işin içinden çıkamıyorum

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Dunya disi zeki varliklar adem ogullariyla istedikleri anda istedikleri kisiyle istedikleri kisilerle temas kurabiliyrlar !! Ya peki adem ogullari nicin neden dunya disi varliklarla rahat rahat baglantiya gecemiyorlar? Onlar bizimle istedikleri anda temas kurma imkanina sahip sahipler lakin insanlarda adem ogullarinda oyle degil burada bir eksiiklik tuhaflik esitsizlik var ya da aslinda temas kurmanin patika bir yolu var ender kisiler buna vakif biliyor ama yaftalanmiyor nasil eskiden kadinlarin yuzleri pece ile gizliydi buda oyle peceyle gizlenen yuzler gibi gizli tutuluyor elbetdeki var temas icin bir yol. Ama iste dedigim gibi gun yuzune cikmiyor cikartilmiyor mutlaka var bunu bulacağım.

mod notu: Uslup duzeltildi.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ahahah çok güldüm baya sevimli bir üsluba sahipsiniz :)
Konuya gelirsek, biz kendi gezegenimizde neler olup bittiğinden haberdar değiliz, haklısınız. Siz büyüyünce astronot falan olun nasaya girin bence. Hatta 51. bölgede çalışın. Sözün özü siz ne kadar vakıf olmaya layıksanız o kadar olabiliyorsunuz biz de öyle. O zaman bilgiye layık olmaya çalışalım :)

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bende eskiden çok düşünürdüm bunları, uzay, kara delikler, uzaylılar vs ama sanırım kişisel bir deneyim yaşamadan emin olmak münkün değil. Belki uzaylılar var belki yok, belki iletişime geçebilen insanlar var belki yok, maalesef bilemiyoruz

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
eğer insanın o varlıklarla karşılaşıp onlardan bir şey öğrenmesi gerekiyorsa bu elbet olacaktır.Ki bizde böyle insanları tanıyoruz, onların ne yiyip içtiklerini bilecek kadar temas kurmuş.Ancak evren size böyle bir izin vermediyse maalesef bu mümkün olmayacaktır,Aynı zamanda ruhunuz bu yolu seçmediyse yine olmayacaktır.Çünkü bu sizi o iletişimin seviyesine şekillendirmeyecektir.
Ancak şu da var; Neden denemeyesiniz ki ?
Astral seyehat veya projeksiyon.Deneyin, atılın, dünya dışına çıkın, astral boyutn katlarını tırmanın, gezegenlere gidin..Bunlar olan şeyler.Şahsi deneyimlemeden konuşmayı pek sevmem-deneyimlemedim-.
Ancak insanın astral bedeni bütün bunları olur kılabilir.İnsan o zeki varlıklardan çok daha gelişmiştir.Bazı özellikler bizim aklımızla belki çok daha çekicidir ama hakikat tabii ki de bu değildir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ademoğulları iyiki dunya dışı varlıklarla bağlantıya geçemiyorlar.Eğer geçebilselerdi bunun cılkının çıkacağına ,suistimal edileceğine adım gibi eminim.Zaten bu perdenin sebebide bu bence..Artık o varlıkları nasıl kullanırdık,nasıl yararlanırdık Allah bilir.Doğrusu bu dogrusu...Olması gereken!

Eamonra

Kayıtlı Üye
Bende aynı solucan deliği gibi hissediyordum..mesele bakış açısını değiştirmek..şöyle kurgulayalım.çok eski bir galakside varlık gösterdin..algı, nitelik ,fiziksel dürtülerimiz, beslenme ihtiyaçları mız farklı..bir başka gezegene gidiyoruz orda birbirlerini yiyerek beslenen bir ekosistemde farklı seslerle iletişim kuran canlılar var bir tür daha baskın, bırak diğer türleri kendi türlerini bile yok ediyor,sence nasıl bir yaklaşım sergilerdik..tarihe iyi bakınca insanoğlunun en eski akli varlık gösterdiği ve bulunan kanıt göbekli tepedeki ibadet için kurulan yer..burda büyük ihtimalle insan kurban edilme törenleri yapılmış ve avcı toplayıcı olan dağınık grupların büyük bir etkileşim( tanrı yada öyle zannettikleri) yaşadıkları olay sonrası bu yapıyı kuruyorlar..insanların aynı ekosistemde gelişip diğer türlerden bu kadar farklı bir ilerleyiş

Göstermeleri ki bu milyon yıllık bir evrilme demek düşünülmesi gereken bir konu..yine herkez hayatla dünyayla ilgili bir sürü mit efsane duymuştur..dünyamız her 500 milyon yılda bir kutupların yön değiştirmesiyle tufan yok oluş adını siz koyun bir devinim yaşıyor..tarihte kurulan tüm uygarlıklara bakın hiyoroglif yazı resim ,mısır,maya,japonya ,babil hepsinde tanrilardan bahsediliyor bunların insanlığı nasıl yönettiği kullandıkları teknoloji duvarlarında işli..astronot ,helikopter ,uçak resimleri ...hatta bu tanrıların gen yapılarıyla oynadığı farklı ırklar yarattığı (devler iskeletleri bulundu) insanoğlunu kölelestirdigini belirtiyorlar..maya medeniyetinde büyük bir savaş yaşanmış şehir öyle bir bomba ile yokedilmiski incelendiğinde nükler bomba etkisinin kalıntıları duruyor..insanoğluda tanrılara savaş açmışlar..tüm bunlar her yerde kurgu degil..dileyene bunları somut olarak gösterebilirim..asıl mesele bizlerin bakış açısı..bir hipotez ileri sunayım..bizlerde bu gelişmiş uygarlıkların daha büyük bir çiftliğinde olabilirmiyiz..bütün algılarımız içinde bulunduğumuz bedenle sınırlıyken gercek nedir biz ne kadarını algılayabiliyoruz..tüm varlığımız bizlere öğretilmiş bu sembol dünyasıyla sınırlı..sonsuz olasılık varken tercihler bunları sınırlıyor..cennet cehennem iyi kötü tüm kavramlar görecelidir..insanlar bunlara inanmassa sonuç ne olabilir bilmiyorum..samimi olarak şunu biliyorum ben masaya tüm olasılıkları yatırmadan hiç bir zaman nefsi dediği o sınırlı düşünceden kurtulamayacağını inanıyorum..belki fikirlerim aykırı gelebilir bir yargıya varmadan önce lutfen düşünün ve sorun ..hiç bir dine inanışa asla saygısızlık etmeyi düşünmüyorum..bende inanıyorum ama aklimla sınırlamadan korku kaygı duymadan ,saygılarımla