Deste seçimi

Hepunutuyorum

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar içimde tarot bakmak için bekleyen sabırsız bir enerji var. kartları hemen elime almak istiyorum. Fakat benim istediğim deste rider waite için baskı bulunmuyor. Neredeyse hiç bir yerde bulamadım ünlü satış sitelerinde koyulan fotoğraftan dolayı sordum fakat o destenin ellerinde olmadığını söylediler bende bi türlü başka desteye yönelemiyorum. Rider waite bulduğum desteler hep ikinci el. Sizce ikinci el almak ne kadar doğru olur yeni başlayan biri için? Kart laneti sorun olur mu? Bildiğiniz sıfır kesin olarak rider waite satan bir site var mı? Şimdiden teşekkürler

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Deste laneti diye bir şey yoktur. Olan kişinin kartla olan bağıdır. Yani desteyi sahiplendiyse ve sadece ona özelse başkasına kartlar yanıt vermez. Enerji kırılması olur o kadar. Kart laneti diye birşey yoktur. Ama desteyi kendi çizip eski usul yaptıysa ve üzerindede majikal çalışmalar varsa mesela varlıklardan yardım alıyorsa o deste size şans getirmez. Otomatik baskı kartlardan hiç bir zarar görmezsiniz.

4

43887

İstediğiniz deste rider waite ise d&r dan veya değişik satış sitelerinden bulabilirsiniz. Google' dan taratmanız yeterli olacaktır. Mevcuttur. İstediğinizi bulamazsanız eğer yabancı alışveriş sitelerini de araştırın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar içimde tarot bakmak için bekleyen sabırsız bir enerji var. kartları hemen elime almak istiyorum. Fakat benim istediğim deste rider waite için baskı bulunmuyor. Neredeyse hiç bir yerde bulamadım ünlü satış sitelerinde koyulan fotoğraftan dolayı sordum fakat o destenin ellerinde olmadığını söylediler bende bi türlü başka desteye yönelemiyorum. Rider waite bulduğum desteler hep ikinci el. Sizce ikinci el almak ne kadar doğru olur yeni başlayan biri için? Kart laneti sorun olur mu? Bildiğiniz sıfır kesin olarak rider waite satan bir site var mı? Şimdiden teşekkürler

-Tarot laneti diye bir lanet çeşidi yoktur. Sadece ''a'' kişisinin kullandığı bir desteye farklı bir kişinin dokunmaması gerekir. Kart sahibi, deste ve karta dokunan kişi enerjisel yönden olumsuz etkilenebilir. Sebebi ise destenin, bakımcısının enerjisi ile bütünleşmesidir.

-İkinci el bir deste alabilirsiniz, Desteyi aldıktan sonra arındırabilir ve bakım yapabilirsiniz.

-Rider Waite piyasada en yaygın bulunan deste çeşididir. Sevgili Nefertiti'nin de dediği gibi d&r vb. çeşitli satış sitelerinde bulunuyor.

Sevgiyle Kalın. :)

Mithra

Kayıtlı Üye
-Tarot laneti diye bir lanet çeşidi yoktur. Sadece ''a'' kişisinin kullandığı bir desteye farklı bir kişinin dokunmaması gerekir. Kart sahibi, deste ve karta dokunan kişi enerjisel yönden olumsuz etkilenebilir. Sebebi ise destenin, bakımcısının enerjisi ile bütünleşmesidir.

-İkinci el bir deste alabilirsiniz, Desteyi aldıktan sonra arındırabilir ve bakım yapabilirsiniz.

-Rider Waite piyasada en yaygın bulunan deste çeşididir. Sevgili Nefertiti'nin de dediği gibi d&r vb. çeşitli satış sitelerinde bulunuyor.

Sevgiyle Kalın. :)

Desteyi başlatmadan bir kart seçmesi için soru sorana uzattım, seçti bende 4 kart seçip yorumladım sonuç kartı olarak soru soranın kartını yorumladım.Kartları yeni aldım, bu bilgileri okuduktan sonra adaçayı ile tütsüledim, altın üçgen enerji verdim.Başka yapmam gereken varmı, yaptığım hata yeni farkettim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yeni başladığınız için hata diye düşünmeyin. Öğreniyorsunuz bu süreci Tarot bilir. Yaptınız yeterli