Medyuma gittim. Büyü yapıldığını söyledi. Lütfen yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leasfer

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Uzun süredir ciddi bi ilişkim var. Erkek arkadaşımın son bir yılda hareketleri çok değişti. Hatta son 6 ayda seviyorum dediği halde zaman zaman düşmanıymışım gibi davranıyor. Aşırı agresif, hakaret etmeye başladı ve zaman zaman şiddet kullanmaya başladı. Kavga ettiğimizde adeta kendini kaybediyor ve anında pişmanlık duyuyor. Çok hızlı bir şekilde anlık kişilik değişimi yaşıyor. Çok yakın zamanda medyuma gittim ve bana ve erkek arkadaşıma ayrılmamız için büyü yapıldığını söyledi: Ama benden bozmak için çok para istedi. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

*Melik*

Kayıtlı Üye
Bence sizde büyü felan yok,arkadaşınıza gereğinden fazla değer veriyorsanız ondandır.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence sızın uzerınızde buyu felan yok sadece erkek arkadasınızla beraber uzun suren ılıskınızın verdıgı sıkıntı ve stres olabılır. Uzun ve cıddı bır ılıskıyse bunların getırecegı sorumluluklar erkek arkadasınızı korkutuyor ve uzerınde baskı kuruyor olabılır. Bu da halıyle psıkolojısını etkıleyıp bıraz ters tepkı vermesıne neden oluyor olabılır. Tabı yıne bakım yaptırmak ıstersenız sıte yonetıcılerınden Urum'a mesaj atabılırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...