Köy yolunda gordugum enteresan semboller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denibo

Kayıtlı Üye

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
insanın ruh enerjisini emen negatif yüklü semboller. her kim astıysa niyeti kötü...

denibo

Kayıtlı Üye
Köylüler o kisinin deli oldugunu askerde cok dayak yedigini ve o yuzden boyle seyler yaptigini soyledi tam olarak ne yapmak istemis ki ? Ordan bi kac kere gectim bi sorun olur mu

denibo

Kayıtlı Üye
Ha birde ormana dogru bi suru ayakkabi vardi geneli cocuk ayakkabilariydi ayni zamanda bi agacin ortasina tek ayakkabi bagliydi

shado

Banlı Kullanıcı
Bu nedir böyle korku filmi gibi ayakkabılar falan.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ayni resimlere baktigimizdan emin olamadim, zira ben ilginc hic bir sey görmedim resimlere :p

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Olaya çok kesin bakmamakla birlikte bende ucuz bir tatil köyü projesi olduğunu düşünmekteyim.Zira kimsenin ruh enerjisini emmeyecektir.Semboller genelde böyle çalışmaz.

denibo

Kayıtlı Üye
Sadece semboller degil ki bir suru ayakkabi,agaca asilmis hayvan kafasi,posetler,lastikler bunlar nedir ben bi turlu bulamadim ne oldugunu ama biseyler oldugu kesin

fransula

Kayıtlı Üye
Köyün delisi yaptıysa bile gerçekten çok ürkütücü. Ayakkabılar hayvan kafaları sakatatlar falan delinin aklına gelecek türden şeyler değil. Yolum geçmez umarım o köyden ben etkilenirim valla :willy_nilly:

albus

Kayıtlı Üye
Bence Hazar ın söylediği çok mantıklı :) Ama o köyde turizm var mı? Eğer gördükleriniz çocuk ayakkabısı ise bence polise haber vermek lazım, Türkiye'de haberler ikiye ayrılıyor; 1.si siyaset 2.si tecavüz. Maalesef :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...