Mihrez cin padişahı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perno

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, ben böyle şeylerden anlamam ama Periscope adlı bir platformda öylesine takılıyordum. Bir arkadaş yayın açmış ve yayın ismini "Cinlerle ilgili sohbet" gibi bir şey yapmış, ibranice konuşuyor ve saçma saçma şeyler diyordu. Arkadaş cin yanımda ve şu anda bağlı, o yüzden bir şey yapamıyor tarzında şeyler söylüyordu. İzleyiciler göstermelerini istedi ve dolabın aynasından bir yansıma gösterdi, bunun görüntüsünü aldım. Bana oldukça saçma ve tamamen yalandan ibaret geliyor, resim burada...
1Nr4Db.png

Yansımanın geldiği tarafta bir bebek falan olduğunu düşünen yayın izleyicileri, sol tarafa dönmesini istediler ve orada bir şey yoktu. Dolaba yaklaştı, dolabın içinde birkaç vazo vardı o kadar. Ne kadar doğru olabilir bilmiyorum ama merak ettiğim için bu soruyu soruyorum, cevaplarsanız sevinirim. İyi sabahlar, iyi eğlenceler ve hoş sohbetler.

shado

Banlı Kullanıcı
Anlamadığım cin padişahı mi bu cin olduğu idda edilen şey başlıkla alakası nedir? Böyle şeylere itibar etmeyin genelde doğru olmuyorlar.

Perno

Kayıtlı Üye
Hocam, o dolabın orada yansıma var. Görüldüğü üzere göz ve bir yüz var. Böyle sanki oyuncak bir bebek gibi.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aynen tam cin padişahı bağlamalık dolap.Bağla, ipini de az uzun tut gezsin.
Nerde satılıyor bunlar?
İkea?

Perno

Kayıtlı Üye
Aynen tam cin padişahı bağlamalık dolap.Bağla, ipini de az uzun tut gezsin.
Nerde satılıyor bunlar?
İkea?
Hocam, bana neden kızıyorsun? :D Git arkadaşa söyle lütfen. Zaten oldukça saçma olduğunu biliyorum, saçmalık yani :D Hani bir cin padişahını bağlamak nedir ya, hangi cesaret? Sen kimsin ki?

shadowmax

Banlı Kullanıcı
78 milyonluk Türkiye de 4 te 3ü majisyen ve cinler konusunda profesyonel belki bu yüzden gün geçtikçe daha da güzelleşiyor güzel ülkem. Arkadaşlar burası bir parapsikoloji ile ilgili doğa üstü olaylar ile ilgili dünyanın fiziki boyutunun dışındaki olayları konu alan bi site son 6-7 aydır psikolojik danışmanlıktan başka bir işe yaramıyor adminin bu konuda ne kadar üzüldüğünü gerçekten en içten şekilde anlayabiliyorum. Sormak öğrenmek herşeyden önce gelir ama lütfen bilinmezlikleri kendine malzeme olarak kullanan insanlara uyup ya da şu sitenin amacının dışında şeyler yaparak şu güzelim forumu kirletmeyelim. Bazı şeyleri şu siteye uygun süzgeçten geçirirsek ben inanıyorum ki bu siteye üye olan da konuları merak edip misafir olarak okuyan da kendine birşey katabilir, ancak son zamanlarda site içinde boşluk oluşturmaktan başka birşey yapmıyoruz lütfen biraz daha dikkat edelim şu güzelim sitede konu açarken de yorum atarken de.
Herkese iyi forumlar dilerim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Allahaşkınıza yapmayın!Şimdi bende gidip vitrinin camını çeksem milyon adet yansıma çıkar.Tabiki soracaksınız...Belki aklınıza takıldı bilemem.Ancak gerçekten insanlar ne kadar meraklı her noktada cin görmeye..

Furking

Kayıtlı Üye
Darbe gecesi ortaya çıkan cin olmasın bu :D ya böyle şeylere inanmayın sevgili arkadaşım. Cin deyip bir gölge veya bi cisim gösterse hadi neyse memleket sazan dolu da cin imparatoru nedir ya. Bu arada sayın hazaR yorumunuza kahkaha attım çok yaşayın. :D

Ori

Kayıtlı Üye
Adamlar demek kı her fılmın etkısınde kaldıgında yayın acıyor. Zaten yenı nesıl boyle seylere duskun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...