Hayal etmek

• Konbuyu başlatan murattyalcin
  • Başlangıç tarihi
M

murattyalcin

Merhaba arkadaşlar ben hayal etmeyi çok seviyorum ama farklı şeyler hayal ediyorum bazen alevli bir zırh kuşandığımı bazen yemyeşil bir zırh içerisinde yemyeşil kanatlar alevli büyülü çok fantastik hayaller ve bunları hayal ederken sanki gerçek gibi hissediyorum mesela alevden zırhı gözlerimii kapatıp üzerimde görerek hayal ediyorum ve gerçekten bir sıcaklık bir sertlik hissediyorum bu nedir gerçekten şaşırıyorum

berkot

Banlı Kullanıcı
bazı insanlar negatif enerjilerden korunmak için senin gibi hayal çalışmaları yaparlar
ve enerji alanlarına korunmak için duvar inşaa ederler
bu belki onları negatif enerjiden koruyabilir ama faydası olduğu kadar zararı da olabilir
yani enerji alanına duvar örmek insanlar ile olan iletişimi azaltabilir, asosyalliğe neden olabilir
bu örnekten yola çıkacak olursak, böyle gerçekçi imajine etme yeteneğin varsa
kendin için daha faydalı olabilecek şeyler hayal edebilirsin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben hayal etmeyi çok seviyorum ama farklı şeyler hayal ediyorum bazen alevli bir zırh kuşandığımı bazen yemyeşil bir zırh içerisinde yemyeşil kanatlar alevli büyülü çok fantastik hayaller ve bunları hayal ederken sanki gerçek gibi hissediyorum mesela alevden zırhı gözlerimii kapatıp üzerimde görerek hayal ediyorum ve gerçekten bir sıcaklık bir sertlik hissediyorum bu nedir gerçekten şaşırıyorum
Başarılı bir imgeleyicisiniz demek ki...Güzel şeyler imgeleyin.Shakti Gawain -Yaratıcı İmgeleme kitabını okuyun derim.Olayın özünü ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.