Rüyalarımı Sonlandıramıyorum -Yardım-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koyumavi

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bu derdimi paylaşmaya ve öneri almaya çok ihtiyacım var.

Küçüklüğümden beri çok fazla kabus görüyorum. Bu sebeple ailem psikoloğa götürmüştü beni ama pek bir faydası olmadı. Rüyalarım çok gerçekçi oluyor hatta korkma sebebim de gerçek hayat sanmamdan dolayı. Çimenlerin kokusunu aldığıma, egzoz kokusu duyduğuma yemin bile edebilirim. Aynı zamanda uyku felci(halk arasında karabasan) durumunu çocukluğumdan beri çok sık yaşarım.
Fakat bu sıralar daha farklı bir şey başıma geliyor.
Hangi rüyayı görürsem göreyim uyanabiliyordum bir şekilde. Bu sıralar rüyada olduğumu fark ediyorum diyorum ki "bu bir rüya artık uyanmalıyım" ama bir türlü gözlerimi açamıyorum, rüyayı sonlandıramıyorum.
O kadar korkuyorum ki uyanamayacağım, geri dönemeyeceğim diye...
Öylece kalıyorum çaresizce uyandırılmayı bekliyorum.
Gerçekten ama gerçekten uyumaya korkar oldum.

Lütfen biri yardımcı olsun. Psikoloğa gitmeli miyim? Ne yapmalıyım?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zeki ya da psişik insanların bu tür sorunları olabiliyor. bunlara yapacak bir şey yok. kabul edip yaşamak gerekiyor. daha iyi uyumayı sağlayan bitkisel çaylar içmek, meditasyon yapmak fayda sağlayacaktır.

Bilinçaltı travmalara sahip kişiler bilinçli akılla hatırlayamadıklarını rüya ile dışa vurabiliyor. rüyalar beynin zaten gördükleri üzerine beynin gelişi güzel elektriklenme halidir. Bunun için bir bilinçaltı uzmanı ile çalışmak gerekir.

Bazı fiziksel hastalıklar bu duruma yol açabiliyor. aynı şekilde bazı psikolojik sorunlarda bunun içinde doktora gidebilirsiniz. bir sorun varsa ona göre bir çözüm üretilebilir modern tıp veya geleneksel tıp ile.

eğer sadece belli bir yatakta ya da odada oluyorsa o zaman enerjisel de olabilir.

evi odayı ve yatağı enerjisel olarak temizlemek. kristal kuvars ametist gibi taşları programlayıp kullanmak işe yarayabilir.

en basit arınma yöntemi niyet ile birlikte inançla adaçayı dalları ile evi odayı ve eşyaları tütsülemektir. her gün hafta da bir ya da ayda bir yapılabilir.

taşların proglanması basittir. elma sirkesi içinde 15 dakika bekletin sonra toprağa gömün üç gün beklesin sonra kimseye göstermeden elinize alın. kuvars için temizlemesi ve negatif enerjileri çekmesini istediğinizi niyet edin. ametist içinde size iyi kaliteli rahat bir uyku vermesi için yapın. kuvarsı odada bir yere ametist yastığın altına koyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...