Yayla evinde gördüğüm garip hızlı adam

EdwardKenway

Kayıtlı Üye
Yayladaydım evde tek başımaydım dalmıştım sonra pencereden birden hızlı bi adam geçtiğini gördüm beyaz kıyafeti vardı normal insana benziyodu saçı falan vardı.Gördükten sonra gittim her tarafa baktım bir şey bulamadım.En son mutfaktaydım nefeslenme sesi duydum hemen çok yakınımdan arkamdan gibiydi.Döndüm baktım bir şey bulamadım.Ev tek katlı etrafı diken telle çevrili 1 girişi var.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence bu sizden kaynaklı bir durum. Eğer yayladaysanız tahmınımce eskı ınsanlardan da cok sey dınlemıssınızdır. :) Bunun psıkolojısı ıcınde orada kalıyorsanız bu dogal bır durumdur. Şahsen bende neler gordum neler ama bunlar psıkolojıden kaynaklı halüsinasyonlar dıye düşünüyorum.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yayladaydım evde tek başımaydım dalmıştım sonra pencereden birden hızlı bi adam geçtiğini gördüm beyaz kıyafeti vardı normal insana benziyodu saçı falan vardı.Gördükten sonra gittim her tarafa baktım bir şey bulamadım.En son mutfaktaydım nefeslenme sesi duydum hemen çok yakınımdan arkamdan gibiydi.Döndüm baktım bir şey bulamadım.Ev tek katlı etrafı diken telle çevrili 1 girişi var.

Olabilir.Yayla/köy gibi yerlerde öyle varlıklar görmek bence pek anormal değil.Gördüğünüz şey belki orada yaşıyordur.
Çoğu zaman farazi 100 kişiden biri görür böyle şeyler ama o olayı yalanlarla besler ve efsane haline getirir.Sonra nesilden nesile...
Eğer orada kalmaya devam edecekseniz, ev halkından veya kendi aileniz ise geçmişte daha önce nasıl münasebetlerinin olduğunu öğrenmeyi deneyin.Belki başlarından bir olay geçmiştir büyü vs gibi.Belki aileden birinin bir şekilde iletişimde olduğu varlık olabilir.Veya sadece oradan geçiyor ve size görünesi tutmuş olabilir.
Bir sürü olasılık var.Hangisi içinizi daha çok rahatlatıyor ve size daha az panik yaptırıyorsa onu seçin.:) En iyisi odur çünkü.

Furking

Kayıtlı Üye
Belki sadece acemi bir hırsızdır. Çünkü beyaz giymek tam da amatör işi. :)
Eğer içinizi rahatlatacaksa buna inanabilirsiniz :)

fako

Kayıtlı Üye
Beyaz adamı gördüğünüzde ağzı varmıydı ? kapşonu var ama takmıyormu yoksa kapşonsuz muydu ?

zehter

Kayıtlı Üye
Bence kapşönlü dediğiniz kişiler olası psişik insanları arayan kişiler ,bence bu cin benzeri varlıklar bir medyumla çalışıyor olabilir :) bilemem ben teori attım öne

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bence kapşönlü dediğiniz kişiler olası psişik insanları arayan kişiler ,bence bu cin benzeri varlıklar bir medyumla çalışıyor olabilir :) bilemem ben teori attım öne
Benimde psişik özelliklerim var belki de onları gormemin bir sonucu bana nedeni lazım :)

fako

Kayıtlı Üye
Bu kapsonlularin olayi nedir? Cozemedim gitti artık gormuyorum ama
Açıkcası bildiklerimi anlatamıyorum, ve bu durum beni çıldırtacak. Onlar varlık değiller bende öyle sanıyordum ancak birinin aydınlatması sahesinde onların yüksek kademelerdeki insanlar olduğunu anladım. Gördüyseniz hiç araştırmayın, anlatmayın düşünmeyin üstüne varmayın hatta gerekmedikçe anlatmayın. Emin olun ilgilerini çekmek isteyeceğiniz son şey.

fako

Kayıtlı Üye
Hadeeee yine aldık başımıza belayı anlaşıldı durum teşekkürler
Alaycı tavırlar takınman boşuna ve yasak. Sitede bir vakit geçir ve bir çok insanın bilgilerini paylaşmadığını, bilgi sahibi olanların paylaşmaktan çok paylaşamadıklarını öğrenirsin. Çok bir şey değil biraz takip et siteyi bilgisi olanlara sor neden bildiklerinizi söyleyemiyorsunuz diye. Sen pişmediysen ben pişiremem. Sen bir çok konuyu "Aha buldum hemen forumdakilere yazayım, ay dur cin daveti hemen yapayım gelmedi yalan bu forum" şekilde algılıyorsun herhalde?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Açıkcası bildiklerimi anlatamıyorum, ve bu durum beni çıldırtacak. Onlar varlık değiller bende öyle sanıyordum ancak birinin aydınlatması sahesinde onların yüksek kademelerdeki insanlar olduğunu anladım. Gördüyseniz hiç araştırmayın, anlatmayın düşünmeyin üstüne varmayın hatta gerekmedikçe anlatmayın. Emin olun ilgilerini çekmek isteyeceğiniz son şey.
Benim ergenlik çağında ilk başlamıştı rüya görmüştüm sadece evimin etrafında durup bana bakıyorlardı belki on onbeş kişi sonra uyandım uyanıkken de gordum sonra rüyamda odanın içinde gordum hatta benimle konustu kısacası baya gormusum :) sonra da uzun zamandır gormuyorum ve artık ilgimi de çekmiyor geldiler ve gittiler ben kotu bir insan değilim gereksiz olduğumu anladılar bence artık ilgilenmiyorlar :)

zehter

Kayıtlı Üye
Alaycı tavırlar takınman boşuna ve yasak. Sitede bir vakit geçir ve bir çok insanın bilgilerini paylaşmadığını, bilgi sahibi olanların paylaşmaktan çok paylaşamadıklarını öğrenirsin. Çok bir şey değil biraz takip et siteyi bilgisi olanlara sor neden bildiklerinizi söyleyemiyorsunuz diye. Sen pişmediysen ben pişiremem. Sen bir çok konuyu "Aha buldum hemen forumdakilere yazayım, ay dur cin daveti hemen yapayım gelmedi yalan bu forum" şekilde algılıyorsun herhalde?

Hacam yok alay etmiyorum, sadece benim küçüklüğümden beri aldığım gerçekten kesintiler var rüya yoluyla felan filan .Bu yüzden her rüyamı ciddiye alıyorum fakat benim 1 kaç ay önce gördüğüm bir rüya vardı burda siyah kapşönlülerin arasında dolaşıyordum ,yüzlerini görmüyordum.Bu yüzden öyle bir şey dedim :)

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Olabilir.Yayla/köy gibi yerlerde öyle varlıklar görmek bence pek anormal değil.Gördüğünüz şey belki orada yaşıyordur.
Çoğu zaman farazi 100 kişiden biri görür böyle şeyler ama o olayı yalanlarla besler ve efsane haline getirir.Sonra nesilden nesile...
Eğer orada kalmaya devam edecekseniz, ev halkından veya kendi aileniz ise geçmişte daha önce nasıl münasebetlerinin olduğunu öğrenmeyi deneyin.Belki başlarından bir olay geçmiştir büyü vs gibi.Belki aileden birinin bir şekilde iletişimde olduğu varlık olabilir.Veya sadece oradan geçiyor ve size görünesi tutmuş olabilir.
Bir sürü olasılık var.Hangisi içinizi daha çok rahatlatıyor ve size daha az panik yaptırıyorsa onu seçin.:) En iyisi odur çünkü.
peki neden yayla köyde görülüyor şehirde görülmüyor ? insandan uzak oldugundanmı

Ü

Üye silindi 55028

beyler ve bayanlar bende kapşonlu olayını bi hocaya danıştım onların yahudi olduğunu söyledi.Kapşon hareketi yapın bilgi birine direk yahudi diyo zaten

tekseleme

Kayıtlı Üye
Ben bu tarz bir şeyi yine burada okumuştum,yanlış hatırlamıyorsam bir kaç arkadaş birşeyler içmek için şehirden uzakta ıssız bir tepeye gittiklerinde hızlı beyaz bir varlık görmüşlerdi,sizin gördüğünüz varlıkla bağlantılı olabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
peki neden yayla köyde görülüyor şehirde görülmüyor ? insandan uzak oldugundanmı
Zengin işlemeli metal ve yapay manyetik alan yoğunluğu şehirlerde daha fazladır. Varlıklara ait (insan da bir varlıktır) enerji titreşimleri daha sabit ayarlanabilir şehirden uzakta. Bu ve benzeri sebeplerle yerleşim birimlerinden uzaklaştıkça bu tür hadiseler artar.

jensına

Kayıtlı Üye
Ben sunu hep düşünmüşümdür böyle ıssız ormanlık alanda bunları gören cok hatta burda çeşitli ve etkileyici olaylar okudum mesela 10-15 kişi toplansan bunlara tuzak kurup bir şekil yakalasak ne olur ?

asterix

Kayıtlı Üye
Dedem aneme anlatmış rahmetli;dedem sabah namaızından önce kalkara kavaklık vardı bahçeler vardı hergün eşekle oraya gider ve yazın oraları sular sonra dönermiş Çanakkale gazisi olduğu için ordan getirdiği kılıçımsı bir şeyide yanında taşırmış korkusuz ve çok dindar bilgili biriymiş o zaman ramazanda topun ne zaman atılacağını filan o hesaplarmış neyse bir güna aynı yerleri suladıkatan sonra derenin kenarında abdest alıyor bir bakıyorki karşı tarafta tamamen beyaz elbiseli birsi ona bakıyor ,etrafı biliyor komşuları vs biliyor böyle biri buralarda yaşamıyor ,gecenin bu saatinde beyaz elbiseli bu varlığın ne olacağını hemen kavrıyor beyaz elbiseli selam veriyor sert sesle selamını alıyor geçip gidiyor ertesi gün her yeri aradı sordu ayrıca öyle biri yoktu.