Rüyalarımda Bana Yardım Eden Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shoting-stars

Kayıtlı Üye
Kiminiz çok film izliyorsun diyecek ama hayır filmlerle alakalı olmadığını söyleyebilirim. Genelde rüyalarımda sürekli ya birilerinden kaçarım ya da birileriyle ölümüne dövüşürüm. Bu tür rüyalarımda son zamanlarda karşı cinsten bir yaşıtımı yanımda bana yol gösterirken görüyorum. Onu gerçek hayatta tanımadığım gibi uyanınca da yüzünü hatırlayamıyorum, ve bu beni deli ediyor :( . Sizce bu kişi kim ya da ne? Bir pp grundan birisi ruh eşin olabilir demişti fakat birde sizlere danışayım dedim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Belirli biri ya da şey olmak zorunda değil.Anlaşılan kendinizi tamamlayacak,doğrulayacak eksik kısmınızı görüyor ve onla toparlanıyorsunuz.Bu anlattığınızdan çıkan bu:)

Furking

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı görmem iyi oldu.Sadece bende oluyor sanıyordum yanlız değilmişim. Ben de aylar önce sürekli birilerinden yardım aldığımı, bana yol gösterdiğini, vs. görüyordum fakat birkaç aydır görmüyorum. Sanırım sayın Lavander'in de dediği gibi psikolojik olarak eksik hissettiğim kısmı rüyalarda tamamlıyordum. Özellikle bu rüyaların sonrasında uyanınca hissedilen o duygunun tanımı yok :) mutlusun ama bir yanın eksik gibi..

Symbol.

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire
Ruh eşi olsun ne derseniz deyin sonuçta bu tanımladığınız yine 'sizin ruhunuzun eşi' değil mi? Kendinize yol gösterecek kişi yine kendinizsiniz. Bilinç altınızda bastırdığınız, gerçek hayatta belki de hiç kulak vermediğiniz kurtarıcı karakteriniz size rüyalarınızda başka bir karaktere bürünerek yol gösteriyor olabilir. Gerçekte de ona kulak verin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...