Ezan saatinde uyanmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lookinside

Kayıtlı Üye
Merhaba bir sey sormak istiyorum, her gece bir anda uykumdan sıkılıp uyanip gozlerimi bir anda acip ayaga dikleniyorum yatakta hep ayni saatte ve ardindan ezan okunuyor ezan bitince tekrar uyuyorum kacta yatarsam yatayim bu boyle ve gece yanimda uyuyan biri olursa o da rahatsiz oluyor uyuyamiyor kabus karabasan filan oluyor ona da benle kaldiginda benim sikintilarimi bilmedigi halde sabah bana anlatiyor boyle boyle diye. Basina boyle bir sey gelen var mi? Ne olabilir?

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm bu çok güzel bir şey.Ne güzel sabah namazına otomatik kalkıyorsunuz?.Namazınızı kılın öyle yatın.Herkese nasip olmaz.Böyle otomatik kalkmak MAŞALLAH.Demek ki ALLAH size yardım ediyor sabah namazınızı kılmanız için size uyanmayı nasip ediyor ne güzel MAŞALLAH ??? ALLAH'a emanet olun???5 vakit namaz farz. kilarsiniz hepsini İNŞALLAH, cümlemiz İNŞALLAH Amin Ecmain.

DemitriLouisSOF

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun biri böyle bir konu açtı, nerden başlasam diye düşünürek konuyi bir türlü açamiyordum.

Güzel kardeşim benimde başıma geldi bir hayli fazla, ezan okunmadan 2-3 saniye önce gözlerimi açıp ezan okunduktan sonra uykum tekrar bastırıyordu.

Farklı günlerde olduğuda oluyordu, her gün olduğuda oldu. Ufak bir araştırma yaptım Allah tarafından kaldırılıyormuşuz 2-3 yerde bôyle yaziyordu. Keşke bizimde başımıza gelse diyor cevap veren insanlar. Yaratıcı sevdiği kullarına böyle mesaj veriyormuş. Yanı korkmanı gerektiricek bir şey yok, bana nasip olmadı namaz kılıp yatmak umarım sen kılıp yatıyorsundur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...