Ufo Deneyimleriniz

dhardhar

Kayıtlı Üye
Elinize bir gitar teli veya titreyebilecek baska bir sey alin titresimi yani frekansi arttikca goremezsiniz demeye calistigim bu. Saniyede 10000 kez titreserek gecen bir cisimi goz goremez. Varsa ufolarin yakitlarini illerleyislerini bilemiyoruz kimbilir belki de saniyede milyon kez titriyorlar.

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Merhabalar dostum. Yazdiklarinda tamamen haklisin ancak soyle eksik kalan kisimlari var. Bu konuda yardimci olmak isterim. Gozlerimizin gorebilecegi dalga boylari gorunur gorunmez farklidir. Bazi titresim frekanslarini goremeyiz. Bu ufolar zaten bizim sistemimize kadar geliyorlarsa belli frekans araligini kontrol ediyorlardir diye dusunuyorum. Ornegin belli yuksek frekanslarda titresen hic birseyi goreemzsin. Ben de amator gokyuzu gozlemcisiyim. Titresim konusunda universiye diplomam var ve sana bu konuda garanti verebilirim. Kesin ufo vardir demiyorum sadece varsa da bunlari gormek zorunda degiliz onu demeya calisiyorum. Nasa da ve Esada calisan arkadaslarim var ve bu konuda yuruyen projeler mevcut. Yanlis anlama sadece bilgilendirme yapmak istedim. Gonul ister tabii ki hepbirlikte gorelim ama onlar bizim frekansa inmiyorsa biz onlarin frekansina cikalim ki zaten bu konuda benzer bir baslik actim.

Bunda haklı olabilirsiniz evet. Ben kendimi ifade ederken yanlış bir üslup kullanarak dünya dışı canlıları ve teknolojileri tamamen görmezden gelerek konuşmuşum. Bu bir hatadır.
Dünya dışı yaşamı tamamen reddetmek saçmalığın dik alası olur zaten.
Sadece sürekli bu konuyu kendi çıkarları doğrultusunda kullanan ve insanların aklını bulandırıp ortalığı galeyana getiren şarlatan diyebileceğimiz nitelikteki kişilere veya gruplara istinaden yazmak istemiştim.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bunda haklı olabilirsiniz evet. Ben kendimi ifade ederken yanlış bir üslup kullanarak dünya dışı canlıları ve teknolojileri tamamen görmezden gelerek konuşmuşum. Bu bir hatadır.
Dünya dışı yaşamı tamamen reddetmek saçmalığın dik alası olur zaten.
Sadece sürekli bu konuyu kendi çıkarları doğrultusunda kullanan ve insanların aklını bulandırıp ortalığı galeyana getiren şarlatan diyebileceğimiz nitelikteki kişilere veya gruplara istinaden yazmak istemiştim.
Tesekkur ederim ilgin ve alakan icin.