Sarı Koşan Varlık

Luan

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba İlk defa konu açıyorum hatam olduysa şimdiden özür dilerim. Konuya giriyorum 2 gün önce bilgisayardan kafamı çevirdiğimde 1 saniye ya geçti ya geçmedi L koridorun köşesinden Sarı Çok hızlı Koşan bir şey geçti insan gibiydi 2 ayağı vardı ama sapsarıydı yani negatif bir varlık sarı olacağını düşünmüyorum yaklaşık 1 haftadır izleniyor gibi hissediyordum geceleri yan odadan yerdeki tahtaların gıcırdama sesi geliyordu yani biri yürüyünce çıkan ses bazen fısıltı şeklinde sesler ama bu fısıltı sesi komşulardan gelen ses olabilir. Yani kısaca bu sarı varlık ne olabilir neden bana göründü ya da ben neden onu görmüş olabilirim. Cevaplarınızı bekliyorum :cowboy:

Ori

Kayıtlı Üye
Korkmanıza gerek yok bu tamamıyle goz yanılmasıdır. Bılgısayardan kalkarken kafamı cevırdıgımde banada cok sık olur.

Luan

Kayıtlı Üye
İlk Defa Olması şaşırttı beni ? birde bir haftadır değişik olaylar izlenme hissi falan daha da destekliyor gibi

Ori

Kayıtlı Üye
İlk Defa Olması şaşırttı beni ? birde bir haftadır değişik olaylar izlenme hissi falan daha da destekliyor gibi

Bu bir defada olur iki defada olur hiç olmayabilirde.. Degısık olaylardan kastınız nedır? Ne gıbı konular yanı? Mesela şu izlenme hissi konusunda da bunlar psikolojik bir durum. Bu konuda örneklerı mevcut yanı yalnız degılsınız bu konuda..

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=48963&highlight=izleniyorum

Luan

Kayıtlı Üye
Bu izleniyor hissini yaşadığımda etrafıma bakarım ve bu sefer baktığımda bunu görmek şaşırtıcı

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Varlıksal deneyimi olmayan veya 'psikolojik' tehşis koyma yetkisi olmayan insanların psikolojik durum veya olur öyle demesi genelde bir şey ifade etmez ancak belirteyim durum böyle de olabilir.
Siz ise, aile geçmişinizde bir araştırmaya girebilirsiniz.Kim böyle konularda ne yapmış vs.
Son bir haftadır yaptığınız şeyleri gözden geçirin, çalışmas vs.Acaba ilgilerini çekecek ne yapmış olabilirsiniz.
Kişide varlıkları görme yetisi varsa bütün varlıkları görebilir ancak yoksa sadece anlaşma yaptığı varlıklar ona gözüküyor olabilir.Bu anlaşma genelde çocukken olur ve kişi hatırlamaz.Bu ihtimali de göz önüne alın.Anlaşmanız var demiyorum, olasılıklar.
Frekansınızı yükseltmeye çalışın.Belki bu iletişimi bir derece daha mümkün kılabilir.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Varlıklarda bu sene sarı moda sanırım:Angel_anim:
Ahahah çok iyi. Bir keresinde pembe bir gölge gibi bir şey görmüştüm banyodayken. Ben de "Ne zamandır pembe giyiyorsunuz?" dedim gülerek. Annem konuştuğumu duymuş olacak ki banyodan çıktığımda sen kendi kendine mi konuşuyorsun diye sormuştu :oops:

saja

Kayıtlı Üye
3 gün önce bir benzer olay benim başıma geldi.Gece 02:00 de işten eve geldim odama doğru yöneldiğimde istemsizce mutfak kapısı doğru baktım,kapı aralığından sanki birisi beni izliyordu.İçim ürperdi bir an hareketsiz kaldım tam o esnada papağanlarımın çıkardığı sesler korkuda tavan yapmamı sağladı :)mutfağa girdim ışığı açtım tabiki de kimse yoktu..bu tur durumlar başıma genelde yorgun olduğum zamanlarda geliyor o gün yaşadığım olayı da yorgunluğa bağladım.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Varlıksal deneyimi olmayan veya 'psikolojik' tehşis koyma yetkisi olmayan insanların psikolojik durum veya olur öyle demesi genelde bir şey ifade etmez ancak belirteyim durum böyle de olabilir.
Siz ise, aile geçmişinizde bir araştırmaya girebilirsiniz.Kim böyle konularda ne yapmış vs.
Son bir haftadır yaptığınız şeyleri gözden geçirin, çalışmas vs.Acaba ilgilerini çekecek ne yapmış olabilirsiniz.
Kişide varlıkları görme yetisi varsa bütün varlıkları görebilir ancak yoksa sadece anlaşma yaptığı varlıklar ona gözüküyor olabilir.Bu anlaşma genelde çocukken olur ve kişi hatırlamaz.Bu ihtimali de göz önüne alın.Anlaşmanız var demiyorum, olasılıklar.
Frekansınızı yükseltmeye çalışın.Belki bu iletişimi bir derece daha mümkün kılabilir.

Aynen varlık deneyimi olmayan insanlar psikolojiktir deyip nasıl bu kadar kolay geçiştiriyor şaşırıyorum.Sitede sıkça bu durum ile karşılaşıyoruz malesef ... Kişi varlıklarla ilgili sıkıntı yaşıyor herkes psikolojiktir geçer deyip geçiştiriyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Bir takım basit olayların ne türden bir paranoyaya dönüştüğünü bilmemiz gerek. Öncelikle kişilere yorum yaparken tabi ki detay bilmeden yönlendirme yapmak yanlıştır fakat arkadaşımızın yaşadığı olay bana paranoya belirtileri gibi göründüğünden ötürü psikolojik olduğunu belirtme gereği duydum. İnanır veya güvenmez bu onun bileceği iştir. Şahsi olarak benimde yaşadığım bir durum olduğundan bunu belirterek hareket ettim. Sevgili Luan'ın durumu bana pek ağır görünmedi. İnsanların çoğu herşeyi büyütmeye ve altında birşey olmadığı halde bunu deşmeye meyillidirler. Bunu konu sahibi için söylemiyorum ayrıca yanlış anlaşılmasın. Tabi yasaklı arkadaşımızda lafı bana vurmuş yeni görüyorum ama birinin varlık deneyimi olup olmadığını bilecek kadar üstünmüş kendisi sanırım. Herkesin dili var kısacası dikkate alan alır, almayan da tekrar düşünür bu kadar basit.