5(beş) Aylık Bir Aşk Sonrası Gece Gelen Varlık

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selamün Aleyküm öncelikle dün gece hayatımda ilk defa yaşadığım olayı anlatacağım ruhen ve pisikolojikmen bu yaşıma kadar gerçekten rahattım...Bir kızı sevdim hemde çok sevdim şimdi düşünüyorumda neden okadar sevmişim bilmiyorum sevgi bir an olur bendede o şekilde oldu ...6 yillik arkadaşımdı duygusal bir geçmişimiz zamanında olmuştu ama biz ayrilmamiz gerektiğini düşünerek uzun zaman once ayrılmıştık ayeiligimizdan sonra biri ile beraberdi ve eski sevdiğini trafik kazasında kaybetmişti daha sonra aradan 1 yıl geçmesine rağmen pisikolojik travmadan kurtulamamıştı sürekli geceleri cinniler veya karabasanlar tarafından korkutuluyor banyoya girdiği zaman annesine veya ablasina kapida durmasini soyluyor iyice iş sarpa sarmıştı ve annesi ile görüştüm temiz bir hocaya götürmeniz gerek dedim ve hatay tarafında bir hoca bulundu tövbe etti cinniler uzaklastirildi ve muska yazıldı aradan 2 ay geçti muskayı kaybetti ama halinin duzeldigini söyledi. Ve bana tekrar beraber olalım eskisi gibi dedi ben onu hiç unutmamistim ki çok önemsiyordum bende canı gönülden kabul ettim aile arasında bir söz yapıldı beni ailesi benim bu kızı tanıdığım kadar iyi tanıyorlardı her gün beraberdik daha sonradan benim sevgiden gözüm döndü ne benim annem ne babam ne kardeşim hiç kimseyi görmüyordum işimi bile bırakma derecesine gelmiştim çok egolu bir yapiya sahip bir kız olmaya başladı her dediğini noksansiz yapmaya çalışıyordum üzülmesin die ve onunda sevdiğini gördüm taki babam gile bu bizim sevgimiz bundan sonra oğlunuzu unutun diyene kadar ve bende ilginçtir tastik ediyordum daha sonra babam gil bana sirtini çevirdi islerim bozuldu herşey karman çorman oldu bu yaşıma kadar kıldığım namazi ettigim zikri ibadeti herşeyi bırakmıştım bu işte bir terslik vardı ben böle bir insan olamazdim... Bu olaylar 5 aylık bir durum özetleyerek anlattım daha sonra sevdiğim kıza karşı sebepsizce soğudum ve ayrılma karari aldık ondaki o musallat olan varliklar tekrardan onu rahatsiz etmeye başladılar uzuluyordum seviyordum ama ben kendimden çok ödün verdiğimi farkettim daha sonra babami aradım baba dedim ben yanlış birşeyler yapıyorum ben size bunları yapmak istemedim dedim ben niye böyle oldum dedim babam dedi ki "şükürler olsun duzelmissin sana onlardan bir cin taifesinin başı musallat olmuş o kızdan sıçramış" dedi onu uzaklaştırdık ama daha var üzerinde dedi onlarıda almamiz gerek ama birden alirsak bayilmalar vs olur diye yapmadık dedi daha sonra kızdan hersekilde uzaklastim beni heryerden engelledi ben onu heryerden engelledim bu şekilde koptuk ilk 1 ay toparlayamadim kendimi sonraki ay artik eskisi gibi hissediyordum kendimi tabi babam gil okumalara devam ediyordu taki dün gece uykumda beni yüzüstü yakalayip uzerimde zıplayan eli ile yüzümü okşayan kırmızı gözlü siyah varlık besmele cekmeye calisiyorum dilim donmuyor ayetel kursi okuyacagim dilim donmedi ben zorladikca hiriltili bir sekilde güldü Allahtan arkadaslarimla aynı odada uyuyorduk sadece çocuk gibi Aaaaaa diyebiliyordum gücüm yettigi kadar bağırdım ve arkadasimin biri şükür uyandı ve uzerimden kalktı gitti hemen kalktim babami aradim ve gusul abdesti al yasin-i serif okumaya başla bende buradan okuma yapacagim dedi babam ile ayrı şehirlerdeyiz daha sonra gusul abdesti aldim temiz kiyafetler giyindim ve yasini serifi bitirdim sabah namazini kıldım 7defa ayetel kursi okudum ve sağ omzuma yattim sabah olduğunda rahatlamistim... hayatim boyunca islam ve sunneti seniye yolundan ayrilmadim kuran'a bağlı kaldim 5 aylık bir gaflet beni nelere düşürdü değerli kardeslerim yorumlarınızı bekliyorum selamlar....

taroh

Kayıtlı Üye
belki kız bu işlerle uğraştı zamanında yada annesi bir akrabası sülaleden musallata en müsait oydu belki ona sardılar.aslında lokasyona bağlamam fakat akdeniz bölgemiz hatay taraflarında daha çok paranormal olaylar duyuyorum.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Değerli kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun yaşadıklarına inan çok üzüldüm. Üzülerek söylemek istiyorum ama korkmanıda istemiyorum. Cin taifesi dediğini yazında okudum eğerki bir taife kavim olsa öyle geçici olarak kendini korumuş olursun tamamen onları kovduğunu düşünme. Yani bu taife ali dua okudu aman artık ona yaklaşmayalım bu sondu demezler.Zaten öyle olsa muska yazmaz ehli ilim üstadları. İtikadını korumazsan güçlendirirsin onları birdaha bırakma Namazınıda zikrinide bazı alimler ulamalar insanlar doğru yoldan sapıtınca böyle varlıklarla şer olunurlar Allahın himayesi Namaz ve Duadır terk etme bidaha. O kıza gelince büyü yapılmış durduk yere musallat olmamışlar..

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Zaman geçmiş üzerinden geldi mi tekrar kırmızı göz ? Kurtuldun mu ?

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Kurtuldum Allah sizlerden razı olsun Ne güzel insanlarsınız siz ya güzel yüreklerinizden selamlıyorum sizleri selam ve dua ile değerli dostlar...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Dostum böyle insanlardan uzak durmani tavsiye ederim dininden ayrılma doğru yolda ol her zaman Allah seni korur için rahat olsun