Bilginize ihtiyacım var,eşler arası frekans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maviorman

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba , ben yaklaşık 6ay önce eşimden ayrıldım. Bir çok hocaya gittim ve maalesef çok para kaptırdım . Resmi olarak hala evliyim . Artık hocalara inancım kalmadı . İlla ki işini çok iyi yapan kişiler vardır ama bana denk gelmedi çok güvendiğim birine gücüm yetmedi
Sorum şu , isim vermeyeceğim bir kişiyle görüştüm . Ruhlar arasında ki bağları tekrar bağlayarak eşleri bir araya getirebildiğini söyledi . Ruhlardaki negatif enerjiyi arındırıp daha sonra eşler arasındaki frekansları bağlayıp bizi bir araya getirebileceğini söyledi .tabi ki kendisi çok daha teferruatlı bahsetti ama benim anlayabildiğim bu kadar . Frekans numaralarından bahsetti . Alfa beta alt segmentler vs. Şahıs güvenilir birisine benziyor . TC sinden vergi levhasına varana kadar herşeyi paylaşmış .
Bu konularla ilgili bilgim olmadığı için ve daha önce hiç ilgi alanımda olmadığı için anlamakta zorlanıyorum . Sayfada epey araştırdım ve okuduklarımı çokta anlayamadım .benim anlayacağım Bi şekilde bana anlatabilir misiniz rica etsem
İstediği fiyat çok yüksek değil çoksa cüzi değil .
Sadece böyle Bi işlem gerçekten yapılabilir mi

gizliherif

Kayıtlı Üye
Size biraz laf kalabalığı yapıp işi farklı şekillerde ve masum bir şekilde anlatmış ama işin özü büyüdür, kişinin iradesini etkiler. Negatif enerjiyi arındırma kısmına kadar tamam, eşler arasındaki frekansları bağlamak işin teknik kısmı ama yüzeysel olarak büyü oluyor bildiğim kadarıyla.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnsanlar arasında frekans ve enerji uyumu vardırda bunu eşler için özelleştirmesini anlamadım.Hayatımıza dönem dönem birileri gelir ve sonra gider.Bunu sadece ilişki için söylemiyorum ,her türlü insanî bağda böyledir.Hayatın akışı böyledir.Bazen birileriyle aynı titreşimde olur hayatımıza çeker , bir noktada bir vesileyle biraraya geliriz.Sonra kişilerden birinin frekansı değişirse o kişi bir sebeple hayatımızdan çıkabilir.Bu böyledir ancak karı koca olmak gerekmiyor bunun için az öncede dediğim gibi..
Banada janjanlı kelimelerle paketi iyice süsleyip size sunmuş gibi geldi.Vergi Levhasına hiç güvenmeyin.Seneler önce yeri yurdu bellli vergi levhalı bir tarot yorumcusu vardı dilbazlığıyla insanları soyan.
Bir dediği çıkmayan bir yalancıydı.Hatta bir gazetede o dönem burçları yorumluyordu.Bu tip göstermelik durumlara kanmayın.Hiçbiri doğruluk ve dürüstlüğün kanıtı olamaz.

La-edri

Kayıtlı Üye
Neden esinizle beraber bir evlilik terapistine gitmiyorsunuz? Sorunlarinizi bu sekilde cözmek daha mantikli degilmi, olmuyorsa da olmuyordur, insanlar evlenirler ama özgürlük esasdir bir insan sizinle yoluna devam etmek istemiyorsa buna saygi duymakta bir erdemdir.

maviorman

Kayıtlı Üye
İşte bende emin olamadığım için sizlerin bilgisine başvurma ihtiyacı hissettim

İnancım gereği büyüden uzak duruyorum ,doğru bulmuyorum ,bu işlemin tam manasıyla ne anlama geldiğini araştırmaya çalışıyorum

İnanın aile terapistine geleceğini bilsem hiç düşünmem . Hemen giderim . Çok ani ayrıldık biz . Bende evliliğimi kurtarmak adına çare arıyorum . O yüzden buradaki insanların fikirlerini tecrübelerini önerilerini almak istedim . Amacım büyü gibi bir işlemle onun iradesine karşı koymak değil . Evimizde muska bile çıktı ,fakat evdeki Muskanın yerini söyleyen hoca başka Bi şey yapamadı ,ayrılığın altındaki nedenler benim dışımda .2 kız annesiyim çocuklarımı geleceğimi düşünüyorum

La-edri

Kayıtlı Üye
İnanın aile terapistine geleceğini bilsem hiç düşünmem . Hemen giderim . Çok ani ayrıldık biz . Bende evliliğimi kurtarmak adına çare arıyorum . O yüzden buradaki insanların fikirlerini tecrübelerini önerilerini almak istedim . Amacım büyü gibi bir işlemle onun iradesine karşı koymak değil . Evimizde muska bile çıktı ,fakat evdeki Muskanın yerini söyleyen hoca başka Bi şey yapamadı ,ayrılığın altındaki nedenler benim dışımda .2 kız annesiyim çocuklarımı geleceğimi düşünüyorum

Evet aile terapisti öcü :) Gidilmiyor, özellikle erkeklr sevmiyor.

Ama illa bir terapist lazim degil,eskiden aile terapistleri yoktu, akli selim bir büyügümüz ciftleri bir araya getirip, sorun nedir diye sorar olayi cözerd. Mantikli konusmak sorunlari ortaya sermek ve bu sorunlarin bir aile duzenini alt üst etmeye degmeyecegini o kisiye hatirlatmak. Olumsuz yönleri ve olumlu yönleri ortaya koymak, düsünmek.. ve düsünmek. Bu da bir frekans degisimine yol acar, frekans degisimine illa mistik bir ritual sart degilki.

Ve tabiki ciftlerin her ikisininde olumlu fikirleri olmali, istemiyorsa bir taraf onu kimse baglayamaz baglamamalida.

Insan bazen bunalir bazen daralir ve herseyi yere atar kacmak ister, bu kisiye hatirlaatmaniz gereken tek sey bu sorun diye gördügü seylerin cokda büyük sorunlar olmadigini hatta her konuda destekleyecek bir esinin oldugunu hatirlatmaktir.

Bu arada bilmiyorum tabii sorun ne, baska bir kadin ise bu kadinin sacini basini yolmakta ise yarar saka bir yana onunla muhatab olmak gerekir.

Allah yardimciniz olsun..

albus

Kayıtlı Üye
Neden esinizle beraber bir evlilik terapistine gitmiyorsunuz? Sorunlarinizi bu sekilde cözmek daha mantikli degilmi, olmuyorsa da olmuyordur, insanlar evlenirler ama özgürlük esasdir bir insan sizinle yoluna devam etmek istemiyorsa buna saygi duymakta bir erdemdir.

Ama şimdi ne gerek var evlilik danışmanına Dior hypnotic varken? :D Anlayanları öpüyorum:nopity:

asterix

Kayıtlı Üye
Allah insan akıl diye bir organ vermiş lazım olunca kullanın diye,her anlaşmazlığı ,her sorunu çözmek için hocalara üfürükçülere büyücülere soyulmak niye ? elli vakadan biri belki onlara aittir.Gelişmiş ülkelere bakın insanların refah içinde oldukları ülkelere bilimlemi meşguller diğer şeylerlemi meşguller.Psikolglardan yardım alın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...