biten ilişkim için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kiki_16

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba. Arkadaşlar benim 1 Senelik ilişkim oldu iyisiyle kötüsüyle çok vakit zaman geçirdik. Tabikide her ilişkide olduğu gibi bizim ilişkimizdede sorunlar oldu kavgalar oldu. Detaya fazla girmek istemiyorum ama 1 senenin sonunda çok olaylı bir şekilde ayrıldık. Karşı tarafın bana etmediği beddua etmediği hakaret kalmadı aklınıza gelebilicek bütün hakaretleri etti. O anda sinirle öfkeyle bende aynı şekilde karşılık verdim vs vs. Sizden yardım istediğim nokta bunca olaya rahmen bunca kavgaya rahmen hala benim ondan vazgeçememem hep aklımda olması hala onu çok seviyor olmam. Forumda kısa çaplı bir araştırma yaptım bağlama duaları vs şeyler gördüm. Okuduktan sonra aklıma bir şüphe düştü acaba banada yapıldımı gibisinden. Ve arkadaşlar Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum bana akıl fikir vermenizi istiyorum.Bunca olaya rahmen vazgeçememem niye neden ? Kusura bakmayın belki konu biraz değişik ama mazur görün.

*Melik*

Kayıtlı Üye
Bir ilişki de saygı kalmadıysa ve bu kavgaya kadar taşındıysa,artık o ilişkiden hayır gelmez kardeşim.Bazen sevdiğin insana fazla değer verirsin şımarır ve bunu kötüye kullanır,bazen değer vermezsin sen değerli olursun,gerçekten insanlar çok garip ve ne istediğini bilmeyen bir yaratıktır.Seni hakk edene bak,hakk etmeyeni yak gitsin.Bence kendinize yeni bir sayfa açın önünüze bakın kardeşim.

Ori

Kayıtlı Üye
Bazı insanlara karşı baglılıgınızı dırek buyuye veya farklı uygulamalara vurmamak lazım. Once bunun sebebını kendınızde ve kısılıgınızde aramanız gerekır. Sonucta ıyısıyle kotusuyle ve farklı duygularla yasanmıs bır ılıskı soz konusu oldugu ıcın bunun uzerınızde baglılık kurması dogal. SIze tavsıyem bunların sebebını bıraz olsun kendınızde aramanız ve bunların gercekten her ınsanda oldugu gıbı sızdede oldugunun bılıncıne varmanız. Bu arada cogu ınsan eger terkedıldıyse tekrar elde etme pesıne duser ve elde ettıkten sonra ıse anında o kısıden sogur. Sizdede bunun olmamasını dılıyorum cunku bu psıkolojık bır rahatsızlıktır.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
1 yıl bekle ve gör hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.Bizim gibi insanlar aşık oldu mu saplantı derecesinde severler.Hayatımızda onları tek yaparız ve başka bir şeyi görmeyiz.O zamanlar sen de onu öyle yaptın. Şu an ilişkine bakış açını değiştir. İyi anıları değil de sana yaptıklarını da görmeye (objektif bir şekilde) çalış.İnan 3 yıllık ilişkimde yaşadım hepsini.Bana onlarca kötülük yaparken ben onu beynimde hep iyi gördüğüm için gerçeklere kör olmuştum.Bizim saplantılarımız bunlar.Bu süreçte ne hale geldiğine bak.Kimse senden değerli değil.Dünya onun etrafında dönmüyor.Kendi dünyandasın ve hayatın senin kararların etrafında dönüyor.Biraz acıtacak ama senin ipleri eline alman gerekiyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba. Arkadaşlar benim 1 Senelik ilişkim oldu iyisiyle kötüsüyle çok vakit zaman geçirdik. Tabikide her ilişkide olduğu gibi bizim ilişkimizdede sorunlar oldu kavgalar oldu. Detaya fazla girmek istemiyorum ama 1 senenin sonunda çok olaylı bir şekilde ayrıldık. Karşı tarafın bana etmediği beddua etmediği hakaret kalmadı aklınıza gelebilicek bütün hakaretleri etti. O anda sinirle öfkeyle bende aynı şekilde karşılık verdim vs vs. Sizden yardım istediğim nokta bunca olaya rahmen bunca kavgaya rahmen hala benim ondan vazgeçememem hep aklımda olması hala onu çok seviyor olmam. Forumda kısa çaplı bir araştırma yaptım bağlama duaları vs şeyler gördüm. Okuduktan sonra aklıma bir şüphe düştü acaba banada yapıldımı gibisinden. Ve arkadaşlar Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum bana akıl fikir vermenizi istiyorum.Bunca olaya rahmen vazgeçememem niye neden ? Kusura bakmayın belki konu biraz değişik ama mazur görün.
Çünkü siz o insana âşık değil bağımlısınız.

Esrarengiz Köle

Kayıtlı Üye
Bnde birini çok içten seviyorum kendime zarar vermeden bağlamak istiyorum lütfen buna yardım

cherish

Kayıtlı Üye
Hepimiz hayatımızda aşk istiyoruz, zaman zaman bu ihtiyaç haline dönüşüyor. Farklı nedenlerle hayatımıza çektiğimiz insanlarda can buluyor, bağlanıyoruz. Ama ruhumuzun saf kalmış yanı, gerçek olmadığını bize zarar vereceğini bize hissetiriyor. Geliştirmeyen, özgürleştirmeyen, özsaygı yitimine sebep olan her ilişki bizi azaltır. Gerçek aşk, insanın insana besleyebileceği türden birşey değil neticede. İnancınıza göre sebepsiz bağlılıktan korunmak için dua edebilirsiniz, saf sevgi olmayan duyguları enerji alanınızdan uzaklaştırmak için enerji çalışmaları yapabilirsiniz. Ayrıca karmik temizlik yapmadıkça benzer ilişkiler farklı insanlarla hayatlarımıza taşınmaya devam ediyor. Kırık olan camları toplayıp, birleştirmeye çalışmanızı önermem kendi adıma, elleri yeterince kesilmiş biri olarak söylüyorum, önce kendimizi sonra parçası olduğumuz bütünü sevdikçe insanlara verdiğimiz rollerin ne kadar yapay olduğunu anlayabiliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...