Bükücülük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkmagic4848

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba size birsey sorucam bunları arastırdım ama tekniklerini bulamadım yardım.
Su bükmek icin Tai Chi tekniklerini resimli anlatım link atarmısınız.
Toprak bükmek icin Hung Gar ve Kung Fu tekniklerini resimli anlatım link atarmısınız.
Ateş bükmek icin Kuzey Shaolin Kung Fu ve Güney Seven Star praying Mantis tekniklerini resimli anlatım link atarmısınız.
Hava bükmek icin Hsing Yi ve Ba Gua tekniklerini resimli anlatım link atarmısınız.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Keşke araştırmak, bulmak ve öğrenmek bu kadar kolay olsa hayat ne kadar güzel olur değil mi? Araştırmadan öğreneceğin şeylerin yararını göreceğini pek sanmıyorum.

darkmagic4848

Kayıtlı Üye
arastırdım kardeşim anca sunları buldum taktikleri bulamadım malesef

Furking

Kayıtlı Üye
Uzak doğuya yönelmek yerine kinezileri araştırsanız eminim daha kolay ve daha iyi bir şekilde öğrenirsiniz.

darkmagic4848

Kayıtlı Üye
hmm kinezileri arastırdım ama tekniklerifln yok kardeşim tam yani

Furking

Kayıtlı Üye
Forumda birçok çalışma ve teknik mevcut. Kineziler öyle hop deyince olmuyor. Öncelikle diğer tüm kinezileri yapabilmek için telekinezide belirli başarılar elde etmelisiniz. Ayrıca sizi cok fazla meraklı, hırslı ve bi o kadar da aceleci gördüm. Bu işe başlamadan önce sabır etmeyi bilmelisiniz. Telekineziye başlamadan önce birkaç meditasyon ile enerji kontrolünü öğrenmeniz sizin yararınıza olacaktır, faydasını göreceksiniz. Daha sonrasında Psi Well, Psi Ball gibi tekniklerle uygulamaya başlayabilirsiniz. Şahsen ben Psi Well ile başlamanızı öneririm ama yine de kendiniz bilirsiniz. Forumda biraz araştırırsaniz kafanızdaki sorulara cevaplar bulacaksınız. Iyi gunler şimdiden kolay gelsin :)

darkmagic4848

Kayıtlı Üye
meditasyın nasıl yapabilrim düşünmeye calısıyorum aklıma hic bişi gelmiyor ama eyw kardeşim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hepsi ayrı ayrı bir konu başlığı İnternette bulabilirsiniz. tek soru ve cevabı üzerine olan bir bölüm burası. zaten gerekkli cevaplarda verilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...