Doğrumu uyguluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

severkaya

Kayıtlı Üye
Saygı değer mabet üyeleri ben rahmani davet için bir çok yol denedim 2 aydır canlılardan elde edilen hiç bir besin yemedim içmedim 1 ay boyunca her gece mum ışığında 99 defa cin suresi okudum her an abdestli olarak zamanımı geçirdim cin suresi dışında bakara ve yasin suresini de okudum 1 ay boyunca böyle devam ettim ama sonuç alamadım şimdi ise 13 gündür oruç tutuyorum ve daha önceki diyetin aynısını yapıp yine canlılar dan elde edilen hiç bişey yemiyorum her gece saat 1 ila sabah ezanına kadar 1 saat zifiri karanlık 1 saat tek mum ışığında hasır altına temiz kül serperek hergün iki rekat namaz kılıp ritüel yapıyorum ve allahın latiyf isminin hadimini çağırıyorum eksik olan bir durum varmı sizce veya 2 ay oldu ve ben hiç bir belirti yaşamadım yorumlar için şimdiden teşekkür ederim

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bunlar ciddi çalışmalar.Yani en azından ciddi bir emek vermişsiniz
.Ancak benim merak ettiğim nasıl bir kaynakla haraket ettiniz ? Bir hocanız olmadığını var sayıyorum.

ruhname

Kayıtlı Üye
Bu kadar meşakkatli bir işe girmiş cesaret edebilmişsiniz tebrikler gerçekten riyazet aslında sonuç verir diye biliyorum ben yani neye niyet edilirse edilsin belki sizin kaçırdığınız ince bir ayrinti olabilir ya da siz o aleme o varlıklara karşı kapalı durumdasınız

La-edri

Kayıtlı Üye
Sanirim sorun su, siz hala "neyi yanlis yapiorum, yada uyguladigim sey dogrumu" diye soru soruyorsunuz, emin olmaniz icab ederdi. Bu formülü size kim tavsiye etti ?

GezerHan

Kayıtlı Üye
İş
BoÅŸluk
Bunlar okuduklarıma ve tecrübelerime yorumumu katarak varmış olduğum bir takım düşüncelerimdir. Lütfen bunu göz onunda bulundurarak okuyun:
Bu işlerden anlamam ve olayların bu boyutta olduğunu da düşünmüyorum. Yani her önüne gelen her formülü uyguladığında aynı sonuca varamaz. Yani burada bilimden ayrılan nokta bu. Enerji ile uğraşmaya başladığınızda işler her aynı koşulda istenildiği gibi gitmiyor. Binlerce farklı metot var ve hangisinin size uygun olduğuna karar vermelisiniz. Aklıma gelen uygunluk koşullarını şöyle sıralarsam:

1) Yaptığım uygulamaya ve onu içeren fikirler bütününe tamamen inanıyor muyum?
Siz islami bir yol seçmişsiniz yani islama tamamen teslim olmanız gerekiyor ki uygulamalarınız net sonuçlar versin. Bir nevi besmele çekip denize adım attığınızda orada yürüyebileceğinize dair bir inanç içinde olmalısınız.
2) Ben bunu ne için kullanacağım?
Eğer ki varlık gayeniz iyilik üzerine ise kötü amaçlı yaptığınız bir uygulamadan pek net sonuçlar elde edeceğinizi ummuyorum. Tabi burada sizin ne derece ısrarcı olduğunuz da önemli. İyilik üzere gelip kötülükte ısrarcı olursanız bu yaptığınız futbol topuyla basketbol oynamaya benzer ki bu da yaptıklarınız sizi ne tatmin eder ne de büyük başarılara götürür. Bir de şu var ki ; sırf diğer boyutlardaki varlıkları gördüm demek için bir takım yollara başvuruyorsanız pek başarılı olacağınız zannetmiyorum.
3) Gerçekten elde etmek istediğim sonucu hak ediyor muyum?
Bu kısımda iki boyut var; sahip olunan donanım ve geliştirilen donanım. İlk kısım doğuştan gelen, atalarımızdan miras kalan tüm iyi ve kötü varlığımızı kapsıyor. İkinci kısım ise biz madde aleminde var olduktan sonra kendi çabamızla elde ettiklerimiz. Tahminime göre bu ikinci kısımdakiler yirmili yaşlarda oturmuş oluyor. Sonuç olarak ise bu iki kısımı temel olarak kabul ediyoruz. Yaptığımız ritüelin sonucu da bu temelin üzerine oturmalı ki olumlu sonuçlansın.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Dediğim gibi bunlar okuduklarımdan ve tecrübelerimden yorumladığım düşüncelerim. Amacım tartışmak, kişileri veya düşünceleri hedef almak değildir. Sağlıcakla.

fako

Kayıtlı Üye
Külün üstünde zifiri karanlıkta namaz kılmanız ne yazıkki çağırmak istediğiniz cinni varığın rızası için kılınan namazdır Allah rızası için kılınan namaz değildir üzgünüm ama zifiri karanlıkta ona secde ederek kıkdığınız var sayıldığı için pek rahmani bir davet sayılmaz

davyJones

Kayıtlı Üye
Formüle bağlı sonuca ulaşmayı dilememenizi tavsiye ederim.Şahsen hiç varlık çağırma gibi bir şey denemedim.Ancak; eğer böyle bir şeyi yapmak istiyorsanız, "neden işe yaramıyor, neden formül çalışmıyor." gibi ithamlar sergilememeniz daha sağlıklı olacaktır.Çünkü bir formülü işe yarayacağına inanarak değil, gönlünüzden geçtiği gibi işe yarayacağını düşünerek yapmalısınız.Zordur belkide böyle bir düşünce kavramına odak sağlayıp, yapmak.Ama doğrusu bu olduğuna inanıyorum şahsımca.

severkaya

Kayıtlı Üye
Yeni tanimiş olduğum bir hocanin tavsiye ettiği bir kitap kenzul havas hocanin desteği ile ve bu kitabi okuyarak başladim

severkaya

Kayıtlı Üye
Sayin gezerhan yorumun gerçekten benim için çok önemli teşşekür ederim madde olarak sinamiş olursam kendimi

1. Gerçekten bütün kalbimle inaniyorum. Islama olan inancim allahin adiyla gücümün yettiğince eksiksiz diyemem tabi her kul gibi ama ben tsk çalişani olarak bulunduğum yer şemdinli eldeki imkanlarim doğrultusunda ibadetlerimi yapiyorum (birçok kez imamlik yaptim teravih namazlari ve cuma namazlari kildirdim)
2. Allahin adiyla yaptiğim dualarda niyetimin ben zaruretten kurtulmak istemiş olup allaha inanan insanlara faydali olmak dileğiyle dua ediyorum. Buna da ruhumun derinlikleri ile inanarak yapiyorum.
3. En önemli etkisi olan maddeniz bu bence
bunu ben hak ediyormuyum diye kendime sorduğumda gerçekten kalben düşüncem hep şu oldu hakediyorum ama tabi yaptiğim dularda olduğu gibi allah herşeye kadir olacaksa allahim senin rizan ile senin iznin ile olacak inşallah diyorum
ayrica bende atalarim dan kaln bir miras yani el vere bilecek bir ilim sahibi kimse olmadi ben tamamen dediğiniz gibi 20 yaşindan itibaren bu alem üzerinde bilgi almak araştirma yapmak kitaplar okumak akla negelirse yaptim ve hala peşini birakmiyorum beni bu ilgiye çeken nedir onuda bilmiyorum ama bu yola girdim bir defa allah hakkimda hayirlisini versin olmasi için her yolu denemekten vazgeçmeyeceğim teşekür ederim

severkaya

Kayıtlı Üye
Sn bordolevo yorumun için teşekür ederim yanliz namaza başlamadan önceki dile getirdiğim niyetim ''allahim senin rizanla olmasini dilediğim niyetim için namaz kilmaya '' diyorum..

GezerHan

Kayıtlı Üye
İş
BoÅŸluk
Sayin gezerhan yorumun gerçekten benim için çok önemli teşşekür ederim madde olarak sinamiş olursam kendimi

1. Gerçekten bütün kalbimle inaniyorum. Islama olan inancim allahin adiyla gücümün yettiğince eksiksiz diyemem tabi her kul gibi ama ben tsk çalişani olarak bulunduğum yer şemdinli eldeki imkanlarim doğrultusunda ibadetlerimi yapiyorum (birçok kez imamlik yaptim teravih namazlari ve cuma namazlari kildirdim)
2. Allahin adiyla yaptiğim dualarda niyetimin ben zaruretten kurtulmak istemiş olup allaha inanan insanlara faydali olmak dileğiyle dua ediyorum. Buna da ruhumun derinlikleri ile inanarak yapiyorum.
3. En önemli etkisi olan maddeniz bu bence
bunu ben hak ediyormuyum diye kendime sorduğumda gerçekten kalben düşüncem hep şu oldu hakediyorum ama tabi yaptiğim dularda olduğu gibi allah herşeye kadir olacaksa allahim senin rizan ile senin iznin ile olacak inşallah diyorum
ayrica bende atalarim dan kaln bir miras yani el vere bilecek bir ilim sahibi kimse olmadi ben tamamen dediğiniz gibi 20 yaşindan itibaren bu alem üzerinde bilgi almak araştirma yapmak kitaplar okumak akla negelirse yaptim ve hala peşini birakmiyorum beni bu ilgiye çeken nedir onuda bilmiyorum ama bu yola girdim bir defa allah hakkimda hayirlisini versin olmasi için her yolu denemekten vazgeçmeyeceğim teşekür ederim

Rica ederim severkaya. Ben öğrendiklerim doğrultusunda yardımcı olmaya çalıştım fakat şunu tekrar hatırlatayım ki dediklerim kesinlikle hakikat değil ve eksiği, yanlışı kesinlikle var. Lütfen bunu göz ardı etmeyin. Sağlıcakla , yolunuz açık olsun.

fako

Kayıtlı Üye
Yaptığınız uygulamanın bir benzerini ben denedim ve bir kısmında aynı şekilde o varlığın rızası için secde ediyorsun sadece kül yerine farklı motifler ile hasır örmeniz ve onu belirli zamanlarda ay ışığına maruz bırakmanız gerekmekte. Belkide varlığa secde etmeniz gerekirken Niyetiniz başka seçtiğiniz için olmuyordur? Bir büyük ihtimalde her deneyen becerseydi etrafta insanlar benim cinlerim var diye gezerlerdi. Belkide bu yetenek veyahut farkındalık ile doğmadınız

severkaya

Kayıtlı Üye
sn. bordolevo yorumun için teşekkür ederim anladığım kadarıyla benzer bir uygulama denediniz bana özelden yazarmısınız denediğiniz uygulama başarılı oldumu vs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...