Hangi cakra ?

Night_Eyes

Kayıtlı Üye
Ben arkadaşlarımı eve cagiramiyorum arkadaş ortamim olsun duygusal hayatım olsun ailemle paylasamiyorum öyle büyük problemler yok ama uniyi bile bitirdim hala eve arkadaşımı cagiramadim ketum gibi biseyim evde, ozgur degilim sanki icten ice hangi cakramda sorun var acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eve biri gelince rahatsız olmanızın sebebi ne? Evden mi kaynaklı mesela eskidir veya istediğiniz gibi değildir bazı kişiler bu yüzden evine kimseyi almak istemez eğer böyleyse gelen size geliyor evin mimarisine değil içiniz rahat olsun. Veya biri eve gelince sıkılırmı arkadaşım acaba onun iyi vakit geçirmesini sağlamak şuan benim yüküm gibi bir düşünceyemi kapılıyorsunuz? Böyleysede dert etmeyin sizle sıkılacağını düşünse zaten gelmez. Nasıl bir ruh haline girdiğinizi anlamaya çalışıyorum. Biraz daha açıp anlatabilir misiniz?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Direk nokta atışıyla bir çakra tespit etmek manasız, kaldı ki çakların çoğu-ana çakraların dışındakiler de dahil- ürettikleri enerjilerle diğer çakraları da etkiliyor, mesela solar pleksus bütün çakraları etkiliyor.Yani o yüzden çakra sistemini bir bütün kabul ederek çalışmalısınız.

Night_Eyes

Kayıtlı Üye
Tamamen ailemle alakalı genel olarak ailemle içimi paylasamiyorum ablam sevgilisini tanistirdi mesela sorun sanırım bende

Night_Eyes

Kayıtlı Üye
Eve biri gelince rahatsız olmanızın sebebi ne? Evden mi kaynaklı mesela eskidir veya istediğiniz gibi değildir bazı kişiler bu yüzden evine kimseyi almak istemez eğer böyleyse gelen size geliyor evin mimarisine değil içiniz rahat olsun. Veya biri eve gelince sıkılırmı arkadaşım acaba onun iyi vakit geçirmesini sağlamak şuan benim yüküm gibi bir düşünceyemi kapılıyorsunuz? Böyleysede dert etmeyin sizle sıkılacağını düşünse zaten gelmez. Nasıl bir ruh haline girdiğinizi anlamaya çalışıyorum. Biraz daha açıp anlatabilir misiniz?
tamamen ailemle alakali neden bilmiyorum ama icimi acamiyorum aile disi hayatimi paylasamiyorum . Mesela ablam sevgilisini tanistirdi sorun bende sanirim . Cekiniyorum sanki