psikolajik bi hastaligim var bana yardim edermisiniz???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR-ANCE

Kayıtlı Üye
Bende senin gibi esrar,hap kullandım anladığım kadarıyla bu pislik şeyler seni esir almış durumda şuan ki çıkmazını çok iyi anlıyorum bunu düzeltmenin türlü yolları var kendine vakit ayır ilk başta spora başla bi süre sonra kendini güçlü hissedeceksin kendine yeni temiz arkadaşlar bul yada kız arkadaşın yoksa birileriyle konuşmaya çalış arkadaş ol (ama herkese de hemen güvenip derdini anlatma) bu en önemli olanı, bir şeylerle uğraş boşluk insanı her şeye sürükler iradeni kuvvetli tut iyi olmak için çalış ama gerçekten çalış kendin için çalış inan allahtan yardım iste

*Melik*

Kayıtlı Üye
Kullanmış olduğun uyuşturucu maddeler insan bedenine zarar verdiği ve en çokda beyine zarar verdiği kesin bir bilgidir.Sizinde dolayısıyla beyninize epey zarar verdiğiniz anlaşılıyor.Özellikle uyuşturucu maddeler akciğer ve karaciğere zarar vermekte ve beyin hücrelerinin ölümüne yol açmaktadır.Buda sağlığı bozmakta ve insanın beynini etkileyerek beyin hastalıklarına yol açmakta ve psikolojisini de kötü yönde etkilemektedir.İlerdeki yaşlarda çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır.Şimdi sana birkaç tavsiyem var kardeşim.1-Önce bir doktora git iyice bir muayene ol.2-Beslenmene dikkat et.3-Dinin nedir bilmiyorum ama ona göre ibadetlerini yap ve dua et.Geçmiş olsun.

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
hipnozdan yararlanabilirsin..sitenin kişisel gelişim bölümüne hipnoz videoalrı ekledim..ordan istifade edebilirsin.Ayrıca bir hocaya görün...hoca dediysem üfürükçülerden bahsetmiyorum..Onlar cinlerden yardım alıyolar...Sen cinleri olmayan bir hocaya git ve muska yaptır...Yanlız muskanın içinde Allah'ın ayetleri olsun..Bazı hocalar muska yaparken cinlerin isimlerini yazıyorlar..Bu insanı felakete sürükler daha kötü yapar..Şifa Allahtan'dır..Muskanın şifa vermesi için Allahtan iste...Bide bitkisel ilaçlar kullanmanı tavsiye ederim bunun için ibrahim gökçek'in sitesi var..ordan yararlanabilirsin...Psikologdan'da yardım ala ama psikiyatriste gitme daha kötü olursun..Bunları yaşamış biri olarak söylüyorum..Allah şifa versin...

davyJones

Kayıtlı Üye
Kendinde olan son gelişmeleri burada belirtirsen sevinirim.Bunun çözümünü bende bilmek istiyorum.

sudaki_izim

Kayıtlı Üye
İş
financial adviser
bipolar bozukluk en zor psikolojik hastalıklardan biridir ve bir dönem mutluluk içindesin bir dönem bunalım ve duygu durum bozukluğu yaşarsın ...(kardeşim bipolar olduğu için biliyorum genelde verdiğin sözlerin arkasında durmazsın ve yalan söylersin vs. bu düzeltmenin çözümü var ilaç dışında kendine işin dışında bir uğraş ve amaç edinmelisin sanat olabilir , resim olabilir , dans olabilir vs. yani seni mutlu eden bir uğraş edinmelisin yani anlayacağın boş vaktin olmayacak kendini dinlemeyeceksin ve yalnız kalmamalısın , alkolden uzak durmalısın az içmelisin hiç yaramayaz , uykusuz , susuz kalmaman lazım muhtemelen de depakin kullanıyorsun... önce kendine inanıp bunu başarabilirsin , kendini sevmelisin...umarım birazcıkda olsa bir yardımım dokunmuştur.

sevgi ile kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...