Ablamin evde buldugu muska

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
En alttakini anlamadım ama yukaridakiler sanki büyüden korunmak için yazılmış gibi. Zaten saydığı şeylerin şerrinden korunmayı diliyor. Kağıtta da sureler var ayetel kürsi var. Ferda kimse baya şerli biri sanırım. Her yerde onun şerrinden koru yazıyor.

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
sıkıntı yok genel amaçlı yazılmış hertürlü kötülükden büyüden ve vekf yazılmış. koruma amaçlaı...?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Arkadaşlar ben de eşimle olan resmimin arkasında muska buldum,iyi niyetle mi kötü niyetle mi yapılmış bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
http://i.hizliresim.com/bbR9Q0.jpg

Pek iyi niyetli birşeye benzemiyor. Bir sürü özel isim yazıp o kisilerden medet umulmuş. O isimler de kulağa hoş gelmiyor bir tür varlık ismine benziyor hepsi. Muskada hersey belirtilmemiş, büyük ihtimal okunulan bir dua da vardır. Ancak tükenmez kalemle yazılmış bir etkisi olacağını zannetmiyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Evinde muska bulan arkadaşlar öncelikle uluorta paylaşmayın. Çok tehlikelidir. Güvendiğiniz işini bilen açıklayabilecek insanlarla paylaşın. Çünkü kötü etkilenebileceğiniz bir büyü ise burası bir büyü sitesi majikal paylaşımlar çoğunlukta aklınızdan çıkarmayın. Herkes sizin iyiliğinizi düşünmez. Büyü yapıldıysa ve bunu burda kullanıp bakalım etkileyebiliecek mi diye düşünen arkadaşlarımız varsa sizi kullanabilirler. Çok fazla bir etkisi olmasa bile yinede bir negatif etkidir. İsminizi vermeseniz bile muskada yazıyor olabilir. Negatif etkilerden kurtulmak içinse adaçayı tütsüsü yapabilirsiniz evinizde. Uzman yardımı almalısınız. Zaten yazıcıdan çıkarılmış biri çok belli onu direk çöpe atabilirsiniz. İlk konu sahibi arkadaşımıza gelirsek bence site sahiplerine danışın iyi niyetle mi kötü niyetle mi kime karşı yazılmış dualar var içinde ama neden? İnsanlar neden böyle muskalarla uğraşır aklım almıyor..

*Melik*

Kayıtlı Üye
Bu muskaların hiçbiri çalışmaz.Çünkü,yazılı kağıtlar fotokopi olduğu için el yazması olmayan yazılara yukarıdan icabet edilmez.Ayrıca ben eskiden kendime birşeyler yazardım.Öyle günlerim olurduki yazdıklarım çok uzun ve zahmetli olduğu için bazen sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü olurdu.Hiçbirşey Emeksiz olmaz.2.nedeni ise havası ilmi orijinal dili ve harflerin dışına çıkarılamaz.Türkçe karakterlerle işlem yapılamaz.

*Melik*

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben de eşimle olan resmimin arkasında muska buldum,iyi niyetle mi kötü niyetle mi yapılmış bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
http://i.hizliresim.com/bbR9Q0.jpg
Bu ne böyle 7 uyuyanların isimleri yazıyor bu kağıtta ,bunu yaptıran adam veya yazan zatın amacı ne bilmiyorum ama uyumak içinmi yaptırmış acaba ama geçersiz bir muska olmuş.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arkadaşımızında dediği gibi Türkçe karakterler ile işlem yapılmaz bu sebeple bu bir muskadeğil olsaolsa sadece bir temennidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...