Astral Seyahat ile Uzaya Çıkmak

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Astral Projeksiyon denemelerimin birisinde ellerimi hissetmezken yani ellerim ağırlığını hissetmezken aniden titreme geldi ve kulaklığı attım kulağımdan. Çok az kalmıştı yavaş yavaş beyaz olmuştu gözüm kapalıyken her yer. Gözümü aniden açınca her şey sallanıyordu. Böyle renkleri çok ayırt edemedim. Benim çocukluğumdan beri hep uzaya gitme hayalim vardır. Uzaya Astral ile gitsem bile oradaki zeki yaşam formları ile irtibata geçebilir miyim? Cinleri kastetmiyorum. Bildiğiniz uzaylılar. Uzayda karadeliğe girip nasıl olsa kordon kopması diye bir şey yok her şey düşünce gücü ile karadeliğe girip içinde ne var ne yok öğrensem ve evimi düşünsem geri gelebilir miyim?
Teşekkürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Böyle birşeyin imkansızlığı üzerinde konuşmadan önce, bahsettiğiniz kara deliğe girip kordon kopmaz nasılsa düşüncesinin tutarsız olduğunu belirtmek isterim. Orada ne olduğunu ancak tahmin edebiliyorken, daha yolun nereye olduğu konusunda bile tartışmalar varken oraya gitmeye çalışmayın. Zaten böyle bir imkan olsaydı eminim nasa bu işi çoktan yapmıştı.
Onun dışında mantıksal olarak düsünürsek orada bir bakıma boyut değişiyor, astral bedeniniz başka bir boyuta çekilirse geri dönememe ihtimali var.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral Projeksiyon denemelerimin birisinde ellerimi hissetmezken yani ellerim ağırlığını hissetmezken aniden titreme geldi ve kulaklığı attım kulağımdan. Çok az kalmıştı yavaş yavaş beyaz olmuştu gözüm kapalıyken her yer. Gözümü aniden açınca her şey sallanıyordu. Böyle renkleri çok ayırt edemedim. Benim çocukluğumdan beri hep uzaya gitme hayalim vardır. Uzaya Astral ile gitsem bile oradaki zeki yaşam formları ile irtibata geçebilir miyim? Cinleri kastetmiyorum. Bildiğiniz uzaylılar. Uzayda karadeliğe girip nasıl olsa kordon kopması diye bir şey yok her şey düşünce gücü ile karadeliğe girip içinde ne var ne yok öğrensem ve evimi düşünsem geri gelebilir miyim?
Teşekkürler

-Astral seyahat boyutlar arası, galaksiler arası seyahattir. Yani astral seyahat ile uzayı seyahat edebilir, farklı gezegenleri seyahat edebilir, seyahat ettiğiniz galaksilerde ki, boyutlarda ki yaşam formları ile iletişime geçebilirsiniz, fakat bu iletişim, ileri bir seviye.

-Düşünce gücü ile bağlantılı olan seyahat çeşidi zihin seyahatidir. Zihin seyahati ile uzaya çıkamaz, karadeliğe giremezsiniz, farklı yaşam formları ile iletişime giremezsiniz. Zihin seyahati bulunduğunuz gezegende, mekanda yapabileceğiniz seyahat çeşididir.

Astral seyahat ve zihin seyahati ile ilgili forumda gerekli konular mevcut, araştırma yapmanızı tavsiye ederim. :)

Sevgiyle Kalın.

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ilk olarak. Başlangıç seviyesindeyim daha. Bu gece çıkmayı düşünüyorum. Şu anda tek isteğim her hangi bir gök taşının üstüne konup evreni izlemek.
Astral seyahat boyutlar arası, galaksiler arası seyahattir. Yani astral seyahat ile uzayı seyahat edebilir, farklı gezegenleri seyahat edebilir, seyahat ettiğiniz galaksilerde ki, boyutlarda ki yaşam formları ile iletişime geçebilirsiniz
Bu dediğinize göre gidebilirim sayın Tai Chi bey. Pembe pelerin ise örneğin göğe yükseltikçe sema değiştiren kişiler var. Daha doğrusu iddaa ediyorlar kendileri. Onlarda farklı boyuta geçmiş olmuyor mu? Bu arada Yıldız Tohumu olduğumu düşünüyorum. Bu yaptığım çağrılar işe yarayacak mı? Siz deneyipte sonuç alabildiniz mi? Özel bir şey ise nokta koymanız yeterli.
Teşekkürler :)

Flood yaptığım için özür dilerim. Bu arada Tai Chi Pagan'sınız herhalde :)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ilk olarak. Başlangıç seviyesindeyim daha. Bu gece çıkmayı düşünüyorum. Şu anda tek isteğim her hangi bir gök taşının üstüne konup evreni izlemek. Bu dediğinize göre gidebilirim sayın Tai Chi bey. Pembe pelerin ise örneğin göğe yükseltikçe sema değiştiren kişiler var. Daha doğrusu iddaa ediyorlar kendileri. Onlarda farklı boyuta geçmiş olmuyor mu? Bu arada Yıldız Tohumu olduğumu düşünüyorum. Bu yaptığım çağrılar işe yarayacak mı? Siz deneyipte sonuç alabildiniz mi? Özel bir şey ise nokta koymanız yeterli.

Boyut derken farklı bir evreni kastettim, kara deliklerin başka bir paralel evrene geçişi söz konusu olabilir ve oradan dönüp dönülmeyeceği meçhul. Atmosfer değil ki bu :)

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Boyut derken farklı bir evreni kastettim, kara deliklerin başka bir paralel evrene geçişi söz konusu olabilir ve oradan dönüp dönülmeyeceği meçhul. Atmosfer değil ki bu :)
Haklısın ama bunu birisi yapmadıkça asla öğrenemeyeceğiz değil mi? :) En kötü ne olabilir? Ölüm olmaz kanımca. Dediğiniz şekil gibi olursa fiziki bedenim komaya girebilir. Bende o sıra farklı paralel evrenler arasında geçiş yaparak kendimi ararım. Aslında paralel evrenlerde benden bir sürü var. :) Ki paralel evrenlerin varlığıda meçhul :) Şimdiki araştırmalara göre ise karadeliğe giren bir fiziksel madde en küçük atomlarına bile ayrılıyormuş. Giren şey fiziksel bir şey değilki. En kötü gerçek bedenimi aramam maceralarla geçer. Bir şey kaybedeceğimi sanmıyorum :D Bu arada Astral çıkarsam girmeyeceğim öylesine diyorum. Sadece amacım uzaya çıkıp eşsiz güzelliği izlemek :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İlgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ilk olarak. Başlangıç seviyesindeyim daha. Bu gece çıkmayı düşünüyorum. Şu anda tek isteğim her hangi bir gök taşının üstüne konup evreni izlemek. Bu dediğinize göre gidebilirim sayın Tai Chi bey. Pembe pelerin ise örneğin göğe yükseltikçe sema değiştiren kişiler var. Daha doğrusu iddaa ediyorlar kendileri. Onlarda farklı boyuta geçmiş olmuyor mu? Bu arada Yıldız Tohumu olduğumu düşünüyorum. Bu yaptığım çağrılar işe yarayacak mı? Siz deneyipte sonuç alabildiniz mi? Özel bir şey ise nokta koymanız yeterli.

-Astral seyahat dediğim gibi boyutlar arası ve galaksiler arası arası seyahattir. Astral seyahat deneyimleri anlatılmaz, kişiye özeldir. Astral seyahat gerçekleştiren kişiler bunu bilir, o yüzden şunu yaptım, şunu gördüm diyen kişilere pek tenezzül etmemenizi tavsiye ederim.

--Astral seyahat ile de her istediğiniz yere, alana gidemezsiniz, bazı alanlar, bölgeler korunuyor.

-Yapıp yapamayacağınızı bilemem çünkü zihin seyahati mi yoksa astral seyahat mi yapıyorsunuz bunu bilmiyorum, ikisi arasında farkı sizin de tam olarak bilmiyorsunuz o yüzden araştırma yapmanızı tavsiye ettim. Ek olarak düzenli egzersiz(çalışma) ve meditasyon yapmalısınız.

Not: -Yıldız tohumluğu ve çağrı gibi konularla ilgilenmiyorum, şuan ki konumuzun dışında ve evet Paganım.

Dediğim gibi araştırma yapmalısınız, bilgiler her zaman önünüze sunulmaz, araştırarak, emek sarfederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sevgiyle Kalın. :)

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
-Astral seyahat dediğim gibi boyutlar arası ve galaksiler arası arası seyahattir. Astral seyahat deneyimleri anlatılmaz, kişiye özeldir. Astral seyahat gerçekleştiren kişiler bunu bilir, o yüzden şunu yaptım, şunu gördüm diyen kişilere pek tenezzül etmemenizi tavsiye ederim.

--Astral seyahat ile de her istediğiniz yere, alana gidemezsiniz, bazı alanlar, bölgeler korunuyor.

-Yapıp yapamayacağınızı bilemem çünkü zihin seyahati mi yoksa astral seyahat mi yapıyorsunuz bunu bilmiyorum, ikisi arasında farkı sizin de tam olarak bilmiyorsunuz o yüzden araştırma yapmanızı tavsiye ettim. Ek olarak düzenli egzersiz(çalışma) ve meditasyon yapmalısınız.

Not: -Yıldız tohumluğu ve çağrı gibi konularla ilgilenmiyorum, şuan ki konumuzun dışında ve evet Paganım.

Dediğim gibi araştırma yapmalısınız, bilgiler her zaman önünüze sunulmaz, araştırarak, emek sarfederek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sevgiyle Kalın. :)
Bu korunan alanlar İslam veyahut 3 din için kutsal sayılan yerler mi? Kusura bakmayın araştırın diyorsunuzda bu konu hakkında bulamadım :) Korunan yerler var dediniz ve Pagansınız. Bu 3 din için Kutsal Sayılan yerler size göre kutsal değil. Bende bir Musevi'yim ve Kudüs benim için korunuyor mu? Giremiyor muyum? Bence bu korunma olayı psikolojik olarak olabilir. Örneğin bir Agnostik Musevi Kabe'ye giremiyorken bir müslüman girebilir. Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Ya da ben anlatabilmişimdir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu korunan alanlar İslam veyahut 3 din için kutsal sayılan yerler mi? Kusura bakmayın araştırın diyorsunuzda bu konu hakkında bulamadım :) Korunan yerler var dediniz ve Pagansınız. Bu 3 din için Kutsal Sayılan yerler size göre kutsal değil. Bende bir Musevi'yim ve Kudüs benim için korunuyor mu? Giremiyor muyum? Bence bu korunma olayı psikolojik olarak olabilir. Örneğin bir Agnostik Musevi Kabe'ye giremiyorken bir müslüman girebilir. Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Ya da ben anlatabilmişimdir.

-Hayır, dini merkezleri kast etmedim.(O bölgeler arasında da korunan kısımlar mevcut olabilir) Çeşitli sebeplerle veya farklı amaçlarla belirli gruplar tarafından ya da ilahi mekanizmalar tarafından dünya üzerinde ve astral platformda, farklı boyutlarda korunan bölgeler mevcut.

-Korunma olayının arkasında psikolojik bir durum ya da şu dine mensup kişi şu alana giremez gibi bir durum mevcut değil. Dediğim gibi çok farklı sebepler, amaçlardan dolayı korunuyorlar.

-Kutsallık konusuna gelirsek bir Pagan, farklı dinlerin kutsal sayılan bölgelerinin kutsallığına inanamaz gibi bir söz konusu değil. Paganizm katı kurallar barındırmıyor, örneğin ben Kudüs'ün ya da Kudüs de bulunan bir tapınağın, ibadet yerinin kutsallığına inanabilirim çünkü ben kutsallığa inanıyorum o bölgenin, mekanın barındırdığı kutsallığa, enerjiye inanıyorum. Zira bir Pagan zaten direkt olarak doğanın kutsallığına inanır.

Neyse konu amacından sapmasın...

Takyon yolcusu

Kayıtlı Üye
Astral seyahatte değil uzaya çıkmak, bedenimizin olduğu binadan çıkmak bile uzun deneyimler gerektirebilir. İlk deneyimlerde önce evin bir başka odasına geçme şeklinde başlanır. Sonra zamanla uzak mekanlara. Siz ise kara deliklere yolculuğu tasarlamışsınız. Doğrusu fazla iddialı... Bunun için çok üstün özellikte bir duru görüşe sahip olunmalı ve yüksek doz DMT alımına gerek olabilir.

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Dün Astral denedim. I-doser eşliğinde. Ellerimi hissetmemeye başladım. Bir anda beynimin için sallandı ardından dönmeye başladı. Ama dinlerken uyuyakalmışım :D
Yaklaşmıştım bayaa inanıyorum. Bugün bir daha denicem bakalım ne olucak :)

Mithra

Kayıtlı Üye
Herşey frekansla bağlanlantılı bir olasılık eğer iyi bir frekans yayıyorsanız bu bazılarını cezbedebilir.İlk denemen olduğundan birileri olmaz.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Yine konuşmuş hiç bir şey yaşamamış insanlar uyanın bunlar rehberiniz değil hiç olmadı ne biliyorlar senin benim dışımda yazılanların? Ne örnek veriyorlar yaşamışlıkların. İnanmayın sahte rehberlere kendiniz kendinizin rehberi olun. Sizden başkası yalan çıkamaz bu yola.

Ashina

Kayıtlı Üye
Astral Seyahat denerken dmt takviyesi yapılabiliyormu? Nasıl etkisi olur?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Astral Seyahat denerken dmt takviyesi yapılabiliyormu? Nasıl etkisi olur?

Elde edilmesi çok zor ve zaten yasal değil.Bazı yerel bölgelerde geleneksel yöntemlerle elde ediliyor vs.Her neyse.
Kısacası DMT astral seyahate neden olmaz.Anlatılcak çok şey var ama buna kendi araştırmalarınızla da ulaşabilirsiniz.

Ashina

Kayıtlı Üye
Elde edilmesi çok zor ve zaten yasal değil.Bazı yerel bölgelerde geleneksel yöntemlerle elde ediliyor vs.Her neyse.
Kısacası DMT astral seyahate neden olmaz.Anlatılcak çok şey var ama buna kendi araştırmalarınızla da ulaşabilirsiniz.

Kendim bayağıdır bu hormonu ve tetikleyicilerini araştırıyorum. Kaktüsünden mantarına tropikal bitkisine kadar bir çok madde dmt takviyesi sağlayabiliyor ancak yazdığın gibi bulması çok zor ve yasadışı. Türkiye'de üzerlikle bir formülü varmış galiba onun dışında ormana çıkıp sihirli mantar arayacaksın ki aldığın riske değecek bir şey değil bence. Ekleyecekleriniz varsa özelden yazın lütfen.

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Yine konuşmuş hiç bir şey yaşamamış insanlar uyanın bunlar rehberiniz değil hiç olmadı ne biliyorlar senin benim dışımda yazılanların? Ne örnek veriyorlar yaşamışlıkların. İnanmayın sahte rehberlere kendiniz kendinizin rehberi olun. Sizden başkası yalan çıkamaz bu yola.
Anlaşılan 1'e gidiyorsunuz. Anlatım bozukluğu harika. Karalama müthiş. Gerçekten nefes kesici cümleler ile beni benden aldınız. Hadi sütünüzden 1 yudum daha alın.