başımdan geçen cinli minli olaylar

j700

Kayıtlı Üye
bu anlatacağım hikayeler hiç bir şekilde hayal ürünü değil hepsi gerçektir fakat cin midir yoksa hayal midir halüsinasyon mudur bilemem ama hepsini bizzat ben yasadım

gardolabın içindeki gülen yaratıklarlar
çok küçüktüm 4-5 yaslarında falandım her gece yattığım odadaki gardalabın içinde garip yaratıklar gördüm 5-6 kişilerdi sanki bir aile gibi gardolabın kapağı kırıktı gardolabın içinde otururlardi kahka atıp gülerlerdi bunu aileme söylemiştim gece besmele çek yat dediler ozamanlar küçüktüm besmeleyi ilk kez duymuştum nasıl çekecem dedim söylediler çekip yattım bir daha o gördüğüm şeyleri görmedim

köy evindeki çizgili tişörtlü adam
12-13 yaslarında falandım köye gitmiştik gece tuvalatim geldi yataktan kalkdım evin koridorunda çizgili tösrtlü bir adam vardı korkdum ışığı yaktım bir baktım adam kayboldu

yanımda yatan karabasan

eskiden bi dizi vardı belki hatırlarsınız en iyi arkadaşım diye o diziyi izledim sonra yattım birden kıpırdayamaz oldum gözümü açtım bir baktım yanımda uzun kulaklı bir yaratık yatıyor bana bakıp gülüyor

mescide giren karabasan
benzer olay gene oldu bir gün mescidde uzandım yatıyordum gene aynı şekilde kıpırdayamadım gözümü açtım bir baktım birinin ayağı var kıllı kıllı ama ip ince çocuk ayağı gibi ağaındada ayakkabı vardı kendi kendime kim ayakkabıyla girdi lan mecide dedim ama kıpırdayamıyordum sesimde çıkmıyordu sadece düşüne biliyordum

askerde nöbette duyduğum ses

askerde gece nöbetinde gelen ses
askerlik yaptığım yer şehrin tam içinde idi
nönet tutuğum yerde tel örgün arkasında yol vardı gece 2-4 nöbetinde o yoldan ramazan diye bir ses geldi o saatte arkadaşlarımın şaka yapması imkansız

sesde zaten askeriyenin dışından geldi o saate hangi asker dışarı çıkıp ramazan diyecek

gece elbiselerim kendi kendine giyildi
bir temmuz ayında havalar çok sıcak diye üzerimde sadece boxer ile yatıyordum pantolunumu ve tsörtümü askıya asmıştım

uyandığım zaman bir baktım pantolunum ve tsörtüm üzerimde ama boxer ile yattığıma %100 eminim bu nasıl oldu halen anlamış değilim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sanki bunları daha önce okumuştum. ?? Özellikle pantolonlu kısmı daha önce okuduğuma eminim

j700

Kayıtlı Üye
Sanki bunları daha önce okumuştum. ?? Özellikle pantolonlu kısmı daha önce okuduğuma eminim

evet kardeş daha önce bu forumda yada başka forumda paylaşmıştım ama konumu silmişlerdi

ama hatrlamıyoru hangi forum olduğunu ya bu forumdu yada buna benzer başka forumdu

albus

Kayıtlı Üye
Konunun adını okuyunca mizahi sanmıştım :D
Hayal kırıklığına uğradım:willy_nilly: