22 Ağustos Gecesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ocare

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Merak ettiğimden soruyorum 22 Ağustos gecesi yani pazar akşamı bir çok insan uykusuzluk, gerginlik sinir vs. sorunlar yaşamış ve çoğu insan uyuyamamış. Detaylı bilgiyi 22 Ağustos gecesi diye arattığımızda gogle'da bulabiliyoruz. Acaba bu yaşananların paranormal bir tarafı var mıdır ?

Konuyu yanlış yerde açmışsam eğer kusuruma bakmayın.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Olayın başlangıcı bir sözlükten oldu sanırım. Kimyasal bir takım denemeler olması ihtimalini gözardı etmemekle beraber, ben algıda seçicilik olabileceğini düşünüyorum.
Bugün farklı bir ortamda 26.08.2016 gecesinde yaşadığım zorlu gece diye bir konu atsam ortaya, eminim yüz binlerce insanın arasından binlercesi zorlu bir gece geçirmiş olur. Çok ufak bir yüzdesi de olsa, dikkat çeken bu ufak kesim olur.

tufran

Kayıtlı Üye
bir kaç insan internette çıkıp saçmalamış. konuda reyting alınca yürümüş gitmiş. insanlarda paranoya yaratmaya gerek yok. çağımızın en büyük hastalığı düzensiz hayat. bunun sonucunda hormonların birbirine girmesi vücut kimyasının birbirine girmesi biyolojik saatimizin alt üst olması. getirdikleri ise uykusuzluk, halsizlik, sürekli bir depresyon, sebepsiz sinir, stres, kin, nefret yada aşırı mutlu olma hali gibi bir takım duygu patlamaları yada fiziksel hastalıklar. çevrenize baktığınızda herkeste gözlemleyebilirsiniz bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...