneyimde yanınızda olsun.

Size bir örnek vereyim. İki arkadaş bulmuş buluşturmuş dmt almışlar. Üçüncü bir arkadaşlarını da gözlemci olarak yanlarına almışlar. 2 gün sonra bana haber verdiler. Bir tanesi konuşamıyor, hareket edemiyor ağzından salya akıtarak koltukta duruyormuş. Ayık olan korkmuş ayılmalarını beklemiş. Diğer alan kişi 2 gün sonra kendine gelmiş. Korktukları için acil servisi de aramamışlar.

Başka şehirdeler acil olarak yanlarına gittim. dmt böyle bir şey yapmayacağı için nedeni anlamaya çalıştım. Alerji mi oldu, düştü kafasını mı çarptı, başka bir madde mi aldı, sarası mı vardır. Küçükken beyin hasarına yol açan bir hastalık yaşadı mı anlamaya çalıştım. tüm sürecin üstesinden geçtim. Baya bir zaman aldı tabi. Ayık olanı transa aldım ve hızlı bir şekilde taramaya başladım.

Ayık olan arkadaş beyin nöronlarını öldürüyormuş bu demiş. dmt alan kişi bilinçaltı açık olduğu için bunu bir kod olarak almış ve bildiğiniz kendini engelli birine çevirmiş. dmt alanı hipnoza aldım. Atılan bilinçaltı kodu temizledim. Sorun çözüldü.

Kısaca ne yaptığını bilmeden bir şey yapmak bazen istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Çok doğru yorumlarda bulunmuşsunuz açıkçası siz yada diğer yetkili kişilerin yazmasını bekliyordum. Detaylarını anlatmak haddime değil. Benim içme sebebim benim rehberim yaradandır uzun süredir ben bu mantıkta ilerliyorum. Bu forumda yıllarca konu açmış biriydim. Özel mesajlardan yardıp istekleri ruhani varlıklarla iletişim için. Bunu yapıyordum çünkü merak etmiyordum. Bir çok insanın aksine ailemden gelen ve yaşadığım olayları anlamak için bunu yapıyordum. İnanılmadım, eleştirildim, anlaşılamadım ama anlatamadım da belki yaşadıklarımı. Ama adı üstünde yaşadıklarım.. Sayın urum ben tek başıma denemede ısrarcıyım. Eğer ki başarılı olursa 3. göz de fal bakmam da yardımcı olan kim ise o boyutta yada süreçte yardımcı olacağını düşünüyorum benimkisi dışarıdan birisi için delilik fakat fal deneyimlerim geçmiş yaşadıklarıma bakılırsak yaptığım bir çok şeyse imkansızdı. Yanımda olacak içmeyen bir arkadaş benim o boyutta ki yolculuğumu engelleyecektir. Kiminle konuşacağımı bilmiyorum. Bir ifrit güçlü bir cin veyahut diğer varlıklar. Benim rehberim olabilecek birisi yok sayın urum hatırlarsanız zamanında sizin de dediğiniz gibi. Diğer arkadaşlar için gerekeni sayın kurucumuz yazmış. Bende çok okudum araştırma sırasında merak edip ayahuascayı diğer maddelerle karıştıranları ben bu yolda tüm maddeleri içip ruh beden ilişkisini aşmaya çalışan biriyim. Bakalım ayahuasca istediğimi vericek mi tabi bunlar hepsi olduğunu yani ayahuascayı başarabildiğim varsayımına dayanaraktan. Bir bakarsınız gece yanan 10 küsur saatlik tüpün isyanını ediyorumdur burada :)

shado

Banlı Kullanıcı
Çok cesur insanlar dolaşıyor bu sitede fazla cesur neyse uyarıyı almissiniz umarım dikkatede alırsınız.:D