yuvarlak yeşil küçük şekiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büyü Mühendisi

Kayıtlı Üye
mumun ışığına 10 dk çivarı baktım ardından gözümü kapattım. 10 saniye sonra gözümün önünde sarı turuncu bir yuvarlak şekil hareket etmeye başladı ilk başta (ben de duru görü yok) duru görü başladı zannettim. sonra gözü mü açtım ve bi baktım etrafımda da o şeylerden var ama bu sefer rengi yeşil bunun ne olduğunu söyleyebilecek var mı?

Moonligt

Kayıtlı Üye
İş
komiser
Muhtemelen gözünüzü fazla kırpmadan bakmaya çalıştınız. Muma 10 dakika baktığınız için gözünüz tepki veriyor, paranormal birşey yok yani. Hatta gözlerinize zarar verebilir bir daha yapmamanızı öneririm

Büyü Mühendisi

Kayıtlı Üye
beni şüpeye düşüren bunların rastgele yerlerde olması mesela salonda 1 tane var ama mutfakta 2 tane vardı. gözsel bir sorun olsaydı bence hep benim aynı taraflarımda ve aynı sayıda olurdu birde gece uyuyamadın. sanki beni yukardan yere atıyolardı bende düşünce titriyordum gece başıma 10 dan fazla geldi bu vucudumun dengesisleştiğini mi gösterir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Güçlü bir ışık kaynağına uzun süre bakıldığı taktirde gözde sorunlar baş gösterir, gözler zarar görmeye başlar.

Özetle gördüğünüz o şekiller, uzun süre mum ışığına bakmanızdan kaynaklanıyor.

Edit: Uyku esnasında düşüyormuş hissi, vücudundan yorgunluğundan kaynaklanan bir durumdur. Sitede gerekli konular da mevcut.
Örnek bir konu: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=48333&highlight=

Sevgiyle Kalın. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Güneşe bakıp gözü kapatınca herherde güneşi görmekle aynı durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...