Hayatım maf oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yatanube

Kayıtlı Üye
Daha öncede konular açtım, 1 senedir ölmek istiyorum. 4-5 defa intihar girişiminde bulundum en son 2 gün önce denedim.denize atmak istedim kendimi yüksek yerden polisler yakaladı, beni saldilar, bıçak buldum eşimin kapısının önüne gittim seslendim kimse duymadı, amacım eşime onu ne kadar çok sevdiğimi göstermek.esimden ayrıldık bu eylülun sonunda mahkememiz var. O beni istemiyor, sevmiyor, benden nefret ediyor, aynı şehirde bile durmak istemiyor benden, 5 tane hocaya gittim, bende büyü oldunuğunu söylediler, en son 2 gün önce gittim, hoca bana sende 3 tane kağıt var dedi, seni ayırmak için yapılmış, 1 tanesi seni delirtmek için yapılmış, bu seni ölüme götürüyor bunun için yapılmış dedi, delirterek seni öldürmeye çalışıyorlar dedi, kim diye sordum, senin suphelendigin kişi dedi. esimden de supheleniyordum, bir ara bana bağlama büyüsü yaptığını düşündüm, çünkü önceleri üzerime çok titrerdi, o beni kaybetmek istemiyordu. eşimin bana yaptıklarını, başka bir kadın başka kocasına yapsa, kocası çoktan resti çekerdi.bunu ben neden yapamiyordum.neden sürekli evden kaçıyordum onun için,sürekli birşeyler onun yanın çekiyordu beni,beni kendine önceden bağladıysan neden bunu arkasında durmuyorsun.böyle birşey varsa karşı taraf onun sesini duymadığı zaman,karşılıksız olduğu zaman incan çılgına dönüyor,onun için eriyor,24 saat aklımdan 1 dk çıkmıyor,kimi hocalar o hayırsız dedi,o sana yaramaz dedi,yalan konusuyor dedi,kimisi siz ayrılamazsınız dedi,bu şey sizi ayırıyor dedi,kimisi sizi cinler ayırıyor dedi,eşine ulaş onuda okumam lazım dediler,eşime söylüyorum inanmıyor,ben öyle şeylere inanmam diyor,zaten eşim 2014 yılında hocay gitmişti,evde huzurumuz yok diye,bize banyo yapmak için su vermiş,inanmazsan gitmezdin hocaya doğru değilmi,onun bu kaçamak cevapları bile beni düşündürüyor,ve bu üzerimdeki şey sürekli benim hata yapmama sebe oluyor,hocanın 1 taneside senden büyü var,sana sürekli vesvese veriyorlar,sen hata yapıyorsun,kendine gelince,pişman oluyorsyn dedi,böyle birşey varsa niye kaldırmıyorsun diyebilirsiniz,her gitiğimde bir sorun çıkıyor hocaya,en son gittiğimde bir hocaya amaliyat olmuş 5-6 gün sonra gel dedi,şimdi o hocanın bulunduğu sehirdende uzaklaştım,zaten bir tanesi uzaklaştırmak içinmiş beni eşimden,kafam iyice karıştı,eşimi seviyorum,kimisi siz ayrılmazsınız diyor,kimisi o sana yaramaz diyor,o yalancı diyor,hayatında biri olduğunu düşünüyorum,acaba omu yaptırdı,eşimle berabermi yaptırdılar,yoksa başka birimi yaptırdı,o kadar karışıkki kafam,eşimden başka hiçbirşey düşünemiyorum,iş hayatım bitti,hayat bana zevk vermiyor,tada vermiyor,sürekli daralıyorum,sıkılıyorum,kimse ile konuşmak istemiyorum,yemek yiyemiyorum,psikoloğa gittim ilaç fayda etmiyor,delirecek gibiyim,bende eşime bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum,yoksa onsuz kafayı yiyorum,yarın bir hocayada gideceğim o kaldıracam dedi,yine birşey çıkmazsa,iyi bir hoca varmı bildiğiniz bu işe yapacak,karar verdim eşimi kendime bağlayacağım,bana yaptıklarından pişman olmasını istiyorum,benim yıllardır,özellikle 1 sene içinde neler çektiğimi hissetmesini,vicdanı sızlamasını,pişman olmasını istiyorum,buradaki yetkililere özelden yazdım cevap gelmedi,onun yaptıkları benim hata yapmama vesile oldu,şimdi aileside bana düşman yaptığım hatalardan,o bunun farkında olduğunu hissediyorum,demek istiyorki ailesine ben haklıyım onunla boşanmakta,ya beni sen delirtiysen,yada başka biri ama bunu bana herkim yaptıysa,aynısını benden daha çok acı çekmesini istiyorum,1 senedir yüzüm gülmüyor,mutlu değilim,daralıyor ve sıkılıyorum sürekli çok rahatsız oluyorum,delirmek üzreyim,kafam ondan başka hiçbirşey düşünmüyor ve bu seni rahatsız ediyor sürekli,acayip birşey,öldürüyor beni hergün,acı çekiyorum hergün,bunu bana yapana nasıl iade ederim,benim hayatım cehennem olmuş zaten,bu büyüye inanmayanlar bendekini psikolojik sanıyorlar,ama bunun psikojikle ilgisi yok,sürekli birşey seni yönlendiyor,iradeni eline geçiriyor,seni delirtmek için,kafanda eşinden başka kimse olmuyor,eşin için yanıyor tutşuyorsun aklında olduğun için,ama seni istemiyor,buda seni delirtiyor,bilmiyorum anlata bildimmi derdimi,hergün ölüyorsun bu acı ile,seni senden alıyor kendin olamıyorsun.ama eşime bunu yapmak istiyorum.ne yapmam gerektiğini bilen bu durumu yaşamış arkadaşlar varsa bana yardımcı olsun lütfen,seni istemeyeni sende istem demeyin lütfen bunu diyen çok oldu,mantıklı olabilir ama,olmuyor,ve benim bütün işlerim rast gitmiyor,eşimin benden ayrılması için herşey veile oldu,issizliğim,maddiyatım,maniviyatım,herşeyim elimden alındı,benim yaptığım istemsizce hatalardan,arabam,eşyalarım hepsi gitti elimden.çalısamıyorum,şimdi bu kadın bana nasıl gelsin,hayat bana zevk vermiyorki,bana bir adım atsa,hayata daha istekli oluyorum.kendime güvenimi herşeyimi aldı,herkez düşman şimdi bana...şakacı ,çalışkan bir insandım,şimdi bunların hiçbiri yok,yaşama sevincim yok,hayat benim için şuanda çok boş.bir çocuğum onu bile düşünemiyorum,eşimden başka birşey aklımda değilki.kimselerde anlamıyor beni.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bana kızacaksınız ama yazdıklarınız bir çok şeyin bilincinde olduğunuzu gösteriyor. Delirmekten çok kendinizi buna yani delirdiğinize inandırmışsınız. Bir yanlışı başka bir yanlış düzeltmeyecektir emin olun. Ne kendinize ne de eşinize zarar vermeyin. İntiharı aklınızdan çıkarın. Ahiretinizi mahvetmeyin. Bir gün gülerek hatırlayacaksınız şu günleri.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Daha önceki konularınızı da okumuştum ama neden hala konu açtığınızı anlamadım çünkü denenebilecek her yolu zaten denemişsiniz? Size düşen tek şey bundan sonra vazgeçmek bana kalırsa, onu da yapmaya siz razı değilsiniz belli ki.

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba oncekı konularınızdan sızı bılıyorum. Durumların bu noktaya gelmesıne gercekten uzuldum. Sizin öncelikle eğer ki birazcık paranız kaldıysa hoca hoca dolaşmak yerıne kendınıze bır kafenın guzel bır terasında kahve soyleyıp bu gecen 2 senede neler olup bıttıgını detaylı ve guzel bır sekılde dusunmenız gerek. Suan sızden cok kımse bılmıyor yasananları o yuzden bır nebze olsa bıle kendınıze en ıyı sız yardımcı olacaksınız. Herseyı bır kenara atıp kendınızden ve dusuncelerınızde uzak dusunmenız lazım bu gecen ıkı seneyı. Bunu basarmayı deneyın bakalım elınıze neler gececek? Ne gıbı seyler hatırlayacaksınız. Yanı kendınızı bır yabancının derdıymıs gıbı irdeleyın. Sızın durumların buraya kadar gelecegını dusunmuyordum. Sız sahsen pes ettıgınızden oturu boyle oluyor. Insan psıkolojısı elbet bır yere kadar dayanır ama sızın daha fazla dayanacagınızı dusunuyorum. Ayaklanıp bır daha deneyın mantıklı dusunmeyı hedefleyın. Cunku suan en buyuk hedefınız mantık ve onunda onunde daglar sıralanmıs. Neden bılmıyorum sızın bu zorlukları cekmenızı buyu muyu degılde daha guzel bır hayata uzanan zorlu bır surec olarak goruyorum. Bence pes etmeyın bıraz daha dayanacak gucunuz var. Hıcbırsey ıcın gec degıldır. Hayatınızı ınsanlar uzerıne temellendırmeyı bıraz olsun bırakın artık.

yatanube

Kayıtlı Üye
çok iyi bir medyum arıyorum,eşimi kendime bağlamaktan başka çarem kalmadı,belki iyi bir bilen varsa beni yönlendirir,inşallah bir dahaki yazımda sizlere mutlulğumdan bahsederim.unutmayı denedim,ilaçlar kullandım ama olmuyor,varsa yoksa o olmuş,ailesi ile bir sıkıntım yok,hatta aileside öyle birşey varsa bağla,eşimde sesini çıkarmadı.yuvanı kurtarmak için yap dedi.

Ansolo

Kayıtlı Üye
çok iyi bir medyum arıyorum,eşimi kendime bağlamaktan başka çarem kalmadı,belki iyi bir bilen varsa beni yönlendirir,inşallah bir dahaki yazımda sizlere mutlulğumdan bahsederim.unutmayı denedim,ilaçlar kullandım ama olmuyor,varsa yoksa o olmuş,ailesi ile bir sıkıntım yok,hatta aileside öyle birşey varsa bağla,eşimde sesini çıkarmadı.yuvanı kurtarmak için yap dedi.
Sizi istemeyen birini büyüyle kendine bağlatmak niye? Sizin yanınızda sizi gerçekten sevdiği için kalmayacaksa neden kalsın ki? Normal bir insan sizin yaşadıklarınızı yaşasa gurur yapar ve yakasından düşerdi, hayır anlayamıyorum size bunları yaşatan birini ısrarla istemenizi. Umarım bir daha ki yazınızda ısrarla eşinizi döndürmeye çalışmak yerine kendinizi toparlamış bir şekilde burda olursunuz.

yatanube

Kayıtlı Üye
acaba eşim beni kendi iradesiylemi istemiyor,ayırmak için yapılmış,şuanda oda onun etkisinde.ayırmak için yapılan büyülerde kadın yada erkek eşinden nefret etmiyormu,onu görmek dahi istemiyor.bunu bana yapanın yanına karmı kalacak.sizi biri sevdiklerinizden ayırsa ne yaparsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...