6.his veya psi ball ??

bilimkurguaksiyon

Kayıtlı Üye
ya önceden açmıştım syfamı ama şimdi bulamıyorum yoksaa yazardım oraya..... ilk önce ben 1 aya yakın yeniyim bu psişik konularda 1 hafta olduğum üyelik açalı..ve bir çok konu öğrendim .anlıayamdığım konular var bir çok sitede arastırıp size geldim insanları uğrstırmak isteemdim...ya benim galiba ama galib 6.hissim var hazırlıktaydım ve hazırlıgı gecmek için bütünlemeye girdim.ve sonucu 1 hafta içerisinde açıklancaktı ... carsamba veya perşembe telefonda video izliyordum neyse biraz uzanayım dedim..telefonu kapattım tam kalkacakken kalbime bir şey oldu kalbim sıkıştı ve dedimki açıklandı baktımki whatassptan bir çocuk açıklandı diye mesj attı.... sonradan bir gün çocukla kavga ettim ve çok sinirliym gene eskiden olan bir şey oldu çocuğun düşmesini istedim ve düştü..ama düşerekn elimi kullandım.psi ball teknigi yapıyorumm.rüyamda hep elimle bir şeyler yapıyordum güç filan anlam veremiyordum . ....cocukluktan gelen bir rüya.sonra psi balli örendim belki işsaretti rüyamda..psi balli yparken enerjiyi hissediyorum kankamdan alabiliyorum..ayakalrımda ellerimde karıncalanma oluyorr..ve nedense bazen içimden bir se skonuşuyor onla konuştuğum zaman o gün kötü bir şey yapcaksm o ses birden doğruyu konuşuyorr...ve de vizyon görüyorum anden gözlerim kaaplı bir görüntü geliyorr alakasız.şimdi bu yaşadığım olaylarda acaba 6.hissim kuvvetde mi hissediyorum.yoksa elimde oluşturudğum psi bllin etksii ile mi böyle şeylr oluyor yani 6.his mi psi ball mi bilemiyorum ve anlıyamıyorum ona göre yeteneğimi geliştirmek istiyorum.ve nedense içimden ses pes etme araştır diyor.rüyaalrım hep aynı .rüyalarım ban bir şey mi demek istiyor.

bu soruyuda cevaplayın daha bir şey yzmıcam :))

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Psiball ayrı bir şey, altıncı his ayrı bir şey.Vizyon almak da kısmen ayrı bir şey.
Kendi fikrimce sezgileriniz biraz daha açık, görüşünüzde öyle.Ancak daha tam gelişmemiş durumdalar haliyle.Altıncı hiç herkesde olan bir olgu, bazıları sizin gibi bazılarının ki ise körelmiş bir halde.Yine psi ball a niyet eklenerek yapılan çalışmalarda var.Niyet topu da deniyor.Vs vs.Biraz karman çorman anlattım ama konu genel hatlarıyla böyle.
Size biraz da doğru ruhsal gelişimden bahsedeyim.
Temel taşlarından biri doğru nefes almayı öğrenmek ve bir diğeri ise iç huzuru yakalayabilmek.Meditasyonla alaklı.İç karmaşlar konuşmalar tartışmalar vs ne kadar susarsa güçlerde o kadar ortaya çıkar.Yine doğru nefes enerjinizi her alanda yükselterek size çalışmalarınzda nitelik sağlar.Aynı zamanda farkındalık da sağlar.
Ve yine hep söylüyoruz, bir psişik yetenek veya doğuştan gelen bir şey söz konusu olduğu için pek anlatmamak veya inanmayan kişilere inandırmaya çalışmaktan vs kaçınılmalı.Size düşen bu basit ama temel şeyleri yaparak kendi yolunuzu görebilmek.Çok okumak ve çok araştırmak.

bilimkurguaksiyon

Kayıtlı Üye
Tsk ederim.bide bu gecmisten gelen.bir sey oldugu icin bir suru arastirma ypmam veya kafama takmak gucleri ortaya cikarmiyor.dogru mu anldim?? Ve zaten insanlarla paylasmam bu 2.yazim hem paylasirsam soylersem ne zarari olur

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Tsk ederim.bide bu gecmisten gelen.bir sey oldugu icin bir suru arastirma ypmam veya kafama takmak gucleri ortaya cikarmiyor.dogru mu anldim?? Ve zaten insanlarla paylasmam bu 2.yazim hem paylasirsam soylersem ne zarari olur

Hayır kısmen yanlış.Tabi ki çok okuyup çok araştırmanız lazım ama hasıl olan yine kendi deneyiminizdir.Benim bahsettiğim; iç karmaşanın vs dinmesi daha özde olan şeyleri ortaya çıkarır.Yine buda öğrenmeniz gereken konulardan bir tanesi yani medite olabilmek.
Forumu araştırmanızı tavsiye ederim.İşin sırrı çok okuyup çok düşünüp az soru sormakta' imiş.En azından ben bu işi bilen insanlardan böyle öğrendim.