Gece gördüklerim nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yıldızlı atlas

Kayıtlı Üye
Hepinize merhaba arkadaşlar. Benim sorunum çocukluğumdan beri gelen bir sorun, ne yapıldıysa kurtulamadım. Yattıktan genelde hep yarım saat sonra, uyku ile uyanıklık arası gibi zamanlarda sürekli bir şeyler görüyorum. O anda her şey benden çok fazla büyük ve uzak oluyor. Up uzun adamlar, saçları karmakarışık kadınlar, örümcekler, uçuşan bulutlar karışık bir sürü bir şeyler görüyorum o esnalarda genelde cırlayarak koşmaya başlıyor şekilde buluyorum kendimi. Refleks olarak mı artık neyse. Bazende yine aynı cırlayarak uyanıyorum ama ne gördüğümü niye çığlık attığımı hatırlamıyorum. Uyandıktan sonrada daha korkmuyorum zaten. Çok sık olduğu için çok bunalıyorum etrafımda kilerde bunalıyor tabi. Bide gün içinde de hep içimden atamadığım bir sıkıntı oluyor. Hiç bir şeyden mutlu olamıyorum. Sürekli yüzüm asık, normalde çok neşeli bir insanımdır. Bir çözüm üretemiyorum artık.Şimdiden herkese önerileri için teşekkür ederim.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Hmm. Aklıma bir şeyler geliyor ama temkinli yaklaşmakta fayda var. Durumu açmak adına birkaç soru soracağım cevaplarsanız sevinirim.
-Anlattığınız olayların gerçekleşme sıklığı nedir ?
-Bahsi geçen olay ne kadar süre içinde sona eriyor?
-Bu durumun yanısıra gündelik hayatınız yaşadığınız garip şeyler oldu mu ?
-Beraber yaşadığınız birileri var mı yoksa tek mi kalıyorsunuz ? (Yatak odanızı paylaştığınız biri var mı? )
Şimdilik bunları cevaplarsanız olayı daha iyi anlayabilirim

yıldızlı atlas

Kayıtlı Üye
Evliyim o yüzden yalnız kalmıyorum hiç. Bu olaylar ayda 3-4 kere başıma gelir. Ama çoğunlukla gün içerisinde kalabalık yerlerde bulunduysam düğün toplantılar vs. gibi o gece illaki bu sorun oluyor gözlemlerime göre. Bide canım bir şeye sıkkınsa da oluyor. Hocalara gittiğimde hristiyan bir cin olduğunu söylediler. Genelde hangi hocaya gitsem aynısını dedi. Ondan korunmam rahatlamam için tılsımlar yapıldı kaç kere üstüme öyle sağlam taktıysamda her seferinde kayboldular. Çok sıklıkla da eşime karşı çok fazla soğukluğum ve nefretim oluyor kötü bir insan olmadığı halde. Bide günlük hayatımda da genelde her şeyi önceden biliyorum ya rüyama geliyor olacaklar yada birdenbire aklıma ne dersem oluyor.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Peki eşinizde benzer sıkıntılar bas gösteriyor mu ?
Rüyalarınız veya sıkıntı yaşadığınız anlarda simgesel bir şey dikkatinizi çekti mi ?
Cinsellik içeren rüyalar görür müsünüz ?

Ori

Kayıtlı Üye
Ben bunlara uykudan faydalanarak gunyuzune cıkan hastalıklar olarak görüyorum. Bende bır zamanlar yuzler goruyordum sızın gorduklerınızde bunların cok ılerı sevıyesı gıbı geldı bana. Bunları onemsememeyı denedınız mı? DIkkat edın ne zaman bu durum ıcın gercekten tedırgın olsanız o zaman basınıza gelecektır. Tabı bu benım yasadıklarım uzerınden teorılerımdır. Kesın ve net ne oldugu hakkında bır fıkrım yok sadece bunlar şahsı fıkırlerım. Hele kı cocuklugunuzdan berı suregelıyorsa sıze işlemesı daha kolaydır.

Wildfire

Banlı Kullanıcı
bu olay tamamen psikolojiktir.hipnoz edebilen bir psikoloğa görünmenizde fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...