Baş melek mikail evokasyon ritüeli hakkında soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Bana bir konuda aşırı derece hayati bir konuda yardımcı olması için baş melek mikail evokasyon ritüellini uygulamak istiyorum bu yüzden birkaç sorum var:
1. Olarak ritüelde Melek sigilleri kullanılıyor ve zaten forumda böyle bir konu var anlamadığım sigiller için enochian alfabesi kullanılıyor benim bildiğim kadarıyla enochian negatif enerjili demonic bir dil bunu kullanarak bir baş melek çağırmak ne kadar doğru ?
2. Ritüelde Sandal ağacı tütsüsü kullanılıyor ben akasya tütsüsü kullanıcam çünkü Sandal ağacı tütsüsü yok ve gerçekten acil durumdayım akasya tütsüsü kullanmam ne kadar doğru ?
3.melek sigillini bir kuvarsın üzerine kazımayı düşünüyorum ne kadar doğru ?
4.melek saatleri varmış baş melek mikail in saati nedir?

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Hocam bence tütsüden daha çok inancinizin ön planda olmasi daha önemli

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Öylede dün denedim olmadı mumlar sönene kadar 1 , 1.5 saat beledim bişi olmadı sanırım sigilli yanlış yaptım bilen biri varsa sigilli neyin üstüne yapıcağımı söyleyebilirmi

pinkstar73

Kayıtlı Üye
Nasıl çizicez peki bide melek tuğrası varmış galiba

rookie1234

Kayıtlı Üye
Her şey inancın gücüyle olur.siz onun olucağına inanırsanız olur.tavsiye bu konuların temelinde bu olduğu ve kafanıza takmamanız

P0MAK

Kayıtlı Üye
Daha olayın hakimiyetinde değilken ne yapacağınızı bilmiyorken bence zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamayın, eğer durumunuz dediğiniz kadar acil ise, probleminiz ne ise işin ehli bir kişiye danışın.

anil3333

Kayıtlı Üye
1- Enochian melek kökenli bir dil olarak bilinir. Demonlarla alakalı görünmesinin nedeni Lavey sanırsam, ama özünde melek davetleri için çok uygun bir dil.
2- Michael Güneş ile bağlantılı bir ruh olduğu için Güneş'le alakalı bir tütsü kullanmanız yeterli olur.
3- Enerjisini kullanacaksanız işe yarayabilir fakat çağırırken daha net görebileceğiniz bir şeye çizmenizi öneririm.
4- Michael için en uygunu pazar sabahları gün doğumudur. Bu mümkün değilse de bir güneş saatinde yapmanız işinizi kolaylaştırır.
İyi forumlar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...