Bana Ayırma Büyüsü Yapılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yatanube

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün uzaman bir hocaya gittim,sende büyü var dedi bana,üzerinde görevli cinler var,bir tanesi midende dedi yemek yemeni engeliyor dedi,sizi cinler ayırdı dedi,ben bunu kaldırdığımda kusacaksın dedi,eşindede var dedi,eşine ulaşman lazım dedi,ve bu bende 3 yıldır varmış,herşeyi maf etti,arabam satıltıldı,eşyalarım satıldı,yuvam dağıldı,ben bunu kaldırsam eskisi gibi nasıl olabilirim,eşimde artık nefret ediyor benden,aileside ,bu sana sürekli vesvese veriyor,iftira atıyorsun dedi,sonrada kendine gelince pişman oluyorsun dedi,evet aynende öyle oluyor,kim yaptıysa Alahından bulsun,emeline ulaştı,hoca kimin yaptığını söylemiyor,ne yapacağımı bilmiyorum,eşime soylesem inanmaz,inansada o ifritler buna izin vermez,çünkü senin iradeni ele alıyor,sen düşünüyormuş gibi sana hisler veriyor,1 ay sonrada mahkem var,şansıma hocada izine çıkıyormuş,1 ay sonra gel dedi seni bir okuma olmaz dedi seni şimdi okurum sonra diğerleri seni rahatsız eder daha kötü olursun dedi,bu ifrit geçen sene bana intihar bile ettirdi,hoacada dedi zaten boyle devam ederse seni yatalak yapacaklar.Allah kimseni Başına vermesin,Hayatı zından ediyorlar size,3 yıldır ne tadım var nede tuzum,hele bu son senesi ölüp ölüp diriliyorum.

Staphyle

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Her şeyi geçtim ama 'izne çıkan hoca' ilgimi çekti,ticari bir amaç mı güdüyor bu hoca?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Öncelikle büyü olup olmadığı konusuna kesinlik kazandırmanız lazım. Sizin gittiğiniz hocadan bağımsız konuşuyorum, "sende buyu var" deyip korkutan sonra musterilerinden her turlu maddiyat koparan sarlatanlar var. Gidebileceginiz başka biri varsa ona da danısın daha sonra cozumu konusursunuz aynı kişiyle. Şayet yoksa site admini urum'a mesaj atıp bakım yapılmasını isteyebilirsiniz. Şifalar dilerim.

yatanube

Kayıtlı Üye
bende sizin gibi düşünüyordum,hoca cami hocalğıda yapıyor,sadece büyüyü kaldırıyor

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Lütfen art arda mesaj atmayın. 4 hocaya gittiyseniz guvendiğiniz birine cozdurun. Yok eğer yoneticilerden yardım istiyorsanız bakım yaptırmak için mesaj atın. Başka hangi yorumda bulunmamızı bekliyorsunuz.

yatanube

Kayıtlı Üye
ben sizin cevabınıza istinaden yazmıştım,gerekli yerlere mesaj attım,özür dilerim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kendi başınıza birşey yapmamanızı öneririm basınıza daha büyük işler açabilirsiniz. Şu an tek yapabileceğiniz (kendi kendinize) dua etmek. Ve tabii ki uzman desteği de almalısınız. Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...