Uzaklaşma Bende büyümü var acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jensına

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 24 yasında üniversite erkek öğrenciyim bende bir sansızlıkmı var yok büyümü yapıldı bilmiyorum suana kadar hiç kız arkadasım olmadı bir kızla doğru dürüst bile konusmamısımdır nereye gitsem aa senin nasıl kız arkadasın yok ayarlasana gibi laflarla karsılasıyorum ve sevmiyorum bu durumu. 185 boy yakısıklı ( izlenimler) biriyim ajansa bile görüşmem var tipim iyi yani ama hangi kızla konussam 1-2 hafta sonra ortalarda yok. Hangi sınıf arkadasıma mesaj atsam cevap yok. Okuldan bir arkadaşla görüştük mesela dedi sen çok yakısıklısın dizi teklifi vs geldimi yok dedim sonra gece 3 de mesaj atmalar nasılsın gibi. kızdan 1 hafta sonra tüm hesaplarını donduruyor cep tel ulaşamıyorum gibi. Ben büyü oldugunu düşünüyorum biri musallatmı oldu acaba bunu nerden öğrene bilirim kimse bilmeden anlamadan. ayrıca maddi durumum cok iyi gelecek sıkıntım yok yinede tek bir kız arkadasım bile yok.

Astre

Kayıtlı Üye
Kızlar zordur :) Tipiniz iyi olsa bile, kendinize güveniniz yoksa işiniz zor. Geri dönmeyen kişilerle hiç yüz yüze konuştunuz mu? Belkide sizin göremediğiniz ancak onların görüp hoşlanmadığı bir şey vardır. Direk büyü demeyin..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Büyğ yada enerjisel bir etki olup olmadığını anlamanın tek yolu bakım yaptırmaktır.Ama kızlarla aranızdaki ilişkilere bakıp büyü var demekte yanlıştır.Kızlarla aranızdaki mesele sizde takıntıya dönüşmesin.

jensına

Kayıtlı Üye
Şöyle diyim eskiden cevsen taktırırdı annem ama yolda falan düşerdi koybolurdu. 1ay öncede yastıgımın altında iğne buldum ucu kırmızı mor gibi bir ip ile dolanmıstı. bende korktum yani onun oraya gelme ihtimali 0. bu bakımı nerede yaptırabilirim kim nasıl çözer nasıl anlarız yardımcı olacakların yardımseverliliği boşa gitmeyecek merak etmeyin teşekkürler.

jensına

Kayıtlı Üye
Hocam ben bayanlara bırak kötü davranmayı sesimi bile yükseltemem , kendimi bu doğrulduta yetiştirdim çünki istesemde yapamam. Ne yapalım nasip...

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
aynı benim durumumdasın kardeş seni en iyi ben anlarım, ben daha kötüsünü yaşadım benzer problemler yüzünden üniversiteyi bırakmak zorunda kaldım, daha önce söylemiştim, bu bir müdahale ya da bir dış etkiden kaynaklanıyor, iç bunalımlar yaşıyorsun, sadece kızlar ekseninde değil bütün arkadaşların zamanla senden uzaklaşıyor, yalnızlaşıyorsun, dediğin gibi bir kızla bir müddet konuşuyorsun çok geçmeden bir şekilde anlam veremesen de kız senden uzaklaşıyor, ben bunu çok yaşadım, ama sen yat kalk buna dua et, ben evden dışarı adım atamıyordum o kadar içe kapanmıştım, bu yüzden üniversitede hukuk fakültesini bırakmak zorunda kaldım, yani senden daha kötüleri de var, bence kalbinin mutmain olması için işin ehli birisine bakım yaptırıp biran önce işin çaresine bakman senin adına iyi olur. bir de bu tip rahatsızlıkları olan insanlar geçmişte yaşarlar, geçmişte yaşadıkları güzel olaylar, arkadaşlıklar, başarıları bir türlü hayatlarından çıkaramazlar, sürekli zihinlerinde güncel tutup onlar üzerinden kurgular üretirler mesela takıntı da bunlardandır, geçmişte hayatının bir noktasında karşılaştığı birine sonradan aşık olabilir, çünkü geçmişte yaşıyor. ilgi duyduğu karşı cinsi bir türlü unutmaz, takıntı haline getirir, bu yüzden yeni ilişkiler kurmakta son derece başarısızdırlar.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Kızların size bakmadığını söyledikten sonra direk fiziksel özelliklerinizi saymışsınız. Bence bu sizin dış görünüşe önem veren biri olduğunuzu gösterir. Öncelikle kızların dış görünüşüne değil içine bakmayı deneyin. Bir de davranışlarınızı gözden geçirin. Kendinizi kusursuz olarak düşünmeyi bırakıp ilk hatayı kendinizde arayın derim.

romeo713

Kayıtlı Üye
Her zaman açık ol dürüst konus hiç çekinme ..biraz gizemli takıl hakkında fazla şey bilmesinler..şu hayatta çok zor durumda olanları hep araştır ve onları görüp kendini motive et..kendine asla acıma vurdumduymaz ol..topluma ve tek tiplige uymak zorunda değilsin kendin ol en orjinal halinle..samimi ol yapmacık davranma..bunları yap kızlarla ilişkilerin düzelir..en önemlisi kadınların yani karşı cinsinde bi insan olduğunu unutma ... bu kadar derdin arasında bunlar sıradan şeyler :)

bilimkurguaksiyon

Kayıtlı Üye
Merhaba.bide böyle buyu degilde kendinizle alakali dusunjn.sevdiginizi belli edermisinkz? Veya soguk davranirmisnkz?? Utanirmisniz?? Ve sevdiginiz.kiza acilamadiysaniz.bunlar.normal emin ol bu zamana kadar daha karsina ask cikmamis bu gayret.normaldir.hatta.gec yaslarda.askini bulan insan var.ve her insan bir gun sevmeyi ve sevlmeyi yasayacak ben kizim bence her kiz zor degildirsadece kendinizi dusunun yukarda yazdigim sorulari cevap verin belki sizde sorun belki daha zamani var ve 24 yasindasinjz. Ve ben sahsen 2 kez.ciktim..ama simdi sadece evlenecegim sevecegim.bir adam xiksinda ne zaman cikarsa ciksin diye dusunuyorim kafaniza takmayin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...