Astralde İleri Kontrol Teknikleri

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Arkadaşlar beni yeni üyeyim. Enerjimin yüksek olduğunu ve doğru metodlarla bu işi başarabileceğime inanıyorum. Burada bilgi edindikten sonra bazı yaşadıklarımın lucid rüya ve bilinçsiz astral seyahat olduğunu düşünüyorum. Şimdi bunu bilinçli olarak yapmak istiyorum. Sormak istediklerim, diğer varlıklar başıma bela olup hayatımda işlerin ters gitmesini sebebiyet verirler mi? Hasta olabilir miyim? Ya da hayatımda hiç gitmediğim bir yere gidebilir miyim? Mesela New York'a gitmek istesem gidebilir miyim? Bu tarz şeyleri başarmış tecrübeli arkadaşların deneyimlerine ihtiyacım var.

Sayın piano öncelikle Gmpp'ye hoşgeldiniz. :) Aradığınız soruların yanıtlarına ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/forums/546-Astral-Seyehat

İyi forumlar... :)

trametes

Kayıtlı Üye
astral seyahat yapmayı başarırsak mesela 51. bölgeyi düşünsem oraya gidebilirmiyim. Yani gerçekte görmediğim sadece belgesellerde videolarını seyrettiğim bir yere astral seyahat ile ulaşabilirmiyim acaba? Ya da buraya girmemizi engelleyecek astral bekçi-nöbetçi diye bir şey var mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyahat yapmayı başarırsak mesela 51. bölgeyi düşünsem oraya gidebilirmiyim. Yani gerçekte görmediğim sadece belgesellerde videolarını seyrettiğim bir yere astral seyahat ile ulaşabilirmiyim acaba? Ya da buraya girmemizi engelleyecek astral bekçi-nöbetçi diye bir şey var mı?

-Her bölgeye giremiyorsunuz bazı bölgeler için izinli olmanız gerekiyor, korunuyorlar.
Fakat 51.Bölge denilen alan korunuyor mu bilmiyorum, kişisel düşüncem korunan bir alan olduğudur.

-Astral seyahat boyutlar arası, galasiler arası seyahattir. Bir de zihin seyahati vardır bu ise bulunduğunuz mekanda, dünya genelinde yapabildiğiniz seyahattir. İkisi farklıdır, zihin seyahatinde bir bölgeye gidebilmeniz için o bölgeyi görmeniz, zihninizde canlandırmanız ve ona odaklanmanız gerekiyor. Yani normalde görebildiğiniz, gördüğünüz bir mekana, şehre-alana seyahat edebiliyorsunuz.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Soozi Holbeche'yi okuyorum bu sıralar, astral seyahat esnasında bedenine tersten girdiğini ve sıkışıp kaldığını, çıkmak için hayli zorlandığını yazıyor, böyle bir risk var mıdır?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benim de merak ettiğim bedenden ayrılırken gözler kapalı mı olacak açık mı? Kapalıyken astrala çıktıktan sonra nasıl görüyoruz gözlerimizi mi açacağız?