Rüya görememek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ashina

Kayıtlı Üye
Önce yatağının yeri, nevresim vb şeyleri değiştir. Daha kaliteli bir uyku için yapılabilecekleri gözden geçir. Daha sonra gün içinde düzenli aktivite ve sağlıklı beslenme programı uygula. Uyumak için bitki çayları içebilirsin. Ama bunlar olmazsa bir doktora görünmek şart bence.

Nevresimi sürekli değiştiriyorum zaten yatağının yeri derken oda içinde mi yoksa başka bir yere mi taşıyayım evde kardeşimin yatağı var burada değil belki onun odasında yatmalıyım :p
Sağlıklı beslenmekten çok uzağım ebde tekim şuan yaapcaklarım kısıtlı dışarıdan söylüyorum ya da yumurta makarna falan :) bakalım okul döneminde bir ara nasıl düzeni sağladıysam yine yaparım diye umuyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rüya yastıkları var bazı bitkilerle yapılan bir denesen mi acaba? Mıknatısıda duydum ama onu bir tanıdığım denedi işe yaramadı.

Ashina

Kayıtlı Üye
Rüya yastıkları var bazı bitkilerle yapılan bir denesen mi acaba? Mıknatısıda duydum ama onu bir tanıdığım denedi işe yaramadı.

Dediğini hiç duymadım ama bitkilerin olduğu her olaya varım bir deneriz gerekirse :D araştıracağım

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sağol bu kadar otu nasıl bulacağım yav hehe :D
Bunları öylece bir yastığa dolduruyoruz ve uyumamıza rüya görmemize yardım ediyor öylemi yanlış anlamadım?

Yukarıdaki bir wicca çalışması.Eğer bir vika değilseniz veya vika inançlarına en azından inanıp saygı göstermiyorsanız pek işe yarayacağını sanmıyorum.Çalışma aslında basit bir mantıkla başarıya ulaşıyor olabilir.
Birincisi lavanta gibi otların uykuya yardımcı etkileri
ikincisi ise sadece bir niyet etmek.
Yalnızca bu ikisini bile kullanabilirsiniz.Lavanta yerine lavanta yağı da tercih edilebilir.

Ashina

Kayıtlı Üye
Yukarıdaki bir wicca çalışması.Eğer bir vika değilseniz veya vika inançlarına en azından inanıp saygı göstermiyorsanız pek işe yarayacağını sanmıyorum.Çalışma aslında basit bir mantıkla başarıya ulaşıyor olabilir.
Birincisi lavanta gibi otların uykuya yardımcı etkileri
ikincisi ise sadece bir niyet etmek.
Yalnızca bu ikisini bile kullanabilirsiniz.Lavanta yerine lavanta yağı da tercih edilebilir.

Vika değilim ama ruhçuluk kapsamındaki her inanç sistemine saygım var ayni zamanda bitkilerin ve çeşitli maddelerin etkisine de inaniyorum. Bahsedilen otları bulup denemek istiyorum yaparsam buradan yazarım size teşekkür ederim :D

Abe_Ernesto

Kayıtlı Üye
Yastığınızın altına bir adet ametis taşı koyabilirsiniz,uyumadan önce ılık bir duş ve şakaklara sürülen biraz lavanta yağı :)

Ashina

Kayıtlı Üye
Yastığınızın altına bir adet ametis taşı koyabilirsiniz,uyumadan önce ılık bir duş ve şakaklara sürülen biraz lavanta yağı :)

Deneyeceğim teşekkürler ve bir ricam olacak şifalı taşları ve otları satın alabileceğim güvenilir bir site varsa özel mesajla bildirebilirmisiniz teşekkürler.

Abe_Ernesto

Kayıtlı Üye
Deneyeceğim teşekkürler ve bir ricam olacak şifalı taşları ve otları satın alabileceğim güvenilir bir site varsa özel mesajla bildirebilirmisiniz teşekkürler.
Göremeyeceksiniz ama olsun,aktarlardan otları taşçılardnda taşları alabilirsin biraz arayarak bulmak inan zor değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...