Okutulmuşsun diyorlar ne yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yatanube

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 3 hocaya gittim 3 de sen okutulmuşşun dedi,eşimle karşılık boşanma dilekcesi verdik,ama ben eşimden vazgecemiyorum sebebi bu,acayip bişey bu,sürekli vesveseler içindesin,kimse ile konumuyor,hiçbirşey tad vermiyor,sürekli düşünceler içindesin,düşüncelerinin eseri oluyorsun,hiçbir işim rast gitmiyor,herşey daha çok kötüye gidiyor,1 sene içinde arabam satıldı,yuvam dağıldı,sürekli eşimle tartışmalar,o beni anlamıyor,ben onu anlamıyorum,sürekli birbirimizi haklı görme,şimdi eşim bana iyice düşman oldu,hocanın bitaneside oda seni özlüyor,seni seviyor,ama annesi tarafından doldurasa geliyor dedi,benimse elim kolum bağlı,birşey yapamıyorum.bağlama için okutuldum sanırım,vazgemiyorum,aklım hep onda,ben başka sehirdeyim o başka yerde şimdi,hocanın bitanesi anneme bunu kaldırın yoksa oğlun elinden gider dedi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Okutulmuşsun sözü çok havada bir kelime.Ne için okutulmuşsunuz?Bir de benim ' hoca şöyle dedi'konularında aklıma hep ilk düşen o hoca kimdir?Yani güvenilir mi?Bana göre ne dediğinden ziyade kimin dediği daha önemli.

ŞERR

Kayıtlı Üye
Okutulmuş kelimesinden anlamamızı istediğin şey bir çeşit büyüyse, bu büyünün amacını gerçekleştirmeye çalışanların baskısına yenik düşmemeye çalışarak, iradenin ele geçirilmesine izin vermemeyi dene. Yalnızca Allah'a sığın, yalnızca O'ndan yardım iste.

yatanube

Kayıtlı Üye
syn:yule mesaj attım dönüş yapmadı.
evet arkadaşlar okutulmuşum,geçen falcıya gittim falcı cinlerine sordu eğer bende birşey varsa elini kaldırın diye elim yukarı doğru kalktı inanamadım,bu şey acayip bişey sürekli sana vevveseler veriyor.seni sapkın düşünceler yitiyor,hata üzerine hata yapıyorsun,sonra bu hatalardan pişmanlık duyuyorsun,hocanın bi tanesi seni su kenarında okumuşlar dedi,alevi bir hoca okumuş,ben 2014 yılında eşimden vazgeçmiştim,adliyeye doğru gidiyordum,o zamanlar eşim bana sen benden ayrılamazsın demişti kendinden emin şekilde,o dönem eşim evimizin huzuru için hocaya gitmişti, 2 kere gitmişti hocaya,sanırım bu bağlama büyüsü gibi bişey,şimdi eşimden vazgeçemiyorum,aklımdan 1 dk olsun çıkaramıyorum onu,onun yokluğu beni çılgına çeviriyor,sürekli hata yapmama sebeb oluyor,sonrada pişman oluyorum,yaptığım hatalar onun gözümde düşman olmamı şağlıyor,şimdi soruyorum size kendini size bağlayıp,sonra çekip gitmek hakmı,sen ona bağlısın ve bu yüzden sürekli hata yapıyorsun,acı çekiyorsun,bende ona yapmak istiyorum,sonra resti çekip çektiğim acıları yaşasın istiyorum.beni ne hale getirdiğini bilsin istiyorum,tamam yuvan yıklımaması için yapabilirsin okutabilirsin,ama bunu karşılığını vermediğin zaman karşıdaki kişi,çılgına dönüyor,bu acayip bişey,ailemin yanına sığındım,ama yabancı gibiyim onlara,kendimi odaya kapatıyorum,kimse ile konuşmuyorum,varsa yoksa o,acı veriyor sana,hergün ölüyorsun onun yokluğunda,elin kolun bağlı birşey yapamıyorsun,hocanın bi tanesi senin elini kolunu bağlayan bu dedi,syn:yule beni mesajımı okuyorsanız lütfen bana yardım edin.çok acı çekiyorum,hergün tükeniyorum,sonumu bilmiyorum,hiçbirşey yapmak içimden gelmiyor,yaşayan ölü gibiyim,ve bu sapkın vesveseler ve düşüncelerden kurtulmak istiyorum,çünkü çok canımı acıtıyor.kafam beynim onunla dolu hiçbirşeye adepte olamıyorum.hocanın bitanesi annesinin ismini verdi,onunda haberi var dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...