Suyun gücü

Simmurganka

Kayıtlı Üye
Hayatımız boyunca hem pozitif hem negatif etkiler altında kalmaktayız.Birçok yöntem ile negatif etkileri pozitife çevirmek için uygulamalar yaparız.Kimileri etkin kimileri etkisiz olur.
Şimdi sizlere çok basit ama çok etkili bir yöntem paylaşacağım.Bazılarınız bu yöntemi farklı biçimlerde uyguluyor olabilir ama bu yöntem benim de daha önceden ögrendiğim yöntemlerin bir nevi birleştirilmiş olanıdır.Ben uyuguluyorum ve etkilerini her an görüyorum.Sizlerde uygulamaya başlayın ve etkilerini benimle paylaşın.
Kozmik evrende herşey bir bütündür.

Pozitif enerjiyi bir bardak su ile kendinize çekmeniz mümkün.Özellikle yaz aylarındayız ve devamlı olarak su tüketiyoruz.Her su tüketiminizde kolayca uygulayabileceksiniz

Bir cam bardak su alın.Balkona ya da çıkın.Eger balkon ya da bahçe yoksa camı açın ve orada uygulayın.
Mutlaka cam bardak olmalı bardağınız.Su iletkendir cam da iletkendir.Enerjiyi en iyi şekilde aktarabilirsiniz.
Hayatınızda olmasını istediğiniz ne varsa bunları ingeliyorsunuz Örneğin :şans,mutluluk,aşk,kaliteli bir yaşam gb.Bu imgelediğiniz istekleri hissetmeye çalışın.Ve avuç içlerinizden cam bardağın içindeki suya aktıgını hissedin.Bu sırada akıyor çünkü.Hayal ettiğiniz hersey o sırada olmaktadır.
Tüm isteklerinizi aynı anda yada tek seferde tek istegi imgeleyebilirsiniz bardağınızdaki suyunuza.En sonunda suyu içiyorsunuz
İlk andan sonra başınızın sag veya sol lobunda bir baskı hissedebilirsiniz ya da ellerinizin içi ısınıp soğuyabilir bunlar iyiye işarettir.Ama şunu belirtmeliyim ki işaret almasanız da olur.Gün içinde birçok işaret alacaksınız zaten.Gününüzün nasıl iyi geçtiğine şaşıracaksınız.Gün içinde asabi iseniz asabiyetiniz kalmayacak,pasif iseniz aktif hissedeceksiniz,somurtkansanız gülmeye bahane arayacaksınız.

Negatif enerjiyi iptal etme uygulaması
Aynı şekilde bir cam bardağa suyunuzu alın.Tüm hissettiğiniz negatif enerjiyi bu suya aktarın.Asabiyetinizi,hayalkırıklıklarınızı,hayatınızda olmayan tüm herşeyi aktarın.Kötü rüyalar görüyorsanız bunları bile aktarabilirsiniz suyunuza.
Daha sonra bu suyu toprağa dökün.Dökerken 'tüm bu negatif enerjiyi iptal ediyorum'deyin.
Emin olun güzel bir sabaha uyanacaksınız.
Hatırlatmak isterim ki etkisini tamamen görmeniz için 21 gün boyunca sabah uyandığınızda ve akşam yatarken mutlaka uyguluyoruz.Gün içinde yapmanız şart değil ama yapmamanızda bir sakınca yok.
Sabah uyandığınızda pozitif enerji uygulamasını yapın akşam ise negatif enerjiyi iptal etme uygulamasını yapınız.

Furking

Kayıtlı Üye
Kaynağa gerek yok bence. Çünkü olay tamamen psikolojik. Siz bardağa pozitif enerji verirken zaten olacağına inanıyorsanız o an tüm negatif enerji sizi bırakır. Aynı şey negatif enerjiden arınırken de geçerli. Bu farklı nesneler ile de yapılabilir. Esas olan inanmak ve bunu hissetmek.

Ashina

Kayıtlı Üye
Ayrıca bilimsel bir tarafı da var bir deney yapılmıştı suya küfür edip kötü laf edince moleküler yapısı bozuluyormuş -yani suyun morali bozuluyor- sinirinizi sudan çıkarın zaten garibim günah keçisi olacak :/

Simmurganka

Kayıtlı Üye
Hergün bıkmadan denerseniz 21.günün sonundan itibaren sizin içinde 'denenmiş' olacaktır.
Kaynak ise evrensel bilinç diyebilirim.Astral rüyalara sahibim bunlardan birinde rüya kanalıyla öğrendiğim uygulamalardan sadece bir tanesidir.Yaşamkoçu ve Bioenerji uzmanıyım.

Furking

Kayıtlı Üye
Ayrıca bilimsel bir tarafı da var bir deney yapılmıştı suya küfür edip kötü laf edince moleküler yapısı bozuluyormuş -yani suyun morali bozuluyor- sinirinizi sudan çıkarın zaten garibim günah keçisi olacak :/

Okunmuş su bunun tam tersi oluyor o zaman :D

Furking

Kayıtlı Üye
Evet aynen öyle :D zaten hangi dinden, hangi dilde okunursa okunsun duaların tamamı olumlu düşünceler bütünüdür. Yani bence aynı şekilde olumlu yönde etki eder.

Zemzem suyu hakkında ne düşünüyorsun :D Şaka bir yana da bi aralar söyleniyordu, ezan okunurken zemzem suyunda bi hareketlilik oluyor diye. Çok dikkatimi çekmişti. Deneyemedim ama. Olsa da içsek..

Ashina

Kayıtlı Üye
Zemzem suyu hakkında ne düşünüyorsun :D Şaka bir yana da bi aralar söyleniyordu, ezan okunurken zemzem suyunda bi hareketlilik oluyor diye. Çok dikkatimi çekmişti. Deneyemedim ama. Olsa da içsek..

Ezan sesindendir o hani titreşim falan her su titrer yani ne bileyim :D
Zemzem suyu bayağı ilginç bir şey ama ben sazan gibi atlamıyorum da internette çok yazıp çiziyorlar :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Psikolojik denip geçilemez.Suyun moleküllerinin programlanabildiği bilimsel bir çalışmadır ve kabul görmüştür.Niyet güçlü bir enerjidir, kötüsü de iyisi de ve suda yaratılış unsurları olarak buna müsaittir.Çalışmayı denemedim ancak doğruluğuna inanıyorum.Çoğu kez kendi okuduğum suları içtim.Hem arapça duaların gücüyle, hemde kendi iyileşme niyetimle.Ve insanlara da içirdim.Yine reiki ile programlanan sular da öyle.
Önemli olan farklı güçleri kullanıp iyileşmeye inanmaktır.Ama bu çoğu zaman plasebo etkisi değil.İyimser davranırsak, belki biraz.
Ayrıca içilirken 'besmele' çekilen suyun moleküllerinin de çok garip ve ilginç şekiller aldığını gösteren bir çalışma vardı.

dyt34

Kayıtlı Üye
böyle başka yöntemleriniz var mı isteklerimizin gerçekleşmesi için?teşekkürler..