hayatımdan ufak bir kesit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir12

Kayıtlı Üye
bilmem beni hatırlarmısınız ama cevabını kendi içimde bulamadığım sorularımı arada bir sizlere yazarım , bu günde öyle bir gün diyelim eski kız arkadaşımla ayrılmışdık (o istediği için ayrıldık) ama bedduasından korkuyorum demişdim yeni bi ilişkiye başladım ilk buluşmada iyiydi ama sonra kızın yanına gittikce kendimi kötü hissediorum sürekli kalkmak istiorum bahanelerle yanından kaçıorum bu durum beni çok etkiliyor illaki parapiskolojik bir çözümde istemiorum
arkadaşca görüşlerinizi söylesenizde yeter acaba ben yanlış seçim mi yapdım yoksa ah mı aldım ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bedduasından korkuyorum demişsiniz ya...Kişi aklına kazınan ,kendisinde yer eden duyguların karşılığını yaşayabiliyor.Belki sizi sıkan korktuğunuz bedduadır.Belki hiç öyle birşey yok ama bu sizin kafanızda gerçekse o gerçeği yaşatıyor size.

GezerHan

Kayıtlı Üye
İş
BoÅŸluk
Geçmişte kalmak yerine ondan ders alıp geleceği yok saymadan şimdiyi yaşamak bir çok şeyin anahtarı bence.

Siz beddua beklediğinize göre bir takım hatalarınız olmuş sanırsam. Yani kimse kimseye durup dururken beddua etmez herhalde. Hatanız var diye düşünürsek siz bu hataya takılı kalmışsınız ve o yüzden önünüze bakmakta güçlük çekiyorsunuz. Bu takıntıyı aşmak için ise önce onu kabullenmeli ardından kime karşı yaptıysanız onu bulup özür dilemeli ve gönlünü almalısınız diye düşünüyorum.

Hatanız yok ise sizin o kişiye karşı hala hislerinizin olduğu yönünde bir düşünce geliyor aklıma. Bunu siz daha iyi bilirsiniz elbette. Yine de kendinizle bir iç konuşma gerçekleştirin bu konu üzerine.

Son olarak sırf ilişkim olsun diye birilerini arıyorsanız hiç bir zaman mutlu olamayacaksınız fikrimce.

emir12

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim yorumlarınız için en son yorumada söyle açıklık getirmek isterim hatam yokdu ama üniden mezun oldukdan sora hayat şartlarımın zorlaşması sebebiyle ilişkimiz çıkmaza girmişdi beni ona bağlı kılan şey ise en güzel günlerimde anılarımda onun hep yanımda olması bu biraz farklı kılıyo açıkcası onu diğer dediklerinizde haklısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...