Bunun anlamı ne?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furking

Kayıtlı Üye
Hz. Muhammed (sav.) ' in ismi yazıyor. Saygıdan ve yerde bulunmasından rahatsız olan biri yerde bırakmamak için duvara biyere sıkıştırmış olabilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu konuyu açalı baya zaman geçmişti tesekkur ederim ben bunu yanlışlıkla sormusum oysaki üzerindeki yazıyı geç fark ettim kötü bisey sanmistim da :) genelde benim evimin çevresinde böyle ilginç şeyler buluyorum bazen

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Peygamber efendimizin kime zararı olmuşki isminin kağıtta olması sana zarar versin

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Peygamber efendimizin kime zararı olmuşki isminin kağıtta olması sana zarar versin

Hayır tamamen yanlış anlaşılma oldu ben Arapça başka birşey sanmistim buyu mu acaba diye aceleye geldi konuyu açarken sonradan peygamberimiz in isminin yazıldığıni anladım ama konu açıldı iş işten geçti aklıma sonradan geldi ben bunu biliyorum dedim dalgınlık işte silebilme tuşu olsa yazdıklarımızı keşke

Furking

Kayıtlı Üye
Istersen adminlerden veya ilgili kişilerden birine bildirebilirsin. Ayrıca eminim ki DNK adlı üyenin yorumu size olan tepkisinden değil, Peygamber Efendimiz (sav.)' e olan sevgi ve saygısındandır.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Istersen adminlerden veya ilgili kişilerden birine bildirebilirsin. Ayrıca eminim ki DNK adlı üyenin yorumu size olan tepkisinden değil, Peygamber Efendimiz (sav.)' e olan sevgi ve saygısındandır.
Yok ben tepki vermedim ki sadece konuyu acmamam gerekiyordu yanlışlıkla açılan bir konu açtıktan sonra öğrendim o yüzden öyle kaldı

Furking

Kayıtlı Üye
Evet ben de onu diyorum ya zaten siz tepki vermediniz DNK adlı üyenin yorumundan bahsettim. Neyse konu anlaşıldıysa sıkıntı yok. Herkese iyi günler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...