Farkında mısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furking

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar. Dün gece balkonda oturuyordum ve birden elektrikler kesildi. Fırsattan istifade kahvemi alıp oturdum ve gökyüzünü seyretmeye başladım. Genelde her gün bunu yaparım fakat dün biraz farklıydı. Ardı ardına ışık sinyalleri veren ve belirli mesafe ve zamanda beliren uydular gözüme çarptı. Daha sonrasında gökyüzüne dikkatlice baktığımda yıldızların tam olarak net görünmediği farkettim. Sanki gökyüzünde bi gaz bulutu gibi bir tabaka vardı. Daha sonrasında ortalıkta 3 -5 dakika arayla beliren kızılımsı bi ışık beliriyordu. İlk başta göz yanılgısı sandım ve pek dikkat etmedim. Fakat yanımda oturan kardeşim bunu farketmişti. Yani ben sonradan farkettim. Kardeşim bunun elektrikler kesildiğinden beri devam ettiğini söyledi ve kardeşimin de gördüğünü anlayınca bi göz yanılgısı olmadığını anladım. Ayrıca son iki gündür çevremdeki herkes agresif ve normalden fazla stresli. Tabi benim de içimde sıkıntı ve bunalımlar oluyor. Sizce de birşeyler ters gitmiyor mu ?

Ori

Kayıtlı Üye
Bu aralar bende normal şeyler olduğunu düşünmüyorum. Mesela dün gevezelikte bugün İstanbul'da hastalık yağdı derken bu gibi bir durumdan bahsediyordum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet bende tuhaf hissediyorum.Enerjimde iniş çıkışlar yaşıyorum.Gözkapaklarım ağırlaşıyor ve çok detaylı düşünmek beni yoruyor.Tuhaf birşey bu!Anlamlandıramıyorum.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende katılıyorum bu son günlerde ailecek cok badireler atlattık böyle bir konu okuyunca iyice tirstim :(

Furking

Kayıtlı Üye
Az önce denk geldiğim bir yazıyı da paylaşmak istiyorum sizinle. Sosyal medyada ve bulunduğu platformda bayağı dikkat çeken bir yazı. Tabi benim de dikkatimi çekti her ne kadar kaynak göstermese de... Buyurun ;

22 Ağustos Gecesi Yaşanan Uykusuzluk
Dün geceyi ülke olarak uykusuz geçirdik. Türkiye’nin her ilinden binlerce insan uykusuzluk problemiyle boğuşup nedenini havadaki neme, pazartesi sendromuna, pazar uyumalarına bağladı. Ama nedeni tahmin ettiğimizden daha korkutucuydu.Bizler millet olarak Türk örf ve adetlerine bağlı bir yaşam tarzı sürdürmekteyiz. Bu yüzden haftalık rutinlerimizin içinde uyku önemli bir yeri kaplamaktadır. Dün gece milletçe uyuyamadık. Gece bir çoğumuz yataklarına geç gitti.
Gece 00.00 civarlarında memleketin her köşesinde patlak veren bir takım olaylar oldu. Bursa,İstanbul,Mardin,Bitlis… Hemen hemen her köşesinde. Akşam 20:00 ve sonrasında dışarıda olan insanlar durumu farketmiştir. Hava bir basınç ve metalik bir koku vardı. O saatlerde dışarda olanları etkisi altına almaya başladı. Meteorolojinin kaç gündür yaptığı son dakikalar bir türlü gerçekleşmedi. Sağanak yağış ve fırtına uyarısına rağmen yurdun hiçbir yerinde bir damla yağmur yağmadı. Son dakikalarla beraber havada bulutlar gezmeye başladı. Şekilleri bize korkutucu gelen devasa bulutlar. Akşam saatlerin verilmeye başlanan dozla insanların öfke kontrolleri ellerinden alındı. Bu sebeple bıçaklanmalar,yaralanmalar,kavgalar,öfke nöbetleri,kazalar meydana geldi.
Aslında bir çoğumuzun yataklarına geç gitmelerinin sebebi bu mink çaplı kaos idi. Evde olanlar en yakınlarıyla tartıştılar,tahammülsüzlükler oldu.Sokaktakiler komşularıyla,dışarda oturanlar belki bir akşam yemeği yiyip evine dönecek olanlar yan masasındaki insanı bıçakladı.
Dün gece hepimiz bir bulutun içine girdik. Kaç gündür son dakika diye servis edilen fırtına bulutlarından birinin içine.Sempatik ve otonom sinir sistemimizde bozulmalar ve hasarlar meydana geldi. Kimyasal ve biyolojik silahların en tehlikelisi 3 gündür ülkemizde deneniyor ve bunun kimse farkında değil. Hemen hemen herkes farketmiştir. Sabah uyandığınızda evinizin balkonu sanki farklı bir boyuta açılmış gibi gelmiştir. Geceleri korkup battaniye altına girenlerimiz bile korkusuzca gece evlerinin içinde gezmiştir. Dolaşım ve boşaltım sistemimiz de bu durumdan nasibini almış bir şekilde yataklarından kalkan binlerce insan var.
Ülkenin çeşitli yerlerinde zaman zaman elektrik kesintileri yaşandı. Bu insanların nabzını ölçmek adına yapılmış bir şeydi.Uzun süreli kesintiler olmadı ortalama 1 saat sürdü. Eğer gece boyunca elektrik kesintisi yaşansaydı bu deney daha çok bir kaosa dönüşecekti. Silahın dozundan daha fazla etkilenen insanlar uyuduklarında bir kabus eşliğinde yaşayacakları olaylar gösterildi ve bunlara hazırlıkı olmaları sağlandı. Uyuyamayan çoğunluk ise deneyden en az hasarla çıktı. Şimdi nabzımız ölçülüyor. Kaç kişinin uyuyup kaç kişinin hazırlandığı gözleniyor.
Bir gerçek var ki dün gece hepimiz ağır radyasyon altında kaldık. Bir takım zihin ele geçirme projelerine alet olduk. Ülkenin her yerinde kaos ortamı hakimdi. Bizler bunun üstesinden nem çok idi o yüzden uyuyamadık diye gelmeye çalıştık.
Her zaman olduğu gibi sevgili ülkem ve bu ülkenin insanları. Gece nemden değildi bu olanlar. Üzerinize düşen o radyasyon yüklü buluttandı. O radyasyon yüklü bir bulut kime çarpsa parçalar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende o gece uyuyamadim döndüm durdum haarp deneyi mi bu acaba gerçekten havadaki garip bulutlar bana da ilginç geldi bugün de vardı takip ederim genelde normal değiller

Furking

Kayıtlı Üye
Iyi şeyler olmuyor. Hem ülkemizde hem de dünyada hiç iyi şeyler olmuyor. Fakat yapabileceğimiz tek şey pozitif olmak ve çevremize pozitif enerji vermek. Bu arada, evet değişik biçimlerde ve koyu renkli bulutlar beni de rahatsız ediyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Az önce denk geldiğim bir yazıyı da paylaşmak istiyorum sizinle. Sosyal medyada ve bulunduğu platformda bayağı dikkat çeken bir yazı. Tabi benim de dikkatimi çekti her ne kadar kaynak göstermese de... Buyurun ;

22 Ağustos Gecesi Yaşanan Uykusuzluk
Dün geceyi ülke olarak uykusuz geçirdik. Türkiye’nin her ilinden binlerce insan uykusuzluk problemiyle boğuşup nedenini havadaki neme, pazartesi sendromuna, pazar uyumalarına bağladı. Ama nedeni tahmin ettiğimizden daha korkutucuydu.Bizler millet olarak Türk örf ve adetlerine bağlı bir yaşam tarzı sürdürmekteyiz. Bu yüzden haftalık rutinlerimizin içinde uyku önemli bir yeri kaplamaktadır. Dün gece milletçe uyuyamadık. Gece bir çoğumuz yataklarına geç gitti.
Gece 00.00 civarlarında memleketin her köşesinde patlak veren bir takım olaylar oldu. Bursa,İstanbul,Mardin,Bitlis… Hemen hemen her köşesinde. Akşam 20:00 ve sonrasında dışarıda olan insanlar durumu farketmiştir. Hava bir basınç ve metalik bir koku vardı. O saatlerde dışarda olanları etkisi altına almaya başladı. Meteorolojinin kaç gündür yaptığı son dakikalar bir türlü gerçekleşmedi. Sağanak yağış ve fırtına uyarısına rağmen yurdun hiçbir yerinde bir damla yağmur yağmadı. Son dakikalarla beraber havada bulutlar gezmeye başladı. Şekilleri bize korkutucu gelen devasa bulutlar. Akşam saatlerin verilmeye başlanan dozla insanların öfke kontrolleri ellerinden alındı. Bu sebeple bıçaklanmalar,yaralanmalar,kavgalar,öfke nöbetleri,kazalar meydana geldi.
Aslında bir çoğumuzun yataklarına geç gitmelerinin sebebi bu mink çaplı kaos idi. Evde olanlar en yakınlarıyla tartıştılar,tahammülsüzlükler oldu.Sokaktakiler komşularıyla,dışarda oturanlar belki bir akşam yemeği yiyip evine dönecek olanlar yan masasındaki insanı bıçakladı.
Dün gece hepimiz bir bulutun içine girdik. Kaç gündür son dakika diye servis edilen fırtına bulutlarından birinin içine.Sempatik ve otonom sinir sistemimizde bozulmalar ve hasarlar meydana geldi. Kimyasal ve biyolojik silahların en tehlikelisi 3 gündür ülkemizde deneniyor ve bunun kimse farkında değil. Hemen hemen herkes farketmiştir. Sabah uyandığınızda evinizin balkonu sanki farklı bir boyuta açılmış gibi gelmiştir. Geceleri korkup battaniye altına girenlerimiz bile korkusuzca gece evlerinin içinde gezmiştir. Dolaşım ve boşaltım sistemimiz de bu durumdan nasibini almış bir şekilde yataklarından kalkan binlerce insan var.
Ülkenin çeşitli yerlerinde zaman zaman elektrik kesintileri yaşandı. Bu insanların nabzını ölçmek adına yapılmış bir şeydi.Uzun süreli kesintiler olmadı ortalama 1 saat sürdü. Eğer gece boyunca elektrik kesintisi yaşansaydı bu deney daha çok bir kaosa dönüşecekti. Silahın dozundan daha fazla etkilenen insanlar uyuduklarında bir kabus eşliğinde yaşayacakları olaylar gösterildi ve bunlara hazırlıkı olmaları sağlandı. Uyuyamayan çoğunluk ise deneyden en az hasarla çıktı. Şimdi nabzımız ölçülüyor. Kaç kişinin uyuyup kaç kişinin hazırlandığı gözleniyor.
Bir gerçek var ki dün gece hepimiz ağır radyasyon altında kaldık. Bir takım zihin ele geçirme projelerine alet olduk. Ülkenin her yerinde kaos ortamı hakimdi. Bizler bunun üstesinden nem çok idi o yüzden uyuyamadık diye gelmeye çalıştık.
Her zaman olduğu gibi sevgili ülkem ve bu ülkenin insanları. Gece nemden değildi bu olanlar. Üzerinize düşen o radyasyon yüklü buluttandı. O radyasyon yüklü bir bulut kime çarpsa parçalar...

Bunu yazan altta bır not dusmus..
Ekşi sözlükten patlamıs bu uykusuzluk entrylerı..

NOT: Selam arkadaşlar yorum yapmadan önce okuyun ve anlayın. Anladıktan sonra bilimselliği hakkında yorum yaparsınız. Bunu ben yazdım. Bir makale değil dikkatinizi çekerim. Yalnızca ironi. Her zaman ülkemizde bulunan kaos ortamı. Her gece uyuyamıyoruz ama nemden değil verdiğimiz kayıplardan…

Furking

Kayıtlı Üye
Selamlar sayın Korkuluk. Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Defalarca okudum ve yorumumda da kaynak belirtilmedigi için doğruluk payı vermediğimi sadece dikkatimi çektiği için burda paylaştığımı belirttim. Amacım sadece burada beraber düşünüp binevi beyin fırtınası yapmak. Ayrıca bu konuda haklısınız verdiğimiz kayıplar ve yaşanan insanlık dışı, sapkınlık ile dolu olaylar hepimizi derinden yaralıyor.. Allah sonumuzu hayırlı eylesin.

Furking

Kayıtlı Üye

Bunu yazan altta bır not dusmus..
Ekşi sözlükten patlamıs bu uykusuzluk entrylerı..

NOT: Selam arkadaşlar yorum yapmadan önce okuyun ve anlayın. Anladıktan sonra bilimselliği hakkında yorum yaparsınız. Bunu ben yazdım. Bir makale değil dikkatinizi çekerim. Yalnızca ironi. Her zaman ülkemizde bulunan kaos ortamı. Her gece uyuyamıyoruz ama nemden değil verdiğimiz kayıplardan…

Aa pardon ben not kısmını size ait sandım. Şimdi anladım. Çok özür dilerim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Kendinizi doldurmazmisiniz , hersey güzel olacak! :D

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Son zamanlarda yaşadığım yerde gökyüzü akşamüstü anormal bir turuncu oluyor. Geçenlerde sabaha kadar şimşek çakarak yağmur yağdı. Ama şimşekler o kadar aralıksız çaktılar ki sabaha kadar gökyüzü hep aydınlıktı. Normal değil bunlar. Bana kalırsa ortada kaostan farklı bir şeyler var. Bunlar insan işi şeyler gibi geliyor bana.

Furking

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda yaşadığım yerde gökyüzü akşamüstü anormal bir turuncu oluyor. Geçenlerde sabaha kadar şimşek çakarak yağmur yağdı. Ama şimşekler o kadar aralıksız çaktılar ki sabaha kadar gökyüzü hep aydınlıktı. Normal değil bunlar. Bana kalırsa ortada kaostan farklı bir şeyler var. Bunlar insan işi şeyler gibi geliyor bana.

Bizim burada yıldırım çarpıyor karabulutlar var fakat yağmur yok. Manisada oturan varsa bilir Salihli tarafına doğru yıldırımlar şimşekler çakıyor fakat Turgutluya bulutlar gelmesine rağmen bir türlü yağmıyor.

Ü

Üye silindi 55028

Gözlük takıyor olmalısın kırmızı ışıklar ışığın kırılmasından oluyor biraz araştır görürsün ağır stres altındasın.Gözlük takıyorsan diye diyorum.Kulaktan dolma bir bilgim daha var ama o pek önemli degil.

Siradaninsan

Kayıtlı Üye
Evet bi iki gündür üzerimde psikolojik baskı hissediyorum üstelik bana şu an kimsenin baskı yapmamasına rağmen

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Gözlük takıyor olmalısın kırmızı ışıklar ışığın kırılmasından oluyor biraz araştır görürsün ağır stres altındasın.Gözlük takıyorsan diye diyorum.Kulaktan dolma bir bilgim daha var ama o pek önemli degil.

Oldukça ilginç bir bilgi. Evet gözlük kullanıyorum ancak o esnada evde bulunan herkes durumu farketmişti. Benim biyolojik yanımdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Furking

Kayıtlı Üye

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Eğer bu yorumunuz benim için ise, ben de kardeşim de gözlük kullanmıyoruz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Psikolojik şartlandırmanın dibi.
Dünyada çok iyi şeyler oluyor değil ve evet bir takım kötü planlar da söz konusu ama bu çok yeni bir şey değil ki.
Bayadır böyle..
Son zamanlarda ben ortada enerjisel bir gariplik sezmiyorum.Yer kürenin ve etrafımızda akan enerjilerin -bilmiyorum kim ne kadar çalışıyor bu enerjilerle oda ayrı bir konu- frekanslarıi çok da farklı değil.Bu konuşan arkadaşlar psişik korunmalarını ve arınmalarını ne kadar yapıyor acaba ?
Veya şöyle diyim, etraflarında ki enerjilerin ne kadar farkındalar? İnsan kendi mekanizmalarının farkında olursa öyle ufak olumsuzluklardan kolay kolay etkilenmez.Etkilense bile bunu topraklamayı da bilir.

Ü

Üye silindi 55028

Ben de görmüştüm balkonda sonra odaya geçtim tam hatırlamıyorum sanırım benimde gözlüğüm yoktu veya rüyada olabilir tam hatırlamıyorum annemde görmüştü herhalde rüyada formun bir köşesinde düşük yaratıklarla deneyimlerde ortamın kırmızı olduğu yazıyordu.Ben anneme otobüste rüyamı anlattım böyle böyle derken okuldakiler gözünü kontrol ettir demişlerdi.Arama motorundan bulmaya çalıştım bu sefer morötesi renk görmenin farklı renklerden söz ediyordu katarakla alakası olduğunu yazıyordu.Olaya materyelist mi daha doğrusu hayal mi gerçek mi diye bakma konusundan kafam karışık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...