Yeni gezegen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furking

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm, herkese iyi akşamlar. Son günlerde tv haberlerini takip edenler bilirler. Hemen hemen her kanalın haber bülteninde yer verilmiştir "Güneşe yakın bir konumda bulunan yeni keşfedilen gezegen... " vs. diye. Çok fazla aklıma takıldığı için bu konuyu açma gereği duydum ve sizlerin görüşlerinizi merak ediyorum. Bana göre yeni dünya düzeninin oyunlarından biri olacak olan sahte ufo istilasının zeminini hazırlıyorlar. Sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaş ne evrenmiş habire güneşe yakın dunyaya benzer gezegenler keşfediyorlar. İyi kurtulduk tamam aramasınlar artık :D

Furking

Kayıtlı Üye
Arkadaş ne evrenmiş habire güneşe yakın dunyaya benzer gezegenler keşfediyorlar. İyi kurtulduk tamam aramasınlar artık :D

Ya hayır tamam gezegen bulursunuz eyvallah da dünyadan ne zaman göç edeceğiz :) Ben sıkıldım bu gezegenden en azından savaş olmayan bir gezegen olsun.

Ashina

Kayıtlı Üye
Ya hayır tamam gezegen bulursunuz eyvallah da dünyadan ne zaman göç edeceğiz :) Ben sıkıldım bu gezegenden en azından savaş olmayan bir gezegen olsun.

Öyleyse insanları götürmeyeceksin.
Çünkü insanın olduğu yerde çatışma kaçınılmazdır.
Ben tavukları yollamak isterdim. Eğer evrim varsa gelişir gezegen şartlarına göre de farklılaşırlar.
Ben de sıkıldım. Bence ne zaman gideceğiz değil de bizi ne zaman götürecekler diye hülyalara dalmak daha akıllıca olur :D

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Belki de yaşadığımız gezegen başka bir gezegenden sağ kalanların sığındığı bir gezegendir?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Belki de yaşadığımız gezegen başka bir gezegenden sağ kalanların sığındığı bir gezegendir?

Belki de aslında rüyalar gerçek, gerçekler rüyadır?
Belki de aslında bedenimiz ruh, ruhumuz bedenimizdir?
Belki de aslında iyi kötü, kötü de iyidir?
Belki de aslında sorular bir cevap, cevaplar ise sorudur?
Belki deliler akıllı, akıllılar aslında delidir?
Belki uyuyunca uyanıp, uyanınca uyuyoruzdur?
Belki de biz nefes almıyoruz, nefes bizi alıyordur?
Belki hayvanlar kendini insan, bizi hayvan görüyordur?
Belki de biz yokuz aslında, yoklar vardır?
Belki de ejderha bu soruları sormuyor, sorular ejderhayı soruyordur :D
Belki de aslında pelerin susmalıdir veya susmalar mı pelerinmelidir?
:biggrinjester:

Furking

Kayıtlı Üye
Öyleyse insanları götürmeyeceksin.
Çünkü insanın olduğu yerde çatışma kaçınılmazdır.
Ben tavukları yollamak isterdim. Eğer evrim varsa gelişir gezegen şartlarına göre de farklılaşırlar.
Ben de sıkıldım. Bence ne zaman gideceğiz değil de bizi ne zaman götürecekler diye hülyalara dalmak daha akıllıca olur :D

Bence pandalar bu dünyada yaşamayı haketmiyor. İlk onlar gitsin de kurtulsunlar. :D Sonrasında diğer tüm masum canlılar.. sonra sadece zalim insanlar kalsın ve yesinler birbirlerini.

Furking

Kayıtlı Üye
Belki de aslında rüyalar gerçek, gerçekler rüyadır?
Belki de aslında bedenimiz ruh, ruhumuz bedenimizdir?
Belki de aslında iyi kötü, kötü de iyidir?
Belki de aslında sorular bir cevap, cevaplar ise sorudur?
Belki deliler akıllı, akıllılar aslında delidir?
Belki uyuyunca uyanıp, uyanınca uyuyoruzdur?
Belki de biz nefes almıyoruz, nefes bizi alıyordur?
Belki hayvanlar kendini insan, bizi hayvan görüyordur?
Belki de biz yokuz aslında, yoklar vardır?
Belki de ejderha bu soruları sormuyor, sorular ejderhayı soruyordur :D
Belki de aslında pelerin susmalıdir veya susmalar mı pelerinmelidir?
:biggrinjester:

Yorumunuzu kahkahalar eşliğinde okudum Allah uzun ömürler versin size :D Belki de gizli olan mabet aslında gizli değildir ?
Neyse ben yapamıyorum daha fazla zorlamayacağım..

Ashina

Kayıtlı Üye
Bence pandalar bu dünyada yaşamayı haketmiyor. İlk onlar gitsin de kurtulsunlar. :D Sonrasında diğer tüm masum canlılar.. sonra sadece zalim insanlar kalsın ve yesinler birbirlerini.

Bir Nuh'un gemisini de uzaya yollayacağız bu gidişle. Nuh ben olurum siz ölün :D
Not:Her hayvan masum bana göre, aynı zamanda da hiçbir insan masum değil. Kendimizi suçlamak için değil eğer uzaya gidilecekse de "the Giver"-Toplayıcı- adlı filmdeki gibi insanlardaki tüm hırs,ego,sevgi,öfke,kıskançlık vs.duyguların yok edilmesi lazım.Yani kendimizi robotlaştırmadan yeni gezegenin de içine etmeyeceğimizden emin olamayız. İnsan egosunun sınırı yok kişi başına bir gezegen verirsin adam güneşe sıfır istiyom diye ağlar. Benim gezegende niye helyum yok diye ağlar burada yer çekimi çok diye ağlar senin uzay gemin daha iyi diye ağlar bu uzaylı hatunu ben alacaktım diye ağlar..Yani boşverin

Furking

Kayıtlı Üye
Bir Nuh'un gemisini de uzaya yollayacağız bu gidişle. Nuh ben olurum siz ölün :D
Not:Her hayvan masum bana göre, aynı zamanda da hiçbir insan masum değil. Kendimizi suçlamak için değil eğer uzaya gidilecekse de "the Giver"-Toplayıcı- adlı filmdeki gibi insanlardaki tüm hırs,ego,sevgi,öfke,kıskançlık vs.duyguların yok edilmesi lazım.Yani kendimizi robotlaştırmadan yeni gezegenin de içine etmeyeceğimizden emin olamayız. İnsan egosunun sınırı yok kişi başına bir gezegen verirsin adam güneşe sıfır istiyom diye ağlar. Benim gezegende niye helyum yok diye ağlar burada yer çekimi çok diye ağlar senin uzay gemin daha iyi diye ağlar bu uzaylı hatunu ben alacaktım diye ağlar..Yani boşverin

Yemin ediyorum çok fazla haklısınız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...