Odamdaki şekil huzursuzluk veriyor nedir bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Libertatis Requisitions

Kayıtlı Üye
Süleymanın anahtarı olduğu söylenen bir simgeyi internetten çıktısını alıp odamdaki panoya astım şekli çok hoşuma gitti çünkü. Ancak geceleri kabuslar görmeye başladık anlam veremediğim sıçramalarım olmaya başladı ve (büyük ihtimal pskolojik olabilir) gölgeler görneye başladım demonolojik bişey olabilir mi lütfen yardımcı olunuz teşekkür ederim.

Ori

Kayıtlı Üye
Süleymanın anahtarı olduğu söylenen bir simgeyi internetten çıktısını alıp odamdaki panoya astım şekli çok hoşuma gitti çünkü. Ancak geceleri kabuslar görmeye başladık anlam veremediğim sıçramalarım olmaya başladı ve (büyük ihtimal pskolojik olabilir) gölgeler görneye başladım demonolojik bişey olabilir mi lütfen yardımcı olunuz teşekkür ederim.

Neden ne oldugunu bıle tam bılmedıgınız seylerı odanıza kabul edıyorsunuz kı? Istersenız resım olarak buraya bır atın hakkında bılgı sahıbı olanlar varsa yorum yapabılır. Belkı de etkısızdır baska bırsey vardır bu ısın altında bellı olmaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Hakkında bilgi sahibi olmadığınız semboller, nesneleri evinizde ya da üzerinizde taşımayın diye forum da sürekli tekrarlıyoruz.

-Korkmanızı gerektirecek bir durum yok, yazıcıdan çıkarılma hiç bir sembol ya da uygulama etki sahibi değildir, yaşadıklarınız ya psikolojik ya da farklı fizyolojik sebepler barındırıyor olabilir.

Sevgiyle Kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...