Kulak ağrısı yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

returntothepast

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benim son zamanlar şiddetlenen kulak ağrım var. Eskiden grip olunca tıkanıklık olarak tezahür ederdi,şimdi ise denize havuza giremez oldum,şiddetli ağrı oluşuyor. Doktorun dediklerini yapıyorum ama o da ancak semptomları geçirmeye yönelik. Enerjisel olarak hastalığı ortadan kaldırmaya yönelik birşey yapa bilirmiyim?

itgyk

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Kulak en hassas ve hastalık tanısının en zor belirlendiği organlarımızdan biri. Bu konuda aşırı derecede bilgi sahibi değilim fakat yaptığım araştırmalar neticesinde en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan biri kulağa su kaçırmamak. Bende de maalesef ocak ayından beri kulak çınlaması var ve hiçbir şekilde geçmiyor. Her ne kadar farklı rahatsızlıklar olsa da birtakım ortak önlemler mevcut.

Bunlar;

Kahve, çay, sigaradan uzak durun,
Alkol kullanımından kaçının,
Kulağınızı kulak çöpü ile karıştırmayın,
Basınç değişimine dikkat edin,
Kulaklık kullanmayın,
Kulakta rahatsızlığı daha da arttıracak soğuk havalarda daha dikkatli olun.
Bitkisel çayları araştırın.

Tabii, kulak ağrısının nedenini idrak edip çözüm üretmek daha mantıklı. Sanıyorum ki doktorunuz gerekli müdahalede bulunmuş ve siz de hastalığınızla ilgili gidişatın farkındalığına sahipsiniz, ancak yine de ,nasıl desem, en azından kulak ağrısını azaltmak için işe yarayabilir.

Geçmiş olsun.

(İşin enerjik boyutunu bilmiyorum ve bu yüzden başlığın takipçisiyim. )

teddy

Kayıtlı Üye
Merhaba
basit bi kulak agrisi doktorun damla verip göndermesiyle kisa zamanda ic kulak iltihabina cevirip. Menenjitden acil ameliyatla kurtulmus biri olarak 2ci Doktor görüsü almanizi tavsiye ediyorum.
cok gecmis olsun

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Evet, bir bioenerji uzmanına gidip kulağınızdaki rahatsızlığı tamamen bitirmesini sağlayabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle kulak rahatsızlığının psikolojik sebebini araştırın sonrasında o sebebin sizin hayatınızda nasıl bulunduğunu ortaya çıkartın ve bilinçaltı programlama teknikleriyle bunpsikolojik sebebi düzeltebilirsiniz. Kulağımızı yöneten çakrayafa bakmakta fayda vardır sitemizde bu konuda bilgiler var bakmanızı öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...