Ortalama 15 dakika...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar,genel anlamda yaşadığımın bir benzerini az önce yaşadım.
Biraz önce forum yazılarını okurken iyi bir niyet ile kendime bir I-DOSER müziği seçtim yaklaşık olarak 35-40 dakika bu müziği dinledim.
Ve biraz uzanmak için yatağa uzandım gözlerimi kapattım.Bir şeyler olacak diye seziyordum bir yandan düşüncelerimle.
Sağıma yattım bu sefer ve kalp atışlarımı duyar bir pozisyonda 2 büklüm oldum.
Yalnız bunu yapar iken yatakta 15 dakika boyunca nefes kontrolüde yaptım.
Sonra sıcak basması oldu kalp atışı sekmeleri ve vücudumda uyuşma başladı,ne olursa olsun bırakmayacağım dedim başarırım diye düşündüm kendi kendime ama birden dinlediğim kalp atışlarım kesildi.Tam uçuyordum ki uyandım deneyimi mi size yazmaya geldim. Fakat ilk kez sağıma yatar bir pozisyonda başıma gelsi daha önce sırt üstü yatarken tam kalkış esnasında korkuyorum kalkıp kendime geldikten sonra uzun bir uyku çekiyorum deliksizolarak...Ama denemelerim devam edecek.Sırf bir kız arkadaşımın yanına gitmek için denedim ya olmadı bu sefer...

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Astral projeksiyon denemeleri yapıyorsunuz sanırım. Ancak iyi düşünün, bir insanın izinsiz bir şekilde yanında olmak hiç hoş bir şey olmayabilir. Bunun haricinde kişinin bundan haberdar olması ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilir. Hiç kimse kontrolsüz bir şekilde izlenmekten hoşlanmaz.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Astral projeksiyon denemeleri yapıyorsunuz sanırım. Ancak iyi düşünün, bir insanın izinsiz bir şekilde yanında olmak hiç hoş bir şey olmayabilir. Bunun haricinde kişinin bundan haberdar olması ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilir. Hiç kimse kontrolsüz bir şekilde izlenmekten hoşlanmaz.

Anlamadım beni görebilecek mi yani? Sonuçta beden yatakta kalıyor yanlış mı ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Anlamadım beni görebilecek mi yani? Sonuçta beden yatakta kalıyor yanlış mı ?
Hayır sizi göremeyecek fiziki bedeniniz yerinde kalacak. Ancak bir şekilde onu izlediğinizi sezdiğinde düşünceler çorap söküğü gibi gelecektir. Kişinin yaşantısı özel hayata girer ve siz bunu ihlal etmiş olursunuz. Sizin açınızda bakacak olursak bu sizi de etkileyecektir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dinlediğiniz dozun etkileri dışında yaşadığınız tüm etkiler psikolojiktir. Bilinçaltının açığa çıkması ve o etkilerin yaşanmasıdır.
Bir dozun tam etkisini, o dozun açıklamasında yazan etkileri yaşadığınız zaman anlayabilirsiniz.

Diğer yaşadığınız etkileri fazla önemsemeyin.

Sevgiyle Kalın.