Her perşembe bırakılan kibrit kutusu yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedi9999

Kayıtlı Üye
Merhaba, forumu dün tesadüfen başka bir sitede gördüm ve üye oldum. Kuralları okudum ama hatam varsa düzeltmenizi rica ederim.

Benim sorum biraz karışık umarım yardımcı olacak birini bulabilirim.

Sorun annemle babamın ayrılmasından sonra gerçekleşti, babaannem daha önceleri boşanmalardan vs. önce evimize muskalar, kağıtlar vs. koyardı.
Annem ve babam bir süre önce boşandı ve yaklaşık geçtiğimiz 2 ay boyunca evimizin kapısına dolu kibrit kutusu bırakıldı. Evimiz müstakil evlerden ve tek giriş çıkış kapısı var, her perşembe gecesi bir anda bakıyorduk ki kapının önünde dolu kibrit kutusu var. Nereden geldiğini ve kimin koyduğunu göremedik hiç, bu 2 ay kadar her perşembe devam etti. En son koydukları kibrit kutusuyla birlikte 1 adet erkek boxer iç çamasırı konulmuştu. Yeniydi ama üstünde lekeler vardı. Ve bizim evimizde uzun bir süredir bu 2 aydan da uzun süredir bir bereketsizlik var. Evimize giren toplam para on bin ise bizim 15 bin borcumuz çıkıyor örnek olarak söylüyorum yani, bu tam olarak nedir? Bu konuda bir tahmini olan var mı? Ya da daha önce böyle bir şey duyan bilen, annem bir hoca buldu bunların üstüne, Ahmediye' ye bakıyormuş kendisi bir kaç gece sürekli telefonda konuştular annem odada yalnız kaldı. Bir seferinde renkli mumlar yaktı odayı simsiyah yaptı ve hocayla konuşmaya devam etti. Hoca sanırım varlıklarla konuşturup ne olduğunu çözmeye çalışıyormuş falan filan ama ben adama güvenmiyorum. Sana büyü yapmışlar demiş anneme ne büyüsü olduğunu söylemiyor. 3 yere koyulduğunu birisi eve yakın bir yer olduğunu, birinin bir mezara gömüldüğünü ve diğerinin de farklı bir yerde olduğunu söylüyor. Yaptıran kişiyi de tarif ediyormuş ne kadar doğru bilmiyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz, uzun yazdım ama kusura bakmayın. Teşekkürler.

merlini

Kayıtlı Üye
Yakınınızdaki ağaçların kenarlarını hafifçe eşeleyin orada da bir kağıt olabilir belki. Özellikle meyve ağaçları...

Dracolia

Moderator
Bence bu durumu babaannenize sormalısınız .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...