Ufo Deneyimleriniz

Wildfire

Banlı Kullanıcı
moderatöre;eğer bu konu açıldıysa özür diliyorum gerçekten.
arkadaşlar bu konuya ufo deneyimlerini yazabilirsiniz.ben gerekli cevabı vereceğim
Sevgi ve Işıkla...

Ori

Kayıtlı Üye
Benım deneyımım olmadı ama Roswell hakkında ne dusundugunuzu merak ettım.

Wildfire

Banlı Kullanıcı
ilk ben yazayım ufo deneyimimi;
bristol'deyken şehir merkezinde otel konaklıyorduk.ben hava alıyım diye ormana gittim.(orman dediğim bol ağaçlı park gibi bir yer her gün temizlenir)
yolun dışarısına çıktım oranın saatiyle saat akşam 9'a geliyordu.ormana doğru gittim.ağaçların arasında boşluk vardı küçük en fazla 25m çapa sahipti çimler yeni biçilmişti.
çimlere uzandım gökyüzü belli oluyordu.yıldızlar çok belirgin ışık olmayan yer sonuçta.tepemde 2 tane mor renkte havada yavaş yavaş süzülen uçan cisimler geçmeye başlamştı.sanki benim etrafımda tavaf ediyorlardı.ani bir hareketle kayboldular.adım gibi eminim halüsinasyon değil.(yada ona benzeri bişey)

Wildfire

Banlı Kullanıcı
roswell bana göre yalan değil birleşik devletlere gittiğinizde tanıdığınız üniversite arkadaşınız falan varsa bi sorun.amerika halkı roswelldeki olayın gerçek olduğunu inanıyor.2 seçenek sunarlar size;1.inanmamak;2.son 50 yılda hava araçları teknolojisinin bi anda atağa kalkmasının mantıklı bir açıklamasını isterler.veremediğiniz sürece(onları tatmin edecek şekilde)fikirleri değişmez.bende amerika halkı ile aynı görüşteyim...hatta orada bazı 'psikopatlar' toplanıp biraraya meditasyon yapıp o uzaylıların bir daha gelmesini isterler.psişik yeteneklerle ilgili bir sorunun varsa özelden bana mesaj atın...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende yolda giderken gökyüzünde kırmızı bir ışık topu gormustum sağa sola yalpaladi sonra kayboldu bir anda tekrar baktığımda yok olmustu gündüz vakti çok ilginçti

brotherhood

Kayıtlı Üye
Arabayla dümdüz bir arazinin çevresinden geçiyorduk yıl 2012 idi bu arada , pencereden ışık huzmesi şeklinde gökyüzünü aydınlatan birşey gördük ve bu cisimle aramızla km ler olduğu belliydi ancak o kadar uzaklıktan bile yarım parmak boğumu büyüklüğündeydi bir süre sabit durdu ve cep telefonumu çıkarıp çekmek istedim ama telefonumun gece çekimi yapacak kabiliyeti yokmuş :) Cisim bir anda alışılmadık biçimde etrafında hızlanarak daire şeklinde girdap oluşturdu ve büyük bir hızla gözden kayboldu , arkasında sadece şekere benzeyen bir desen bıraktı çok etkilenmiştim dahada inanır oldum böyle şeylere .

T

Titania.

Aslında ben pek ufo olaylarına inanmam. Galiba hiç görmediğim içindir . Ama yazılanlar ilgimi çeker. Ve evrende yanlız değiliz. Uzayda birçok gizli olaylar dönüyor :)

Ashina

Kayıtlı Üye
Dün dünya ufo günüydü hatta bir ara siriusufo diye bir siteden ufo ihbarı alıyorlardı. Haktan Akdoğan diye birisi galiba Türkiye de bayağı bilgili biri televizyona da çıkmıştı.
Ufo deneyimim olmadı da keşke olsa alıp götürseler beni diyorum :D

Ori

Kayıtlı Üye
Dün dünya ufo günüydü hatta bir ara siriusufo diye bir siteden ufo ihbarı alıyorlardı. Haktan Akdoğan diye birisi galiba Türkiye de bayağı bilgili biri televizyona da çıkmıştı.
Ufo deneyimim olmadı da keşke olsa alıp götürseler beni diyorum :D

Bende benı goturmelerı taraftarıyım :D

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Dünyanın bu kadar korumalı olması boşuna değildir elbette kaç katman ozon tabakası var bu da beni düşündürüyor

Gecegezen

Kayıtlı Üye
merhaba bu deneyimiz 2012 yılın da 30-31 temmuz civarımı yaşadınız.....

Gecegezen

Kayıtlı Üye
evet dediğim tarihlerde yıldız tohumu olarak uyandığım zamanda''aslanın kapısı '' benzeri şeyileri çok yakınımda görmüştüm .. Bir de bu deneyim hangi şehride yaşadığınızı söyleyebilirmisiniz..

brotherhood

Kayıtlı Üye
Aslında ben adıyamandan gördüm ancak benzeri bir cismi azerbaycandan çekildiği söylenen bir videoda görmüştüm :)

nexaca

Kayıtlı Üye
Anlatacağım olay Mayıs - Temmuz 2013 arasında oldu. Tam hatırlamıyorum ama o vakitler Kıbrıs'ta askerdim.Nöbet kulübelerinde gece görüş dürbünlerimiz vardı. Yeşil renk gösteren gece görüş dürbünleri ile gökyüzüne baktığınızda normalde göremeceğiniz kadar çok yıldız görürsünüz.Gece saat 2.30 - 3.00 sularında nöbette canım sıkılmış gökyüzünü izliyordum. Bir sürü yıldız kayıyordu. Kıbrıs adası denizin ortasında olduğundan ve çok fazla ışık kaynağı olmadığı için gökyüzü berraktı ve yıldızlar çıplak gözle de görülüyorlardı. Gece yıldızlara bakarken birden garip bir şekilde parlayan bir nesne gördüm. Dürbünü indirip baktığımda da zar zor seçiliyordu. Yaklaşık olarak 1 km civarında havada düz bir seyir izliyordu. Onu farkettiğimi anladığı anda birden havada hızlıca 90 derecelik bir dönüş yapıp gittiği yönden başka bir yöne müthiş bir hızla gözden kayboldu. Benim bildiğim hiçbir hava taşıtı bu kadar kısa sürede bu manevrayı yapıp hızlanamaz. Baştan helikopterdir diye düşündüm ama o irtifada bu hareketi yapmasının imkansız olduğunu farkettim. Yakın temas olmasa da benzer bir olay görmüştüm.

Bir de ikinci bir olay Bursa- Görükle'de öğrenci iken başıma geldi. Yine temmuz ayının başında gece saat 1 de balkonda bilgisayar ile film izliyordum. Birden Bursa şehir merkezi yönünde parlayan bir cisim farkettim ve ev arkadaşımı çağırdım. Ona da sorduğumda o da farkettiğini söyledi. Bursa'da hava gözlem balonu olamayacağını düşündük. Uçak gibi hareket etmiyordu.Biz de içeri girdik. 15 dk sonrasında cisim kaybolmuştu.

incognitus

Kayıtlı Üye
2012 yılında evimin ön balkonundan gökyüzünü seyrederken (saat 22:30) doğu yönünde kırmızı bir cisim görmüştüm. 5 dakika sonra önce gördüğüm konumdan daha yukardaydı ve artık yeşil renkliydi. Sonra Normal sarı ışığa sabitlendi. Daha hızlı hareket etmeye başlamıştı. Yanıp sönmeye de başladı. 1 saat sonra bsktığımda ortada yoktu. Fotoğraf, video çekmeye çalışmıştım ama çekemedim. Uçak, meteoroloji balonu, helikopter vb. birşe değildi. Bana kalırsa bu kesinlikle nir UFO'ydu.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Dünya'da pek çok uzay ajansları bulunmakta. Nasa bunların en bilineni olabilir ama yegane kaynak değiller. Nasa ile aynı seviyede hatta bazı konularda daha da ileride olan başka uzay ajanslarıda mevcut.
Avrupa uzay ajansı ESA, Rusya federal uzay ajansı Roscosmos, Japonya uzay araştırma ajansı JAXA, Çin ulusal uzay ajansı CNSA gibi birçok ülkenin uzay ajansı bulunmakta.
Tüm bu kurumların yanı sıra yüzlerce üniversitede astronomi bilimi okutulmakta ve gözlemler yapılmakta, çesitli makaleler yazılmakta. Sürekli olarak gözlemler devam etmekte.
Bunuda geçelim hadi.
Dünyanın heryerinde teleskoplarıyla göğü izleyen binlerce amatör astronom bulunmakta.
Yine bunların yanı sıra uzayı fotoğraflayan sürüyle astrofotoğrafçı da mevcut. Ellerindeki makineler binlerce lira.
Açıkçası tüm bu saydığım kümeler ufolara yada uzaylılara dair hiçbir gözlem yapamazken, fotoğraflayamazken nasıl oluyorda bu ufo muhabbetleri devam ediyor anlayamıyorum.
Diyelim ki buldular ufoları, uzaylıları ama bizden gizliyorlar. Sıradan amatör bir gökbilimci bile bizleri kandırıp yalan söylüyor o halde. Üniversiteler bizlere yalan söylüyor o halde. Eğer böyleyse insan oğlu bir konuda tarhinde hiçbir zaman birlik olmadığı kadar birlik olmuş demektir.
Gökyüzünde ufacık bir parıltı belirse kaynağı bulunabilirken, yüksek çözünürlüklü fotoğrafı elde edilebilinirken ufoların gozlemlenememesini de düşünmeyelim bence. Eğer düşünürsek fazla paronaya olmaz mı ?
Hala144p ufo videolarının kanıt sunulması ise apayrı bir saçmalık.

Ü

Üye silindi 55028

Dünya'da pek çok uzay ajansları bulunmakta. Nasa bunların en bilineni olabilir ama yegane kaynak değiller. Nasa ile aynı seviyede hatta bazı konularda daha da ileride olan başka uzay ajanslarıda mevcut.
Avrupa uzay ajansı ESA, Rusya federal uzay ajansı Roscosmos, Japonya uzay araştırma ajansı JAXA, Çin ulusal uzay ajansı CNSA gibi birçok ülkenin uzay ajansı bulunmakta.
Tüm bu kurumların yanı sıra yüzlerce üniversitede astronomi bilimi okutulmakta ve gözlemler yapılmakta, çesitli makaleler yazılmakta. Sürekli olarak gözlemler devam etmekte.
Bunuda geçelim hadi.
Dünyanın heryerinde teleskoplarıyla göğü izleyen binlerce amatör astronom bulunmakta.
Yine bunların yanı sıra uzayı fotoğraflayan sürüyle astrofotoğrafçı da mevcut. Ellerindeki makineler binlerce lira.
Açıkçası tüm bu saydığım kümeler ufolara yada uzaylılara dair hiçbir gözlem yapamazken, fotoğraflayamazken nasıl oluyorda bu ufo muhabbetleri devam ediyor anlayamıyorum.
Diyelim ki buldular ufoları, uzaylıları ama bizden gizliyorlar. Sıradan amatör bir gökbilimci bile bizleri kandırıp yalan söylüyor o halde. Üniversiteler bizlere yalan söylüyor o halde. Eğer böyleyse insan oğlu bir konuda tarhinde hiçbir zaman birlik olmadığı kadar birlik olmuş demektir.
Gökyüzünde ufacık bir parıltı belirse kaynağı bulunabilirken, yüksek çözünürlüklü fotoğrafı elde edilebilinirken ufoların gozlemlenememesini de düşünmeyelim bence. Eğer düşünürsek fazla paronaya olmaz mı ?
İran'da ufolara uçaksavarla atış yapıyorlar.Bir uzaylı gelip merhaba dese nolur acaba?.... :D
Bir roket kalkışında roket havaya uçuyor.Nasa'nın roketi havaya uçuyor.Görüntüde hızlı bir mavi ışık ve hareket eden cisim var.Amerika dünyada hakim uzaya açılmaya çalışıyor ama bizim uçak savarımız var.Uluslar arası bir savunma örgütünün olduğundan da eminim.Bazı terörist saldırılar gerçek bir haber değil en azından içerik açısından.Uslüp biraz alaycı.Biz neden uğraşmıyoruz sorusu kafamı tırmalıyor.Uydu gönderdik en son.İtalyan yaptı rus programladı kazakistan uzaya gönderdi.Biz naptık ?Parasını verdik.Anlamıyorum.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bunuda geçelim hadi.
Merhabalar dostum. Yazdiklarinda tamamen haklisin ancak soyle eksik kalan kisimlari var. Bu konuda yardimci olmak isterim. Gozlerimizin gorebilecegi dalga boylari gorunur gorunmez farklidir. Bazi titresim frekanslarini goremeyiz. Bu ufolar zaten bizim sistemimize kadar geliyorlarsa belli frekans araligini kontrol ediyorlardir diye dusunuyorum. Ornegin belli yuksek frekanslarda titresen hic birseyi goreemzsin. Ben de amator gokyuzu gozlemcisiyim. Titresim konusunda universiye diplomam var ve sana bu konuda garanti verebilirim. Kesin ufo vardir demiyorum sadece varsa da bunlari gormek zorunda degiliz onu demeya calisiyorum. Nasa da ve Esada calisan arkadaslarim var ve bu konuda yuruyen projeler mevcut. Yanlis anlama sadece bilgilendirme yapmak istedim. Gonul ister tabii ki hepbirlikte gorelim ama onlar bizim frekansa inmiyorsa biz onlarin frekansina cikalim ki zaten bu konuda benzer bir baslik actim.

XirisX

Kayıtlı Üye
Gozlerimizin gorebilecegi dalga boylari gorunur gorunmez farklidir. Bazi titresim frekanslarini goremeyiz. Bu ufolar zaten bizim sistemimize kadar geliyorlarsa belli frekans araligini kontrol ediyorlardir diye dusunuyorum. Ornegin belli yuksek frekanslarda titresen hic birseyi goreemzsin.

Ben yazmadan siz yazmışsınız, sağ olun.
Biz bu varlıkları ararken fiziksel dünyada somut bir şekilde arıyoruz, bizimle aynı bilinçte olacak şekilde hayal ediyoruz, sorun bu.
Bir karınca kolonisiyle iletişim kurmaya çalıştığınızı düşünün. Biz belki de bir karıncayız ve üst bilinçlerden bizimle konuşmalarını istiyoruz. Onları algılayabilecek kapasitede olduğunuzdan nasıl emin olabiliyorsunuz? Karıncanın yukarıdan haberi bile olmaz. Bilinç kendi düzleminden yukarısındaki bilinçleri kendi bilinç düzleminde algılayamaz. Eğer bilinç seviyenizi yükseltmeyi başarırsanız, iletişimi mümkün kılabilirsiniz. Aksi halde daha çok arar durursunuz.