Yeşil Yol Filmini İzlemişsinizdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
Ordaki Mucizevi Karakter john coffey ... tedavisi olmayan hastaları iyileştiren ölü bir fareye hayat veren suçsuzluğunu mucizeyle bir gardiyana gösteren insan...
Sizce Bu insanlar gerçekten dünyada hala var mı ? nette çok hikayeler okuyoruz bi çok insan bi çok mucizeye şahit oluyor ama şu zamana kadar inandırıcı ve etkileyici hiçbirşey okumadım duymadım görmedim...Gerçekten böyle insanlar var mı şu dünyada ? hep cinli büyülü olaylardan bahsediyoruz..fakat yaratıcının böyle insanlar yollayabileceğini hiç konuşmadık en azından ben rastlamadım..hacılar hocalar şeyhler müritler vs bunların birçoğu yalancı sahtekar binlerce insan bunların peşinden koşuyor..bence böyle insanlar varsa bile mucizeleri sırlarlar doludur ve sırlarla toprağa karışmayı bekliyorlardır...yoksa şu teknoloji çağında anında herşeyden haberdar oluyoruz bunlardanda olurduk...var mı bu konuda fikirleri olan arkadaşlar ?

Furking

Kayıtlı Üye
Bence böyle biri varsa teknolojiden de toplumdan da uzak duruyordur ki varlığından haberimiz yok. :) Çünkü sahtekar din tüccarları gibi sahte vaazlar vermek yerine yaşayarak topluma yardım ediyorlardır. Örnek verecek olursak Amir Khan açıklayıcı bi örnek olur. Gerçek hayatta nasıl biri olduğunu tanımadan bilemeyiz ama bence filmlerindeki karakteri örnek alınacak bir kişilik.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
John Coffey fantastikliğinde insanlar olduğunu sanmıyorum. Başkasının acılarını o şekilde çekip almak biraz fantastik bence. Eğer enerji, şifa şeklindeyse; forumda onları üst düzeyde yapabilen birçok kişi var. Acıları çekip almaksa öyle bir anda olacak şeymiş gibi gelmiyor bana.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Filmi pek bilmiyorum ancak genel bilgi olarak söyleyeyim; şifada ve şifacılıkta beklenen durum hastalığın belirtilerinin veya direk kendisinin kaybolmasıdır, şifacıya veya kanal olan kişiye geçmesi değil.Bu olmaması gereken bir durumdur ve hoş da değildir.Bir kaç kez başıma geldi.

Cruella

Kayıtlı Üye
Öyle insanlar varmı bilmiyorum, ona benzer yetenekleri olanlar vardır herhalde. Şu hayatta neler yokki?! Ama film gerçekten çok etkileyici.

fako

Kayıtlı Üye
Özel insanlar var, Bundan şüphe duymayın. Bir çok kişi o insanları mutlaka gördü, duydu veyahut şahit oldu. Ancak anlatmak pek iyi bir tercih değil. Fakat hayal ettiğiniz gibi, yeşil yol filmindeki gibi değil. Şahsen öyle yetenekleri varmıdır bilmiyorum. İnanmak ne kadar zor olsa da, tabiri caiz ise insan üstü bir çok özelliklerinin olduğunu söyleyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...