yanık kokusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melezez

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar .. Dun ve sanırım 4-5 gun öncesin de evde bi yanık kokusu geliyo kagıt yanığınada benziyo ve benden baska kimse almıyo bu kokuyo dışarıya bahçeye baktım evide kontrol ettim ama ortada somut bi şey göremedim .ben kokuyu farkettiğimde aramızın iyi olmadığı bi komşumuzun sesi geliyodu dışarda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Size büyü yapıldığını düşünüyorsanız bunun tespiti için bakım yaptırmanız gerekir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
soru nedir? soru belli değil ama tahmini soruyu düşünüp cevap vereyim. duman kokusu almış olabilirsiniz. gerçekten almış olabilirsiniz, çok uzakta olduğu için diğer kişiler almamış olabilir. bir başka kokuya benzetmiş olabilirsiniz. burunda ya da genizde oluşan bir şey bu kokuyu duymanıza sebep olabilir. komşu sonuçta orada olması normal

Lucifer

Kayıtlı Üye
Bakım yaptırmanız gerekiyor derken nasıl oluyor bu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu o kadar geniş bir konu ki, genişliği de hem hastalıklardan hem de paranormal yeteneklerin iç içe geçmesinden kaynaklanıyor. Tek başına hastalık veya paranormal etki bile geniş konularken, ikisinin iç içe bu kadar belirsiz bir birini etkileyen konular olması işleri zorlaştırıyor.

Bu bir kere olduysa amenna, gerçekten yanık kokusu gelmiştir ya da aşağıdaki durumlardan biri geçici veya kalıcı olarak da belirmiş olabilir.
- Gerçekten yanan bir şeyin kokusunu almak ve bu koku moleküllerini ortamdakilerden daha belirleyici biçimde burun yoluyla alabilmek.
- Fantosmi/Koku halüsinasyonu, bu kalıcı olabilmekle birlikte geçici de olabilir.
- Auralı migreni
- Ön beyin epilepsisi
- Bazı sinüzit türleri.
- Beyinde kitle veya koku alma merkezini etkileyebilecek diğer anomaliler veya hastalıklar. (Örn: Parosmi'de olduğu gibi kokuları karıştırma)
- Enerjileri koku yoluyla alma (paranormal)
- Enerjileri hem diğer yollarla tanımlama hem de boyutsal tezahüre koku yolu ile dökerek (dekoder mantığı) sınıflandırma ve/veya erken uyarı sistemi oluşturma. (paranormal)

Kısaca bir kere yanık kokusu almakla yüzlerce soru sorulabilir, mesele doğru cevapları alabilecek kadar nitelikli soruyu sorabilecek deneyim yaşamakta, deney yapmakta.. Böylece her konuda istediğimiz yere daha rahat ulaşabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...