Hayatımı cehenneme çeviren bir adam var ne olur yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Astre

Kayıtlı Üye
Aynen.. Kişiliği böyle ise, yapacak pek bir şey yok.

pin9

Kayıtlı Üye
Adamın kötü niyetli olmadığınımı düşünüyordunuz?Demek ben başından beri yanlış anladım.Ve bu cümlenizden sonra şu ana dek yapılan yorumların bir anlamı kalmadığını düşünüyorum.Zira sanırım hepimiz adamı "niyeti belli "biri olarak algılamıştık.Keşke bunu ilk başta yazsaydınız.

Aynen.. Kişiliği böyle ise, yapacak pek bir şey yok.

Ben başta yazdığımı sanıyordum. Kişiliği böyle diye bana canım demesine izin vermek zorunda mıyım? Napıcam kırmadan etmeden nası sölicem bunu adam herkese canım diyo yaa onun sayesinde canım kelimesinden tiksindim resmen, ben onun babasının kızı değilim kankası değilim bişeyi değilim sinir oluyorum canım demesine

Vylinor

Kayıtlı Üye
Eğer ki eski ben olsaydım,ellerini kırıp kaşık diye çorba içirirdim ona!

Terbiyesiz hayvana bak sen.

Sen kimsin ki bayanlara canım diye hitap ediyorsun eşşek herif!

Böylelerinin yaptıklarını duydukça sinirlerim bozuluyor,elim ayağım boşalıyor...

keşke benim yanımda yapsa o yaptıklarını.yapsında doğduğuna pişman olsun!

pin9

Kayıtlı Üye
Eğer ki eski ben olsaydım,ellerini kırıp kaşık diye çorba içirirdim ona!

Terbiyesiz hayvana bak sen.

Sen kimsin ki bayanlara canım diye hitap ediyorsun eşşek herif!

Böylelerinin yaptıklarını duydukça sinirlerim bozuluyor,elim ayağım boşalıyor...

keşke benim yanımda yapsa o yaptıklarını.yapsında doğduğuna pişman olsun!

Böyle yapacak bi durumum yok maalesef :)

Güzellikle nasıl halledebilirim bu işi?

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
Konum daha önce silindi ve kitlendi, yanlış yere açmışım. Lütfen bunu da silmeyin artık gerçekten yardıma ihtiyacım var, o yüzden konuyu 3.kez açıyorum.

Biraz uzun ama Allah rızası için lütfen okuyun ve bi yol gösterin, içim daralıyor artık sabahları uyanmak işe gitmek istemiyorum cehenneme çevirdi işyerimi bu adam. Ne yapsam kurtulamıyorum laftan da anlamıyor, Allah ayakkabı bağcığınızı bile benden isteyin demiş, lütfen bu adamdan kurtulmam için büyü kesinlikle yapmam da, esma veya dua önerisi bekliyorum sadece. Konuşarak rahatsız olduğunu belirt demeyin yapamıyorum, 1 kere konuştum anlamadı , soğuk davranıyorum anlamıyor adam çok değişik biri, beni yobazlıkla suçlayabilir tekrar uyarsam, ve ordaki diğer arkadaşlarıma da rezil olurum, kavga etmek istemiyorum.

25 yaşında bi bayanım ve kurumsal bi firmada yeni işe başladım. Bizim birimizde şefle beraber 5 kişi var ve 2si erkek 3 bayanız şefim erkek yani. Yaşları benden büyük genelde şefim de 33 yaşında ve evli .Başlarda herşey iyi güzeldi ama şefimin laubali davranışları beni çok fazla strese sokuyor. Çok rahat kafa yapısında bi insan ben nişanlı bi bayan olmama rağmen benimle samimi olmaya çalışıyor sinir oluyorum. Kötü niyetli olmayabilir ama bana çok ters yaptıkları. İlk başta tecrübesiz olduğum için birazda safım tavizi ben verdim, ama aslaa samimi olmadım, şakalarına güldüm sadece sinir olsam da o kadar, ben güldükçe güler yüzlü oldukça bu adam yüzsüzleşti. Rahatsız olduğumu belirtsem de anlamıyor yaptığının yanlış olduğunu.

Yapım gereği güleryüzlü, sempatik bi insan olarak görülüyorum sanırım yumuşak başlıyım ve insanlara mesafe koyamıyorum. Ama sürekli bana şaka yapması beni çocuk gibi görmesi çok sinirimi bozuyor. İşyerinde en küçük kişi de benim. Başlarda herşeye gülüp geçtiğim için rahat bi insan olduğumu düşündü sanırım. Halbuki hiç öyle biri değilim, nişanlım haricinde hiçbi erkekle samimi bile olmadım şimdiye kadar normal erkek arkadaşım bile olmadı, zorunda olmasam erkeklerin arasında çalışmam bile ama maddi nedenlerden dolayı çalışmak zorundayım.

İlk başlarda çok el şakası da yapıyordu, yanımdan geçerken eliyle saçıma vuruyor,kılık kıyafetime bakıyor sürekli mesela bi fön çektiriyorum sadece bugün çok süslenmişsin nişanlınla mı buluşcaksın diyor, makyaj yapmıyorum niye makyaj yapmadın diyo.Molalarda telefonumla uğraşırken gelipp sanki 40 yıllık arkadaşımmış gibi telefonuma bakıyordu. Geçen teli masaya koydum, şef de yanıma geldi tam o sıra telefonuma instagramdan bi bildirim geldi. Baktı resmen bildirimi okudu ona ne yani özel bişey de olabilir. Sonra instagram mı kullanıyosun instagram adını söyle de takip edeyim dedi ya ne diceğimi şaşırdım. Normalde hiç erkek arkadaşım yok benim instagramımda da hiç erkek yok sevmiyorum yani orda özel resimlerim var sonuçta. Ama dilim tutuldu bişey diyemedim tabi nişanlımla bu yüzden tartıştık, haklı olarak bana kızdı bu samimiyeti nerden buluyo diye. O kızmasa bile ben istemiyorum iş arkadaşlarımın çok fazla özel hayatıma müdahil olmasını.

Bardağı taşıran son damlaysa geçen oturuyrum masamda, kolye takmıştım ve kolyenin ucu sarkıyor arkamdan, gelmiş onu çekiyor güya beni boğuyomuş gibi şaka yapıyo yaaa sinirden deliye döndüm!!!! ama hiçbişey diyemedim gülebiliyorum sadece.''Ben karıma ne şakalar yapıyorum sen beni evde gör'' dio ulan ben senin karınmıyım da benim arkadan gelip kolyemi çekiosun bu ne laubalilik. Sürekli salak salak gülüyodum bende sadece sesimi çıkaramıyorum , ve beni çocuk gbi görüp laubali şakalarına devam ediyo.

Bir de bana adımla hitap etmiyor da 'cancan, canım' deyip duruyor deliriyorum yaa. Herkese diyor ama ne haddine yani bana demesini istemiyorum. Dememesi için ne yapabilirim söledim ama laftan anlamadı 'aman sende çok abartıyosun , ben 40 yaşındaki iş arkadaşıma bile cancan diyorum tabiki dicem' dedi yaa!

En sonunda gittim konuştum, bana böle el şakaları yapmayın hoşlanmıyorum dedim,ama sert durarak değil de sanki rica minnet diyebildim, sertleşemiyorum maalesef yapımda yok. '' Ay sen ona mı bozuldunn, benim mizacım böyle ben herkese böleyim kötü niyetim yok, yaptığım el şakaları da abartılcak değildi '' dedi ama özür diledi. Başka bişey diyemedim. Ona göre abartılcak el şakası ne acaba çok merak ediyorum densiz adam. İki de bir ' ben insan ilişkilerine çok önem veririm tabiki şakalaşıcaz, tabiki samimi olcaz' deyip duruyo adamın kafası basmıyor bı kadınla bu kadar samimi olmaması gerektiğinin.

Bi kaç gündür hiç konuşmuyorum soğuk davranıyorum , bu seferde ''ses tellerinde sorun mu var' falan diye zorla konuşturmaya çalışıyor,karşı masadan 'şu kalemi atıcam kafana konuş biraz' falan diyor, bişey mi oldu hastamısın hiç muhabbet etmiyosun diye sorup duruyo. Yanına bi fatura göstermeye gidiyorum işle ilgili , elini omzuma atıyor falan çıldırıyorum ya, tüylerim diken diken oluyor sinirden mideme kramp giriyor.

Nişanlıyım ve yakında evlenicem, evleniceğim çok sevdiğim adamda kadın-erkek arkadaşlıklarına ölçülü yaklaşan birisi, bana da işe girmeden önce defalarca ricada bulundu çok dikkat et erkeklerle samimi olma diye. Vicdan azabı çekiyorum içim hiç rahat değil ona karşı. Çünkü nişanlım çok ciddi ve nerde nası davrancğını bilen birisi, bense hiç mesafe koyamıyorum insanlara net tavrımı belli edemiyorum.
Şefin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama dediğim gibi bi bayana el şakası yapılmaması gerektiğini bilmiyor bana çok ters yani çok rahatsız oluyorum, tersleyemiyorum da. İnstagramdan eklicem dediğinde kusura bakmayın nişanlım rahatsız oluyor bu tarz şeylerden diyemedim, demeli miydim? İnsanlara hiçbi zaman diyemiyorum kusura bakmyın nişanlım rahatsız oluyor die ve nişanlımda sen bana hiç değer vermiosun , başka insanların istekleri her zaman benden önde diyo üzülüyor. Bu gidişle nişanlımla aram gitgide bozulucak çünkü bu konularda çok tavizsiz bi insan nişanlım asla müsade etmez böyle laubali hareketlere, şefimin bana böyle şeyler yaptığını ve benmde buna izin verdiğimi duysa çıldırır.

İş konuları haricinde şefim benle böle laubali muhatap olmasın istiyorum, aramızda resmi ciddi bi ilişki olsun sadece bu kadar laubali olmaya ne gerek var? Bana dokunmasın, asla 'canım, cancan'' gibi hitaplarda bulunmasın istiyorum adımla seslensin yeter ya. Napıcam lütfen bana yardım edin bunun için okuyabileceğim bi dua var mı benden uzak durması için? Yada hareketlerine devam ederse ne diyebilirim nası uyarabilirim şefimi?

İlerde daha kötü şeyler olur diye korkuyorum. Bir gün nişanlım gelicek işyerine beni görmeye, şef de şaka yapıcak yada canım dicek diye ödüm kopuyor, nişanlımın yanında da öle bişey yaparsa kıyamet kopar, nişanlım ya o adamı orda mahveder yada bana kızar bu cesareti nerden buluyo sen erkeklerle böle samimi mi oluyosun diye ve evliliğim bile tehlikeye girebilir.

İçim daralıyor o adam yanıma geldikçe , bana canım dedikçe. Ne olur yardım edin derdimi anlatıcak başka yer bulamadım

merhaba benimde böyle şeyler çok başıma geldi özellikle de satış ve hedef odaklı bir işteysen uyarmak en güzeli rahatsız olduğunu güzel bir dille söyle genel tavrıda olabilir eğer niyeti sana sarkmaksa ve bunu alenen yapıyorsa aptala yat mümkünse abi diye hitap et yada bunu hissettir . Dua ile olacak bir durum değil malesef ki tavrını ya net belli et yada aptala yat bir süre sonra vazgeçeceğini göreceksin gözünde çok büyütme özellikle sen evlendikten sonra kendini daha da toparlayacaktır...

Vylinor

Kayıtlı Üye
Anlattığınız itibari ile bu herif bu tutumundan vazgeçmez.Yani demem o ki,eğer güzel sözler söyleyerek vazgeçiremediyseniz onun anladığı dilden konuşmak gerekir.

Aynı şehirde olsaydık,ben onunla güzel güzel konuşurdum..

pin9

Kayıtlı Üye
merhaba benimde böyle şeyler çok başıma geldi özellikle de satış ve hedef odaklı bir işteysen uyarmak en güzeli rahatsız olduğunu güzel bir dille söyle genel tavrıda olabilir eğer niyeti sana sarkmaksa ve bunu alenen yapıyorsa aptala yat mümkünse abi diye hitap et yada bunu hissettir . Dua ile olacak bir durum değil malesef ki tavrını ya net belli et yada aptala yat bir süre sonra vazgeçeceğini göreceksin gözünde çok büyütme özellikle sen evlendikten sonra kendini daha da toparlayacaktır...

Hayır sarkmadığından eminim. Kendisi de evli zaten. Ama işyerinde azcık arası olan bütün kadınlara canım diye hitap ediyor. Evlenince değişceğini düşünmüyorum çünkü evli kadınlara da aynı şekilde. Zaten benden önce evli bi kadın çalışıyodu benim yerimde onunla baya samimi arkadaşlarmış başbaşa yemeklere falan çıkıyolardı(yargılamıyorum ama bana göre değil) benimde öyle olmamı istedi kendince sanırım.

Bana canım demesinden ben nefret ediyorum ama ben nerden onun canı oluyorum ya? Lafın gelişi bile olsa bi cümlede 10 kez canım demesi sinirimi bozuyor.

Anlattığınız itibari ile bu herif bu tutumundan vazgeçmez.Yani demem o ki,eğer güzel sözler söyleyerek vazgeçiremediyseniz onun anladığı dilden konuşmak gerekir.

Aynı şehirde olsaydık,ben onunla güzel güzel konuşurdum..

Çok fazla düşüncesiz ve sınırlarını bilmeyen bi insan bu canım lafını biraz arasının olduğu her kadına lafın gelişi sölüyor gıcık oluyorum ya.

Ayrıca öpme meraklısı her özel günde geliyo işyerindeki herkesi tek tek öpüyor salakmıdır nedir tokalaşmak neyine yetmiyorsa, bi kadın önce elini uzatmadan tokalaşmak bile kabalıkken o kendine çekiyor yanaklarını değdirerek selamlaşıyor. Sorsan çok cana yakın çok nezaketlidir o yüzden böyle yapıyorum der.

Astre

Kayıtlı Üye
Bu tür insanların, "Canım" deme sebebi genellikle alışkanlıktır. Kötü bir amacı yoktur, bu yüzden hoşlanmasanız bile yapacak bir şey yok. Kişi herkese söylüyorsa, ve taciz niteliği taşımıyorsa, bu derecede kafaya takmak manasız.

pin9

Kayıtlı Üye
Bu tür insanların, "Canım" deme sebebi genellikle alışkanlıktır. Kötü bir amacı yoktur, bu yüzden hoşlanmasanız bile yapacak bir şey yok. Kişi herkese söylüyorsa, ve taciz niteliği taşımıyorsa, bu derecede kafaya takmak manasız.

Bi tek canım demiyor ki ama, canım,cancan,cimcime,aslan o an hangisi denk geliyorsa. Ama her lafının sonuna mutlaka canım ekliyor. Kafaya takıyorum çünkü sonuçta ne olursa olsun bi erkek ve karşı cinsten birinin bana canım demesi beni gıcık ediyor ben onunla samimi olmadığım halde, hiç mi düşünümyor acaba ya rahatsız olursa diye? Kötü niyetli olması mı gerekir illa rahatsız olmam için? Benim sınırlarımı aşıyor bu durum.

Yarın öbürgün işyerime nişanlım gelse bide onun yanında canım falan dese hele kuyamet kopar,sonuçta nişanlıma onun iyi niyetli olduğunu anlatamam,nerden buldun bu samimiyeti diye hem adama hem de bana kızar. Aynı şeyi biri ona yapsa bende sinirlenirim. Sırf bu yüzdem işyerime nişanlımı bile çağıramıyorum

Astre

Kayıtlı Üye
Kişi "herkese" canım,cicim diyorsa bu konuda hiç bir şey YAPAMAZSINIZ! Bu tür insanlar benimde çevremde var, ağız onun ağzı. Size küfretmiyor, his beslemiyor dediğinden sizene? Beğenmiyorsanız işten çıkarsınız.. İnsanların bu kadar küçük şeyleri kafaya takması ne kötü doğrusu. Umarım ileride nasıl büyü yapabilirim diye konu açmazsınız..

Ek olarak, benim 3. Aydır çalıştığım firmada böyle bir insan vardı, adam çok güler yüzlüydü herkesle arası iyiydi de, şirketteki kadınlara canım, cicim demesi yapısı yüzündendi. Kimse ona kızmadı aşağılamadı. İsterseniz, gidin mahkemeye gene bir şey çıkmaz. Kusura bakmayın ama kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın, size her canım cicim diyenin kötü bir niyeti olacak diye bir kaide yoktur. Ha siz rahatsız oluyorsanız, işten ÇIKIN! Bu kadar basit..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bi tek canım demiyor ki ama, canım,cancan,cimcime,aslan o an hangisi denk geliyorsa. Ama her lafının sonuna mutlaka canım ekliyor. Kafaya takıyorum çünkü sonuçta ne olursa olsun bi erkek ve karşı cinsten birinin bana canım demesi beni gıcık ediyor ben onunla samimi olmadığım halde, hiç mi düşünümyor acaba ya rahatsız olursa diye? Kötü niyetli olması mı gerekir illa rahatsız olmam için? Benim sınırlarımı aşıyor bu durum.

Yarın öbürgün işyerime nişanlım gelse bide onun yanında canım falan dese hele kuyamet kopar,sonuçta nişanlıma onun iyi niyetli olduğunu anlatamam,nerden buldun bu samimiyeti diye hem adama hem de bana kızar. Aynı şeyi biri ona yapsa bende sinirlenirim. Sırf bu yüzdem işyerime nişanlımı bile çağıramıyorum
Adamın huyu buysa ve kötü bir niyetide yoksa,diğer çalışanlar için sıradan bir durumsa siz neden bu kadar rahatsızsınıź?Pireyi deve yaptığınızın farkındamısınız?Ayrıca nişanlınız bu kadar tutucuysa sizi sadece burda değil hiçbir yerde çalıştırmasın!Bu derece siz de rahatsızlık duyuyorsanız F411'in tam da dediği gibi işi bırakın!Ayrıca çalışma hayatında insanlar ne büyüķ tacizlere uğruyorlar ki sizin ki asla o kapsama giren birşeyde değil.Bu anlamda da kıyaslayamıyorum.Siz yeni bir firmaya girmişsiniz ve patronun canım cicim demesi en büyük derdiniz olmuş.Misafir olduğunuz evde ev sahibini beğenmemektir bu!Gerçekten size karşı art niyeti olsaydı ( hiç dayanamadığım şeydir taciz vs..)en büyük bedduayı benden alırdı.Ama değil değil değil!Sizin sorununuz odak noktanız haline gelmesi.Biraz uzaklaşın düşüncelerinizde bu insandan,işinize odaklanın.Dünyanın en büyuk sorunu olmadığı gibi sorun bile değil bu.Kadınların toplu taşıma araçlarındaki durumu bana kalırsa çok daha büyük dert.Bir de ricam olacak.Lütfen konu başlıklarının konuya uygun olmasına ,tam içeriği yansıtmasına dikkat etmemiz gerektiğidir.İlk okuduğumuz yerleşiyor ve konu ilerledikçe ak mı kara mı ortaya çıkıyor.Konu başlığı ile içerik birbirini tutmalı.İyi forumlar..

Astre

Kayıtlı Üye
Konu sahibinin buraya bunları yazma sebebini merak ediyorum, yemek tarifi istercesine büyü tarifi istemesin de :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hayır insanların ne büyük dertleri var.Vallahi üzüluyorum burda ne ciddi ne üzücü detler paylaşılıyor.İç sızlatan cinsten,İki cevap yazılmıyor.Bu konu 4 sayfa oldu.Dahada çare bulamadık.;)

pin9

Kayıtlı Üye
Kişi "herkese" canım,cicim diyorsa bu konuda hiç bir şey YAPAMAZSINIZ! Bu tür insanlar benimde çevremde var, ağız onun ağzı. Size küfretmiyor, his beslemiyor dediğinden sizene? Beğenmiyorsanız işten çıkarsınız.. İnsanların bu kadar küçük şeyleri kafaya takması ne kötü doğrusu. Umarım ileride nasıl büyü yapabilirim diye konu açmazsınız..

Ek olarak, benim 3. Aydır çalıştığım firmada böyle bir insan vardı, adam çok güler yüzlüydü herkesle arası iyiydi de, şirketteki kadınlara canım, cicim demesi yapısı yüzündendi. Kimse ona kızmadı aşağılamadı. İsterseniz, gidin mahkemeye gene bir şey çıkmaz. Kusura bakmayın ama kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın, size her canım cicim diyenin kötü bir niyeti olacak diye bir kaide yoktur. Ha siz rahatsız oluyorsanız, işten ÇIKIN! Bu kadar basit..

Adamın huyu buysa ve kötü bir niyetide yoksa,diğer çalışanlar için sıradan bir durumsa siz neden bu kadar rahatsızsınıź?Pireyi deve yaptığınızın farkındamısınız?Ayrıca nişanlınız bu kadar tutucuysa sizi sadece burda değil hiçbir yerde çalıştırmasın!Bu derece siz de rahatsızlık duyuyorsanız F411'in tam da dediği gibi işi bırakın!Ayrıca çalışma hayatında insanlar ne büyüķ tacizlere uğruyorlar ki sizin ki asla o kapsama giren birşeyde değil.Bu anlamda da kıyaslayamıyorum.Siz yeni bir firmaya girmişsiniz ve patronun canım cicim demesi en büyük derdiniz olmuş.Misafir olduğunuz evde ev sahibini beğenmemektir bu!Gerçekten size karşı art niyeti olsaydı ( hiç dayanamadığım şeydir taciz vs..)en büyük bedduayı benden alırdı.Ama değil değil değil!Sizin sorununuz odak noktanız haline gelmesi.Biraz uzaklaşın düşüncelerinizde bu insandan,işinize odaklanın.Dünyanın en büyuk sorunu olmadığı gibi sorun bile değil bu.Kadınların toplu taşıma araçlarındaki durumu bana kalırsa çok daha büyük dert.Bir de ricam olacak.Lütfen konu başlıklarının konuya uygun olmasına ,tam içeriği yansıtmasına dikkat etmemiz gerektiğidir.İlk okuduğumuz yerleşiyor ve konu ilerledikçe ak mı kara mı ortaya çıkıyor.Konu başlığı ile içerik birbirini tutmalı.İyi forumlar..

Ya anlatamıyorum sanırım, herkese dese sorun etmem o kadar ama erkeklere demiyor, böyle arasının olduğu 3-5 kadına diyor özellikle.

Ayrıca daha önce yaptıklarını da yazmıştım onları hiç dikkate almıyomusunuz? Bana el şakaları yapıyodu sürekli ondan beri nefret ettim zaten,o yüzden her yaptığının batması normal şu an.
Biraz yüz versem hemen cıvıtabilcek bi tip. İşyerinde kimse adımla bile seslenmezken,hanım eklerken sonuna, bunun gevşek gevşek ikide bi canım,cancan falan demesi sinirimi bozuyor! O davranışlarını düzeltmesi gerekirken neden işten çıkması gereken ben oluyorum? İşyerinde ondan başka canım vs diyen,her özel günde gelip şapır şupur öpen yok çok mu normal ya ?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Adam normal olamayabilir, size çözüm önerileri de sunuldu. Ne bekliyorsunuz bu saatten sonra söylenecek birşey kalmadı ki..Yüzüne tebbet oku diyen mi olmadı, size iletişim taktikleri, veya başka türden her türlü öneri sunuldu size. Siz hala adamı anlatıyorsunuz.. İşten çıkmayacaksanız size söylenenleri yapmayı deneyin. Çünkü inanın biz o adama hiçbir şey yapamayız düzelmesi için :)

Astre

Kayıtlı Üye
Ne yapmamızı bekliyorsunuz? Adama büyü yapmamızı mı? @pembe pelerin'in de dediği gibi, çözüm önerileri açıklandı..

Yönetimden tartışma çıkmaması için, konuyu kilitlemelerini rica ediyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ya anlatamıyorum sanırım, herkese dese sorun etmem o kadar ama erkeklere demiyor, böyle arasının olduğu 3-5 kadına diyor özellikle.

Ayrıca daha önce yaptıklarını da yazmıştım onları hiç dikkate almıyomusunuz? Bana el şakaları yapıyodu sürekli ondan beri nefret ettim zaten,o yüzden her yaptığının batması normal şu an.
Biraz yüz versem hemen cıvıtabilcek bi tip. İşyerinde kimse adımla bile seslenmezken,hanım eklerken sonuna, bunun gevşek gevşek ikide bi canım,cancan falan demesi sinirimi bozuyor! O davranışlarını düzeltmesi gerekirken neden işten çıkması gereken ben oluyorum? İşyerinde ondan başka canım vs diyen,her özel günde gelip şapır şupur öpen yok çok mu normal ya ?
Normal veya değil.Artık bunun üzerine birşey yazmayacağım.O konuda düşüncemi yazdım.Adam davranışlarını (ki huyu buysa )neden değiştirsin?Daha dün işe girmiş biri için.Siz nerdeyse adamı işten atacaksınız.;)
Ayrıca siz bu kadar bu konuya odaklıyken işte nasıl verimli olabiliyorsunuz?Size bir sürü fikir verildi.Hepsini es geçtiniz.Bütün yazılanları görmeyip hep başa sarıyorsunuz.Açıkça bizlerden ne gibi bir yöntem beklediğinizi yazarmısınız lütfen?Mabetçe toplanıp patronu uyarıya mı gelelim?

pin9

Kayıtlı Üye
Ben sizden patronla güzellikle onu kırmadan nası konuşacağıma,bu hareketlerinden rahatsız olduğumu nası dile getireceğime dair yardım istedim, bu konuda hiç cevap gelmedi neden bahsediyosunuz yeterince cevap verildi diye beni yargılayan cevaplardan mı?

Siz büyü vermeye çok meraklısınız galiba. Neyse ilgili kim bilmiyorum konu kapanabilir.

karabay

Kayıtlı Üye
selamlar tüm mabet üyelerine herkes dilinin döndüğünce fikrini söylemiş.ben de naçizane bir iki tavsiyede bulunmak istiyorum sayın Pinky 9 a.sayın pinky 9 sizin yapı olarak neşeli ve daima güleç bir yapınızın olması aslında güzel bir şey.Ancak bu yapınız sebebiyle sorun yaşıyorsunuz.Bence ilk olarak bu duruşunuzu değiştirin ama sadece iş yerinde..O kişiye resmi ve ciddi bir duruş sergileyin ve sık sık da uyarın.. Yine devam ederse konuyu daha sert bir şekilde izah edin yani karşısına geçip bu tarz hitaptan hoşlanmadığınızı açıkça söyleyin başkasına olan hitap şeklinin sizi ilgilendirmediğini belirtin.Yine anlamazsa yetkili bir kişiye durumu bildirin .saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...