Aura çift yönlü olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProRai

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki uzun zamandır gizlimabet'te çeşitli araştırmalar yaptım ve bir sürü konu takip ettim ancak bu ilk postum, bu nedenle bir yanlış yaptıysam af buyurun . Ben yaklaşık 1 yıldır lunarkinezi çalışıyorum ve bu sıralar merak ettiğim bir konu var. Çalışarak bir psişik vampir aynı anda hem enerji üretmeyi hem de enerji çalmayı başarabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim .

ProRai

Kayıtlı Üye
Tavsiyenize uyacağım . Bu arada teşekkür butonunu göremediğim için burdan teşekkür etmek istiyorum. Sevgi ve ışıkla kalın.

fako

Kayıtlı Üye
Ben de psişik vampir olduğumu sanmıştım. Meğersem çalışmam esnasında kendime dışarıdan enerji almaya çalışırken yakınımda bulunan birine zarar verdim. Pek isteyerek yapılan bir şey değil.

canmert196

Kayıtlı Üye
-Psişik vampirlik bir yetenek değildir, kontrol edilemez.
Doğuştan kişinin aurasın da küçük delikler olur, oradan istemsiz bir şekilde negatif enerji emilimi yapılır.
Kişi kendisi isteyerek enerji çalmaz.

Özetlemek gerekirse söylediğiniz şey olmaz.

Daha fazla araştırmalısınız. Sevgiyle Kalın. :)

dediklerinize eklemek istediğim
psişik vampirliğin iki türlüsü vardır kasıtlı ve biliçsiz yapılan bilinçsiz yapılan hastalık gibidir aynı anlattığınız gibi ama diğeri kişinin iradesiyle başkasının enerji alanına saldırı olarak yapılır. iyi forumlar dilerim.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Enerjiyi üretmek değil de bi kaynaktan dönüştürmek desek daha yerinde olur. Enerji üretmek için bir malzeme bulup kendine ondan bi enerji kaynağı sağlayabilirsin pozitif enerji için dua gibi iyi şeyler gibi veya negatif enerji için nefret gibi bahsettiğin şeyin içerisine dalmak özellikle daha enerjiler ile çalışmalara başlamanın ilk yıllarında sana zarar vermekten öteye gitmez. Çünkü bu kuyu çok derin bir kuyu, o seviyede ki bi etkileşime girmek psişik bir vampir olan bunu kasıtlı olarak yapan ve ustalaşmış bi insan için bile imkansıza yakın her ne kadar sınır beynimize koyduğumuz çizgi ile belirli olsa da bunun da bi dur noktası var; kaç bin canlı içerisinde sadece insanın beyinin kapasitesinin yüzde altısı ile yaşaması, bir tesadüf olamaz değil mi? Umarım demek istediklerimden bi çıkarım yapıp daha yeni doğmuşken kanatların olmadığı halde uçmaya kalkmayıp önce emeklemeyi,yürümeyi ve koşmayı öğrenirsin çalışmalarının istikrarını korumasını ve hepsinde başarılarını dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...